makelaardij WIJ DOEN DE REGIE! Kvan 't hof UW WONING IN DE HOOFDROL? -WH&ssttarsss •■Tsssssïri www.hof-makelaardij.nl li WADDINXVEEN W&', leplaan 51 Vraagprijs 2Ó5.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN BOSKOOP makelaardij 'Poolster 56 Vraagprijs 269.0Ö0,- k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 28 APRIL 2010 Ga voor ons complete woningaanbod naar makelaardij van't hof 4-Kamer eengezinstussenwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen Nabij winkels, station en sportgelegenheden gelegen In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning (met aangebouwde overkapping), voortuin en achtertuin (W) met vrij staande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 305 m3, woonopp. 83 m2 en 133 rh2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Begane grond; Entree/hal met meterkast; Bordestrap met toiletruimte v.v. closet; L-vormige woonkamer; Kelderkast; Open keuken met rechte keukenopstelling; Hal met vaste kast v.v. gasaansluiting; Aangebouwde overkapping met toegang tot de achtertuin en de berging. 1 e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de badkamer; Badkamer v.v. douche en wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap bereikbare bevloerde bergvliering met dakvenster en c.v.-combi-opstelling (bouwjaar 2000). Woon-/winkelpand Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met aange bouwd en van binnen uit te bereiken winkel. De winkel heeft een eigen entree en beschikt over een oppervlakte van 30 m2 (excl. de 1e verd.). Bwjr. 1955, 138 m2 eigen grond, inhoud 290 m3 en woonopp. 78 m2 (excl. de 2e verd.). De aangebouwde winkel heeft een inhoud van 140 m3 en is bestemd voor detailhandel. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Ruime woonkamer; Open keuken met trap-/ kelderkast en L-vormige keukenopstelling v.v. koel/vriescom- binatie, vaatwasmachine, afzuigkap, keramische kookplaat en combimagnetron; Portaal met toegang tot de tuin, toegang tot de winkel en wasm. aansl.; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel met meubel. 2e Verd.: Overloop met Vaillant HR cv-combiopstelling; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn. Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Royale, met 2,75m uitgebouwde eengezinswoning Grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met geheel dubbele beglazing Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen In de groene en ruim opgezette componisten wijk gelegen 2,75m uitgebouwde royale eengezinswoning met voor- en ach- tertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1967,148 m2 eigen grond, woonopp. 140 m2 en inhoud 435 m3. Ind.; Entree/hal; Trap-/meterkast; Toilet met fontein tje; Ruime uitgebouwde T-vormige woonkamer 54 m2) met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met U-vormige keukenopstelling v.v. inbouwappara- tuur; De keukenapparatuur is vernieuwd in 2006. Ie Verd.: Overloop; Kast met aansluiting wasapparatuur; Badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, toilet en designradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achter zijde 2e Verd.: Overloopmet vaste kast, Vaillant HR c.v.-combi installatie 2000) en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde v.v. dakkapel. Oplevering in overleg. Geschakelde semi-bungalow Parkeerplaatsen op eigen terrein Oplevering in overleg Op een verschplen plekje gelegen geschakelde semi- bungalow. Bwjr. 1986, 340 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 134 m2 en inhoud 493 m3 (gemeten conform NEN 2580) De bungalow kent veel privacy doordat deze k nmrinad door een royale voortuin, zonnige patio en een achtertuin met uitzicht op de hefbrug. Ind.: Entree/hal met trapopgang en toegang tot de berging; Wanneer u de woonkamer binnenkomt, kijkt u direct de achtertuin (NO) in, welke privacy biedt en is gelegen aan een watertje met vrij uitzicht; Woonkamer met werkhoek en gaskachel; De glazen pui geeft veel lichtval en heeft een deur naar de patio (Z) en voortuin; Lichte L-vormige keuken met div. inb.app., 1 Slaapkamer met airco en toegang tot de badkamer met ligbad, douchehoek, closet en wastafel. 1e Verd.. Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer met douchehoek, wastafel en wasm. aansl.; 1 Slaapkamer aan de a.z., 1 Slaapkamer aan de v.z. met berg kast met cv-combiketel en luik met vlizotrap naar de bevloerde vliering. 5-Kamer eengezinswoning Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn op loopafstand gelegen Volledig geïsoleerd Uitgebouwde eengezinswoning (2.95m) met een fraai aan gelegde voor- en achtertuin (Z) v.v. sierbestrating, berging en achterom. Bwjr. 1996,129 m2 eigen grond, 365 m3 inhoud en 110 m2 woonopp. Ind.: Beg.gr.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; Uitgebouwde woonkamer met lichtstraat, massief eiken vloerdelen en trapkast; Semi-open keuken met plavuizenvloer en lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat en oven. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douche, wastafel en toilet; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; Zolderslaapkamer met Velux dakvenster, wasmachineaansluiting, unit m.v., bergruimte, c.v.-combi installatie, zonneboiler en zonne collector. Bijz.: Ankerloze spouwmuren en politie keurmerk veilig wonen. Ruime 2-onder-l kapwoning Mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein Buitenzijde woning is onlangs gerenoveerd Zoekt u een speels ingedeelde en niet alledaagse 2-onder-1 kapwoning dan moet u deze verrassend ruime woning, welke is gelegen in de waterrijke wijk "Waterrijk", komen bekijken. De woning is gelegen tegenover een vaart en heeft een vrij gelegen achtertuin (Z) v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1998, 166 m2 eigen grond, woonopp. 155 m2 en inhoud 470 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met wastafel; Eetkeuken aan de voor-/zijzijde met een fraaie recht opgestelde luxe keuken (Poggenpohl) uit 2004 met natuursteen werkblad en inb.app.; Royale tuingerichte woon/zitkamer. 1 e Verd.: Royale overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met closet, ligbad, douche cabine en wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Wasruimte/berging met wasm. en drogeraansluiting. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met wastafel; Grote werk-/slaapkamer met c.v.-combi installatie en deur naar het balkon. 5-Kamer eengezinshoekwoning Luxe badkamer Nabij winkels, scholen en het Gouwebos gelegen In de ruim en groen opgezette wijk "6roensw^r? hoekeengezinswoning, welke vanaf 2007 gro bouwd, van keuken tot sanitair, van vloer-m wandafwer- kinq Bwjr 1977,161 m2 eigen grond, woonopp. 120 m dTvoorzijde; Toilet met fonteintje Garderobenis, trapkast haard en Megang tot de achtertuin (Z). ,e Verd.: Overloop; i Grote Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de ht „iide- Vergrote, luxe badkamer met ligbad, hangend I t 2-pérsoons inloopdouche met 2 stortdouchekoppen, wastafel met meubel, designradiator en elektrische vloerver warming. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi-opstelling me extra boiler; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 5-Kamer royale eengezinswoning Op loopafstand gelegen van winkels, scholen, openbaar vervoer en het Gouwebos Vaste projectnotaris In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezinstussenwoning met een 12 meter diepe achter- tuin (N) met vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1971,169 m2 eigen grond,woonopp. 142 m2 en inhoud 435 m Ind.: Entree/hal met tochtportaal met meterkast; Hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstelling, wasm. aansl. en toegang tot de achtertuin; Ruime doorzonwoonkamer met toegang tot de achtertuin.' 1eVerd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badka mer met ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de a.z., waarvan één met 2 vaste kasten. 2e Verd.: Overloop; Hobby/was/stookruimte met gedeelde dakkapel en Vaillant VHR c.v.-combiketel (2002)' 1 Royale zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.: De woning is een voormalige huurwoning. Oplevering per direct. Zuidplasiaan 432, 2743 KE Waddinxveen Tplpfnnn 01 ft0 - R1 ftO leiciuun uioc 01 ou oo E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40