Zuidpias X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 28 APRIL 2010 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Algemene Plaatselijke Verordening Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Algemene Plaatselijke Verordening Algemene Plaatselijke Verordening Horecabeleid Aanpassing Algemene Verordening kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste-termijn van indiening kunt u contant opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330488. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Restveen en Groene Waterparel" en een reguliere bouwvergun ning te verlenen voor het oprichten van een woning met bedrijfsloods en berging op het adres Tweede Tochtweg naast nummer 33 te Nieuwerkerk aan den IJssel (BR/2010/010). Het ontwerpbesluit en de relevante stuk ken liggen vanaf 28 april 2010 gedurende twee weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing en reguliere bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzelnl kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer R.S. Kolk, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180 330 300). Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan '"s-Gravenweg" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van een woning op het adres Kortlandstraat 4, 2911 BG te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR 2010-001). Het ontwerpbesluit en de retevante stukken liggen vanaf 28 april 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzelnl tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzelnl dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W. Jopp, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180 33 04 87). Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan '"s-Gravenweg" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een schaapskooi/ berging op het adres 's-Gravenweg 81a, 2911 CE te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BL/2010/041 Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 28 april 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180 33 04 87). OUD-VERLAAT ZEVENHUIZEN De volgende vergunning/ontheffing is verleend: De Haij van der Wende, ontheffing berm monument Swanlaweg tot april 2015; Stichting Oranje Zevenhuizen, evenemen tenvergunning op 30 april 2010 en een drank- en horecaontheffing voor het schen ken van zwak alcoholhoudende drank op 30 april 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Bouwvergunningen Lange Zijde 60 (2761 AW) Plaatsen veranda ter plaatse van de achtergevel Oe volgende vergunning is verleend: Oranjevereniging Oud-Verlaat, evenemen tenvergunning op 30 april 2010. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een dakkapel op de woning op het adres Molenmaker 22, 2761 ME te Zevenhuizen (BL/2010/035). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 28 april 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180 33 0488). GEMEENTE ZUIDPLAS De volgende vergunningen zijn verleend: Prinses Beatrixfonds, doorlopende col lectevergunning conform het CBF collecte- rooster (12 t/m 18 september 2010); Fonds Verstandelijk Gehandicapten, doorlo pende collectevergunning conform het CBF collecterooster (26 september t/m 2 oktober 2010); Nationaal Epilepsie Fonds, doorlopende col lectevergunning conform het CBF collecte- rooster (25 t/'m 29 mei 2010); Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren, doorlopende collectevergunning conform het CBF collecterooster (3 t/m 9 oktober 2010); De Nederlandse Brandwonden Stichting, doorlopende collectevergunning conform het CBF collecterooster (10 t/m 16 oktober 2010). Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt. u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias maakt bekend dat zij op 20 april 2010 het 'Horecabeleid gemeente Zuidpias' heeft vastgesteld. Deze beleidsregel treedt in werking op de 1e dag na deze publicatie. Het beleid ligt ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een afschrift van het beleid is tegen betaling van leges te verkrijgen. Tevens is het beleid te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias. Recreatieschap Hitlandbos Het Algemeen Bestuur van het recreatieschap Hitlandbos heeft de Algemene Verordening voor het recreatiegebied Hitland aangepast met betrekking tot honden uitlaatservices. Artikel 8 van de Algemene Verordening voor het recreatiegebied Hitland is gewijzigd in die zin, dat het verboden is om zich inde open bare terreinen te bevinden met meer dan vijf honden voor het bedrijfsmatig uitlaten. Het Dagelijks Bestuur van het Recreatieschap kan hiervan voor een nader te bepalen aantal bedrijven ontheffing verlenen. Het Dagelijks Bestuurvan het recreatieschap Hitlandbos heeft op basis van artikel 14 van de Algemene Verordening voor het recreatie gebied Hitland toestemming gegeven voor het houden van een festival met activiteiten als straattheater, cabaret, kunst enzovoorts. Het festival zal gehouden worden van 27 tot en met 29 augustus 2010 in tenten en in de open lucht op het manifestatieterrein en de ijsbaan aan de Hitlandselaan in Nieuwerkerk aan den IJssel. Het Dagelijks bestuur heeft tevens een stand plaatsvergunning als genoemd in artikel 12 van de Algemene Verordening recreatiege bied Hitland voor de verkoop van etenswaren en drank verleend. Ook is een ontheffing als genoemd ten aanzien van artikel 4 van de Algemene Verordening recreatiegebied Hitland verleend voor het maken van geluid door mid del van een toestel, bestemd voor het weerge ven van muziek of van de menselijke stem. Heeft u als belanghebbende bezwaren tegen een verleende vergunning of ontheffing? Tegen het besluit kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de dag van verzending bekendmaking hiervan een bezwaarschrift indienen bij het Dagelijks Bestuurvan het Recreatieschap Hitlandbos, Postbus 341 te 3100 AH Schiedam. Raadsinformatie Benoeming lid van de gemeenteraad De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van de gemeente Zuidpias, maakt inge volge artikel W 7 van de Kieswet bekend dat Borrmann, L.W. (Diny) (v), wonende te Nieuwerkerk aan den IJssel, bij besluit van maandag 19 april 2010 benoemd is tot lid van de raad van de gemeente Zuidpias. Het betreft de benoeming in de vacature die is ontstaan door wegens het tijdelijk ontslag

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6