Fiori il Fascino TOEZICHT TIJDENS UW AFWEZIGHEID? VERTROUW OP DE ABUS BEVEILIGINGSSYSTEMEN Tijd om binnens huis weer wat sfeer aan te brengen zoals met gordijnen. Marmoleum Laminaat x- Gordijnen Horren Bmnen- buitenzonwering ?20zz)o\^ ook, onze- wobQfo Voltage Elektrotechniek; uw lokale installateur voor: Elektrotechnische installaties Inbraakbeveiliging Cameratoezicht en toegangscontrole Datanetwerken en telefonie Tapijt HART VAN HOLLAND BOULEVARD 12 MEI 2010 Elektrotechniek Beveiligingstechniek Communicatietechniek Ambachtssingel 95 2761 LX Zevenhuizen Tel: 0180 63 4388 Mob: 0618 81 8349 Mail: info@vetechniek.nl Website: www.vetechniek.nl Security Tech Germany m HSf Bezoek ook onze website www.menfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons advies centrum of bij u thuis. Sn Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434 Op zaterdag 8 mei hield Fiori il Fascino, Bloem en Interieur uit Moerkapelle een voorjaarsactie. Van alle artikelen in de winkel ging 50 °/o korting, deze korting gold alleen op deze dag wat veel klanten trok Naast diverse afgeprijsde artikelen werden er ook veel kant en klare boeketten en plantenar- rangementen verkocht. Eveline van Fiori il Fascino spreekt van een uitste kende verkoop/actiedag. Kinderen konden voor de winkel hun eigen Moe derdag creatie maken. De hele dag stond er buiten iemand paraat voor de kinderen. Binnen konden de kinderen betalen en een bakje ophalen en buiten in de tent hun eigen creatie maken. De keuze was uit een bloem- stukje of hart van takken met lint en bloemen. Veel kinderen kwamen met hun vader, sommigen met hun moeder, waar na het gemaakte stukje goed ingepakt moest worden anders zag moeder de verrassing. De kinderen deden het met plezier. Wanneer de creatie klaar was konden ze het in de winkel mooi in laten pakken. Daarna verlieten de kinderen met trots de winkel met hun eigen gemaakte creatie. Deze actie, voor kinderen wordt zeker herhaald. Misschien weer met vaderdag of de herfst. In ieder geval blijft Eveline de Brains activiteit bloemschikken geven, ook het volgende seizoen (kerststukje maken) staat het in het Brains activiteiten boekje. Daarnaast bieden zij ook de mogelijkheid om kinderen ,op hun verjaardags feestje, in de winkel een bloemstukje te laten maken. Hierover meer informatie via de site www. fiori-il-fascino.nl Ook willen wij u nog onder de aandacht brengen dat Fiori il Fascino mee doet met de aanko mende PinkstArt Open Atelier route. Deze wordt gehouden op zaterdag 22 mei in Moerkapelle en Zevenhuizen. In Moordrecht op 23 mei en in Nieuwerkerk a.d. IJssel 23 24 mei. In de winkel worden verassende arrangemen ten getoond en zullen er diverse schilderijen te zien zijn van Galerie/Atelier Artistique- Ingrid Bovekerk- v.d. Vlugt. Bent u benieuwd naar de bloemenwinkel van Moerkapelle, komt u dan gerust eens kijken in dit bijzonder mooie winkelpand. ■Mvs.' W -s 1 erkend

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 18