Zuidpias Wegwerkzaamheden Rijkswaterstaat gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 5 MEI 2010 Burgemeester en wethouders hebben besloten om: Voorbereidirigsbesluit Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Burgemeester en wethouders maken bekend dat: Projectbesluit Burgemeester en wethouders maken bekend dat: Verkeersbesluit Openbare bekendmaking WERK AAN DE WEG Vaststelling bestemmingsplan Burgemeester en wethouders maken bekend dat: de eerste parkeerplaats op het parkeerter rein schuin tegenover de Vecht 80, 2911 EP te Nieuwerkerk aan den I Jssel, aan te wijzen en in te richten als een gehandicaptenpar keerplaats (verkeersbesluit Z10.0004-78). De parkeerplaats wordt voorzien van bebor- ding E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het kenteken van de auto van de houder van de gehandicap tenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)33 03 00. met toepassing van artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Hitland" en een regu liere bouwvergunning te verlenen voor het tijdelijk (1 jaar) plaatsen van een informa tiecentrum aan de Groenendijk (ong.) te Nieuwerkerk aan den IJssel, (2009/257). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 5 mei gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terin- zagelegging kunnen belanghebbenden schrifte lijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voorne men om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 487. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen Boslaan 50 (2761 VX) Plaatsen dakkapel Dorpsstraat 7 (2761 AC) Oprichten garage berging Strandweg 23a (2761 DM) Vernieuwen woningen (2e fase) Wagenmaker 23 - 49 Bouwen 24 woningen Sloopvergunningen Strandweg 17 (2761 DM) Slopen hooischuur de raad, in zijn vergadering van 27 april 2010, ingevolge het bepaalde in artikel 3.7 Wet ruimtelijke ordening, heeft besloten dat een bestemmingsplan wordt voorbe reid voor het centrum van Zevenhuizen. Het gebied wordt globaal begrensd door de Bosgracht aan de westzijde, het Ringvaartpark aan de oostzijde, de Lange Zijde aan noorzijde en de Wethouder Kreftlaan Noordelijke Dwarsweg aan de zuidzijde. De exacte begrenzing is aange geven op de bij de voorbereidingsbesluit behorende plankaart. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 3 mei 2010 en geldt voor een periode van één jaar. Het voorbereidingsbesluit met de daar bij behorende kaart liggen met ingang van maandag 3 mei 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892.Vbcentrumzevenhuizen-Va01). Het plan is ook te downloaden vanaf de FTP server van de gemeente http://zuidplas. gemeentedocumenten.nl/. Op de website van de gemeente Zuidpias is is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Tegen dit bestuit staat geen bezwaar of beroep open. zij, met toepassing van artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening een projectbesluit hebben verleend voor de realisatie van 34 H-woningen in plaats van 24 J-woningen aan de Wagenmaker en de Molenmaker (wijk: Groot Swanla) te Zevenhuizen. Terinzagelegging De hierop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 6 mei 2010 ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Ook is het projectbesluit met bijbeho rende stukken digitaal raadpleegbaar www. zuidplas.nl, onder het kopje "Plannen en pro jecten" en onderwww.ruimtelijkeplannen.nl Beroep Als u belanghebbende bent en een zienswijze heeft ingediend tegen het ontwerp-project- besluit of u kunt aantonen dat u niet in staat bent geweest tijdig een zienswijze in te dienen tegen het ontwerp-projectbeSluit, kunt u vanaf 6 mei gedurende zes weken beroep instel len tegen het vastgestelde projectbesluit bij Rechtbank s'-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Begrenzing Dit bestemmingsplan bestrijkt de gronden van het recreatieterrein de Bonk, het aangren zende water van de Rotte tot aan de gemeen tegrens en het aansluitende terrein aan de bovenzijde van het recreatieterrein tot aan de Rottekade. Terinzagelegging Met ingang van donderdag 6 mei 2010 ligt het raadsbesluit tot vaststelling en het vastge stelde bestemmingsplan met bijbehorende stukken, gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het raadsbesluit tot vaststelling en het vastgestelde bestemmingsplan met bij behorende stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelij keplannen. nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1892. DeBonkZevenhuizen-0001). Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente Zuidpias (http://zuidplas. gemeentedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens te raadplegen (www.zuidplas.nl onder het kopje "plannen en projecten" -> bestemmingsplan nen in voorbereiding -> Zevenhuizen). Beroep Tijdens de terinzagetermijn kunnen belang hebbenden, die tijdig tegen het ontwerpbe- stemmingsplan zienswijzen hebben ingediend, beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen zienswijzen hebt kunnen indienen maar wet kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunt u ook beroep instel len. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wro of wanneer om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Burgemeester en wethouders hebben ontheffing verleend: Aan mevrouw van Vliet-Verhoef te Bleiswijk voor het rijden over het fietspad Korenmolengat te Zevenhuizen ten behoeve van het uitvoeren van haar vrijwilligerswerk (verkeersbesluit 27 april 2010) op grond van artikel 149 Wegenverkeerswet 1994 en arti kel 87 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)33 03 00. GEMEENTE ZUIDPLAS In de vergadering van 27 april 2010 heeft hebben burgemeester en wethouders, de directeur van de gemeenschappelijke regeling het rechtspersoonlijkheid bezittend openbaar lichaam het SVHW te Klaaswaal aangesteld als onbezoldigd gemeenteambtenaar en hem aangewezen als heffings- en invorderings ambtenaar als bedoeld in artikel 231, tweede lid, onderdelen van de Gemeentewet. De aanwijzingen als heffings- en invorderings ambtenaar gelden slechts voor het heffen en invorderen van aanslagen gemeente belastingen van de voormalige gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. In verband met de reconstructie van de A12, dient de afrit Zevenhuizen (9) van de A12 (links) richting Den Haag tijdelijk voor alle verkeer te worden afgesloten. de raad, op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening, bij besluit van 27 april 2010 het bestemmingsplan "De Bonk Zevenhuizen" ongewijzigd hebben vastgesteld. De afsluiting vindt plaats: van dinsdag 25 mei 2010 21:30 uur tot woensdag 26 mei 2010 05:00 uur of zoveel langer of korter als noodzakelijk Omleidingen Het verkeer komende van Utrecht en gaande in de richting van Zevenhuizen, wordt omgeleid via de af- en toerit Bleiswijk (8). Bijzonderheden Bij slechte weersomstandigheden kan het werk uitgesteld worden. Hulpdiensten kunnen met gepaste snelheid gebruik blijven maken van de afrit.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6