klikken I9™T3ïïH5üü7I Europakinderhulp zoekt nog enkele logeeradressen Revalidatieprogramma kankerpatiënten Inloopochtend Fibromyalgie Stichting Dier Retour O nnP *s;ai GEEF WENSEN DE RUIMTE JF HART VAN HOLLAND FAMILIE 5 MEI 2010 39 Stil en vol bewondering zijn wij voor de trouwe bezoekers en de Vele kaarten die Jan mocht ontvangen tijdens zijn verblijf in Huize Bloemendaal. De grote belangstelling, uw brieven, kaarten, gebeden en lieve woorden tijdens en na de uitvaart waren ons tot troost. Hiervoor onze hartelijke dank. mei 2010 Rita v. d. Wei-Bakker Kinderen en kleinkinderen. Het medeleven dat sprak uit alle persoonlijke en schriftelijke blijken van deelneming naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en zus Lida Welagen heeft ons diep getroffen en troost gegeven. Het is goed te ervaren hoe zij gewaardeerd wordt om wie ze was. Hiervoor willen wij iedereen graag heel erg hartelijk danken. Uit aller naam: Martin Hatzmann Moerkapelle, mei 2010 www.lidawelagen.nl Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail H.E. van der Hammen iü£üH<£ ma uiii mm mm Als het om vertrouwen en eerbied gaat! SJHARTVAN HOLLAND mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht - Keuzevrijheid - Transparantie Tijd voor nabestaanden-Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen Uitvaartverzorging v y van den Bogerd f Telefoon OIO 522 27 SO Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk ,i ivu K..;.' Marian v.d. Bogerd-Kind www.hevanderhammen.nl UITVAARTVERZORGING mtHWm Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid In thuis opbaren Nazorg ftfernskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 337 24 3 3 Regio - Nog slechts een kleine groep van 20 kinderen uit Frankrijk, Bos nië en Duitsland zit met spanning te wachten op belangrijk nieuws uit Nederland. Mogen ze dit jaar wel of niet op vakantie naar Nederland? Laat deze kinderen niet in de steek en meld u als gastouder aan bij Eu ropa Kinderhulp. Het gaat om jongens en meisjes in de leeftijd van 5 tot 12 jaar. De Franse kinderen komen van 3 tot 23 juli, van 4 tot 22 juli of van 17 juli tot 7 augustus. De Duitse kinderen worden verwacht van 12 tot 30 juli of van 19 juli tot 5 augustus en de Bosnische kinderen van 15 juli tot 7 augustus. Belangrijk om te weten Gastouders betalen alleen de ver blijfkosten van hun vakantiekind; ook alleenstaanden kunnen een kind uitnodigen; het kind is verzekerd te gen dokters- en ziekenhuiskosten; het kind mag binnen Nederland mee op vakantie met de gastouders en tijdens de verblijfsperiode is er 24- uurs begeleiding voor gastouders vanuit de organisatie. Voor meer informatie en aanmelden: www.europakinderhulp.nl, 0181- 642550, 0252-373493, 010-5927176 Of 0180-844652. Gouda - Patiënten die (borst)kanker hebben of hebben gehad kunnen via het Groene Hart Ziekenhuis, GHZ, deelnemen aan het revalidatiepro gramma Herstel Et Balans. Tijdens dit programma worden deelnemers fy siek en mentaal ondersteund. Kwaliteit van leven Vorig jaar startte het GHZ in nauwe samenwerking met BeweegPuntFy- sio, centrum voor fysiotherapie, reva lidatie en sport, een pilot. Gedurende Gouda - De Nationale Vereniging voor Fibromyalgie, F.E.S., organiseert voor woensdag 12 mei van 10.00 tot 12.00 uur een inloopochtend op de Jozeflo catie van het Groene Hart Ziekenhuis aan de Jan van Beaumontstraat. Fi bromyalgie is een reumatische aan doening van het bewegingsapparaat en wordt ook wel 'weke-delen reuma' twaalfweken werken deelnemers aan een afwisselend programma ter ver betering van hun conditie en mentale gesteldheid. Men leert omgaan met restklachten zoals vermoeidheid, pijn, angst en neerslachtigheid. Ook krij gen deelnemers volop de mogelijk heid om ervaringen uit te wisselen. Elke drie maanden gaat een nieuw traject van start, met uitzondering van de zorhermaanden. Voor meer informatie en aanmelden: 0182-505050. genoemd. Fibromyalgie betekent let terlijk: pijn in bindweefsel en spieren. Vrijwilligers van de F.E.S. zijn deze ochtend aanwezig voor het geven van informatie en voor het beantwoorden van vragen. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.fesinfo.nl. \/orrv»ic+ fiA\znnHpn Vermist Rode poes, witte sokken, bef, borst, buik, geringde staart, beige/grijs bandje penning, heeft wat lan ger haar, kleine poes, 3 jaar oud, Luxemburgsezoom Nieuwerkerk; Ongecastreerde zwarte kater, witte voetjes, bef, buik, bij mond, 1 jaar oud, Bootstraat Boskoop; Zwarte poes, witte sokken voor, laarzen achter, bef tot tussen voorpoten, op neus, 1 jaar oud, Vondellaan Waddinxveen; Cyperse poes, kleine poes, 1 jaar oud, Kleikade Waddinxveen; Cyperse poes, witte sokken, bef, wat bruin/rood hier en daar, ge- chipt, 1 jaar oud, Dr. Hamburger- laan Boskoop; Schildpadpoes, donkere poes met wat bruin/rode vlekjes, geen wit, 18 jaar oud, Dorpsstraat Boskoop; Kruising Brits Korthaar, witte, zil verkleurige poes, pluizige vacht, gechipt, 5 jaar oud, Meerkoethof Moordrecht. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Gevonden Zwarte kat, witte bef, streep tus sen voorpoten, tussen achterpo ten, voeten voor, sokken achter, Plasweg Waddinxveen; Witte kat met rode vlekken, erg schuw, loopt ca. een maand rond. Dr. Hamburgerlaan, Boskoop; Zwarte kat, Zuideinde Zevenhui zen; Zwarte kat, witte bef, tussen voor en achterpoten, De Gouwe Waddinxveen; Ongecastreerde zwarte kater, witte onderkant, bef, driehoek in gezicht, witte streep om nek, zwerft rond vanaf december, Meester Lallemanstraat Moor drecht; Groene agapornis, rode kop, blauwe staart. Aletta Jacobshoe- ve Waddinxveen; Cyperwitte kat, blauwe ogen, Sportlaan Moordrecht; CrV™mekleurig konijn met zwar te vlekken, Bellefleur Boskoop; Schildpadpoes, zwart/oranje/wit, Bredeweg Zevenhuizen; Witte kat met zwarte vlekken, Zonnedauw Boskoop; Rood/wit kitten, ca. 3 weken oud, Graskamp Zevenhuizen; Cyperse kat,'lichtere kin, slanke, schuwe kat, loopt ca. vier weken rond, De Grutto Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0184- 661509 of www.dierretour.nl mag dus klik snel naar: www.hartvanholiand-online.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39