Zuidpias Uitdeelpunteri zakken plastic afval gewijzigd Onkruidbestrijdirig Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht gemeente Gewijzigde afvalinzameldageri in verband met de feestdagen Gehandicapteriparkeerkaart alléén verkrijgbaar tijdens openingstijden Wmo loket Vacature vrijwilligerswinkel WEEK HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 5 MEI 2010 5 STIC AF i Activiteitenvrijwilligers Voor volgende I activiteiten: - muziekgroep, - verhaleg en poëzie, - workshop kaarten maken, - themamiddag, - gespreksgroep "welzijn op recept" - zitdansen - geheugentraining - Wellnes center Als het weer het toelaat... i Gastvrouw gastheer lounge zorghotel Dinsdag, donderdag, zaterdag en zondag j van 14.30 tot 20.00 uur r - I Ontbijtvrijwilligers Voor maandag tot en met zondag Van 8.00 tot 11.00 uur I Dinervrijwilligers Voor maandag tot en met zondag l van 11.00 tot 14.30 uur In verb'and met twee feestdagen, namelijk 5 mei (Bevrijdingsdag) en 13 mei (Hemel vaartsdag) wijzigen een aantal inzameldagen. Onderstaand treft u een overzicht van de wijzigingen aan. Afvalbrengstations dicht in verband met feestdagen De afvalbrengstations in Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen en Gouda zijn gesloten op 5 mei (Bevrijdingsdag) en 13 mei (Hemelvaartsdag). Kern Wijk Afvalsoort Normale inzameldag Gewijzigde inzameldag Nieuwerkerk aan den IJssel Mossen. Kruiden, Velden, Dalen, Doortocht, Esse Hoog. Esse Laag Huisvuil en GFT Woensdag 5 mei Donderdag 6 mei Zevenhuizen, Oud Verlaat. Moerkapelle GFT (groen) Donderdag 13 mei Zaterdag 15 mei Deze inzameldagen staan ook op de afvalkalender. Onlangs heeft de gemeente Zuidpias een overzicht van de gemeentelijke dienstverlening verstuurd naar een specifieke doelgroep in de gemeente. In dit overzicht stond vermeld dat een gehandicaptenparkeerkaart te verkrijgen is tijdens de openstel ling van alle publieksfuncties. Dit is echter onjuist! Alléén tijdens de openingstijden van het Wmo loket kan een gehandicaptenparkeerkaart worden aangevraagd. Openingstijden Wmo loket: Dagelijks van 10.00 tot 12.00 uur. Telefonisch spreekuur: 9.00 -10.00 uur en op afspraak 9.00 -17.00 uur. Ophalen; elke vier weken huis aan huis op woensdag. Ook in te leveren op het afvalbrengstation. Moerkapelle, Oud Verlaat, Zevenhuizen Zakken zijn gratis verkrijg baar bij de woninginrich tingwinkel van de firma Bac aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen, bij Kadis, Dorpsstraat 30 in Moerkapelle en de Vierkap in Oud Verlaat. Ophalen; twee keer per maand huis aan huis. Ook in te leveren op de gemeentewerf. Nieuwerkerk aan den IJssel Zakken zijn gratis af te halen bij het raadhuis of het afvalbrengstation. Ophalen; twee keer per maand op de huisvuilverzamelpunten. Ook in te leveren op het afvalbrengstation. U wordt dringend verzocht om uw plastic op de ophaal dag voor 7.30 uur aan te bieden. De inzamelzakken voor plastic zijn nu verkrijgbaar bij Kadis, Dorpstraat 30 in Moerkapelle en niet meer bij de firma Bac in Moerkapelle. Alle uitdeelpunten en inzamelfrequentie op een rij: Moordrecht Gratis nieuwe zakken af te halen bij Super de Boer. De vrijwilligerswinkel is op de volgende dagen en tijden open: Dinsdag 14.00 tot 17.00 uur locatie: bibliotheek Njeuw.erkerk a/d IJssel Woensdag 14.00 tot 17.00 uur locatie: bibliotheek Nieuwerkerk a/d IJssel Donderdag 14.00 tot 17.00 uur locatie: raadhuis Nieuwerkerk a/d IJssel Meer informatie: Kijk voor meer vacatures en informatie op www.vrijwilligerswinkel.nl of kom langs in de vrijwitligerswinkel. Vanaf 10 mei augustus start de onkruidbestrijding op stoepen en straten in de wijken Dorrestein en Zuidptas in Nieuwerkerk aan den IJssel. In het kader van Duurzaam Onkruid Beheer (DOB) worden er zo weinig bestrijdingsmiddelen gebruikt. Er wordt uitsluitend gespoten bij droog weer. De spuitwagen (Quad) herkent het onkruid met een elektronisch oog. Er wordt alleen gespoten op plekken, waar het echt nodig is. Op plaatsen waar de wagen niet kan komen, bijvoorbeeld rond lantaarnpalen, wordt met de hand bijgespoten. Nadat het onkruid is bespoten wordt het geel en sterft het na ongeveer 2-3 weken af. Nadat het onkruid bespoten is wordt het na een aantal dagen geel en sterft het af. Wilt u niet dat er bestrijdingsmiddelen in u woonomgeving gebruikt wordt? Indien u de bestrating rond uw woning voor 10 mei onkruidvrij houdt wordt deze niet bespoten. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een ver keerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. Ratrijzenhof 4, Moordrecht 2- kamer etagewoning (begane grond) Beschikbaar per 24-5-2010 Huur €357,78 Voorwaarden: Maximum bruto jaarinkomen 42.966,- - Maximaal 2 personen vanaf 23 jaar Doorstromers vanuit een huurwoning genie ten voorrang Sportlaan 76, Moordrecht 1- kamer etagewoning (2e verdieping, zonder lift) Beschikbaar per 21-5-2010 Huur D 249,90 Voorwaarden: - Maximum bruto jaarinkomen D 21.450,- - Maximaal 1 persoon tot 23 jaar Prins Bernhardstraat 17, Moordrecht 4- kamer eengezinswoning (tussen) Beschikbaar per 31-5-2010 Huur O 462,31 Voorwaarden: - Maximum bruto jaarinkomen D 42.966,- - Minimaal 2 personen Doorstromers vanuit een huurwoning genie ten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 10 mei vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen wor den behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formu lier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkom- stengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. L -

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5