Ondanks slechte weer gezelligheid in Nieuwerkerk m - HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK 5 MEI 2010 tÏ - fU Door Marlonneke Willemsen Nieuwerkerk aan den IJssel - On danks een groot aantal regenbuien, was het in Nieuwerkerk gezellig druk op Koninginnedag. De feestelijkhe den begonnen om 9.30 uur met de traditionele aubade op het Raad huisplein, onder leiding van DKV. Het was voor de Nieuwerkerkers wel even wennen; de aubade zonder burgemeester André Bonthuis. Hij was dit jaar bij de aubade in Zeven huizen, maar werd prima vervangen door wethouder Tamara Venrooy. Na de aubade werden ballonnen opgelaten, was er een spetterend optreden van de dansers van Fabia's Dance center en konden de kinderen de gebruikelijke zak snoep halen. De rest van de koninginnedagactivitei ten vond plaats in het Oude Dorp. Vanaf tien uur was er kleedjesmarkt in de Torenstraat, Dorpsstraat en de Kerklaan. 's Ochtend waren er al flink wat mensen die de regen trotseerden, maar 's middags werd het droog en pas echt druk. Op sommige momen ten was er bijna geen doorkomen aan. De bezoekers konden genieten van verschillende optredens, zoals van koor S1 Vois, Explosion street- dance en steelband Tavenu. Op het schoolplein aan de Torenstraat werd door Stichting Jeugdwerk Zuidpias 'Koninginnerock' georganiseerd en tussen de optredens door was er een Rad van Avontuur en er kon natuur lijk ook volop lekker worden gegeten en gedronken. Oranjemeisje te paard. - Tss hF -. - -JSmérr. - Die-hards bij Nieuwerkerkse aubade - zonder burgemeester, met wethouder. Paraplu te koop. Niks Amsterdam, Koninginnedag vier je in Nieuwerkerk Kijk voor meer foto's op: www.hartvanholland-online.nl Zonnige klanken. Favoriete kleur? Oranje!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 29