fietsklaar.r\!0 klikken KNAAP y maatwoningen www.open-maatwerk.nl Vorstelijk rijden door het Groene Hart Veel sport op Hemelvaartsdag bij Omroep Zuidpias HART VAN HOLLAND REGIO 12 MEI 2010 3 Dé mobiele fietsenmaker OPEN Maatwerk - Rotterdam Nesselande Waddinxveen ''lilMlilMiiliil LIONSCONCERT MET JAN VAYNE de Haij ^van der Wende advocaten Prijzige hobby Dierencentrale Vermist Sparta E-motion C2 CBW erkfnd Het juiste adres voor: Reparaties en onderhoud bij u voor de deur of op het werk en wanneer het u uitkomt! Verkoop van nieuwe fietsen In- en verkoop tweedehands fietsen Voor bij u thuis of op het werk 06-30 72 72 12 WWW. fietskiaar.nl mag MAATWERK Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 Algemeen alarmnummer: 112 Medische diensten Boskoop, Moordrecht, Waddinx veen en Zevenhuizen-Moerkapel- le: voor spoedeisende huisartsen hulp buiten kantooruren (17.00-8.00 uur, weekeinde/feestdagen): Huis- ArtsenPost Midden-Holland (HAP MH), Bleulandweg 10, Gouda, 0182- 322488. Dienst Apotheek Midden-Holland (DAM), Bleulandweg 10 (bij de Bleu- land-locatie van het Groene Hart Ziekenhuis), Gouda, 0182-698820. Nieuwerkerk aan den IJssel: voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantooruren (17.00-8.00 uur, week einde en feestagen): Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis Capelle aan den IJssel, tel. 010-2799262. Nesselande: spoedgevallen en/ of levensbedreigende situaties: op werkdagen 8.00-17.00 uur: 010- 2229755. Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren (17.00-8.00 uur, weekeinde en feestdagen): Huisartsenpost IJssel land Ziekenhuis Capelle aan den IJs sel, tel. 010-2799262. Maatschappelijk werk Wie buiten kantooruren dringend hulp nodig heeft van het maat schappelijk werk, kan terecht bij de Bereikbaarheid Buiten Kantooruren (BBK) op 0182-594935. Inioop spreekuur- in de huisartsen praktijk Moerkapelle Weideplantsoen 20, Moerkapelle, do. 9.00-10.00 uur, tel: 0900-1202150 0182-594710. dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Standaard tot 10° korting op de catalogus prijs bij ons in de winkel! Door Rien Lindhout Nieuwerkerk aan den IJssel/Regio - De 23e Schotte's Hollandsche IJssel Toertocht - met antieke automobie len en motorfietsen - vond zaterdag 8 mei plaats. Een evenement dat niet meer weg te denken is en zich steeds mag verheugen in een groot aantal deelnemers. Het was voor de deelne mers ondanks het wat tegenvallende weer een genot rond te toeren tussen Nieuwerkerk, Alphen en Harmeien, een route langs bijzonder landelijke weggetjes. Slagschepen Ver voor 9.00 uur waren de voertuigen te bewonderen op het Raadhuisplein. De deelnemers komen uit de hele re gio, van Oudewater tot Den Haag. De bereden voertuigen zijn vaak muse umwaardig, hetzij door de staat van onderhoud hetzij door de exclusiviteit van het merk of type auto. Je kwam heel grote auto's, slagenschepen bijna, tegen maar ook de ALto's van destijds. Gesloten carrosserieën en heel veel cabriotypen. De deelnemers lieten zich door het frisse weer niet afschrikken. Als het kon reed men met open dak. Soms qua kledij aangepast bijvoorbeeld met leren pilotencap. Er werd zichtbaar genoten. De rit voerde via Zevenhuizen, Moerkapelle, Wad- Gevonden Kat, cypers, met veel wit, is gechipt, Otweg Waddinxveen; Kater, cypers, zwarte staartpunt, blauwe ogen,-+ Sportlaan Moor drecht; Poes, schildpad, zwart-oranje-wit, Bredeweg Zevenhuizen; Kater, zwart, met veel wit gevlekt, witte staartpunt, Zonnedauw Bos koop; Poes, rood, met witte aftekeningen, kitten, Graskamp Zevenhuizen; Kat, rood, gevlekt met veel wit, Dr. Hamburgerlaan -tBoskoop; Poes, zwart, geheel, Zuideinde Ze venhuizen; Kat, cypers, zonder wit, jong, Dr. Hamburgerlaan Boskoop; Kater, wit, enkele grijze vlekjes op kop en rug, Laag Boskoop; Kat, zwart, -twit op kop en aan te nen, Laag Boskoop; Konijn, crV®me met zwarte vlekken, Bellefleur Boskoop. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Hervormde Kerk Zevenhuizen 28 mei. Aanvang 20.00 uur. Met optredens van De Kleine Trompetter en alt/mezzosopraan Wivineke Plugge. Entreeprijs benefietconcert 15. Gratis programmaboekje, koffie/thee tijdens de pauze en garderobe. Kerk open: 19.00 uur. Voorverkoop: Reisburo De Zwaluw Zevenhuizen en De Fotoboetiek Moerkapelle ofwww.lions.nl/zevenhuizen Deze ruimte is beschikbaar gesteld door De Haij&van der Wende advocaten Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d Ussel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Lange Zijde 9,2761 AV, Zevenhuizen Kijk voor ons www.fiets de enige in de Randstad is maar zo apart ook weer niet als je naar de Bu- gatticlub gaat, vond hij. Als je tegen de eigenaar van een A-Ford uit 1929 zegt dat zijn auto er prachtig uitziet, doet hij de motorkap open. Dan zie je een motorblok dat zo uit de fabriek lijkt te zijn gekomen. Prachtig om zulke antieke voertuigen te rijden, maar wel een prijzige hobby. De bestuurder van een Morris, waar van slechts zestien exemplaren zijn gebouwd: "Als mijn vriend en ikzelf niet in staat zouden om alle houtwerk en metaal goed te repareren of ver vangen, zou het onbetaalbaar zijn." Van dit type auto zijn weinig onder delen meer verkrijgbaar. "Maar," ver zekert hij "het is zo fijn om ermee te rijden." Oldtimers-tussenstop. Zuidpias - Autocross en Voetbal vor men de hoofdmoot in twee speciale sportprogramma's op Hemelvaarts- Poes, zwart, witte bef, buik, sokken voor, kousen achter en wit op neus, hoog op poten, vrij lange staart, is gechipt, Vondellaan Waddinxveen; Kater, zwart, gevlekt op kop en rug, is gechipt, Voorofscheweg Bos koop. dag bij Omroep Zuidpias. Van 12.00 tot 15.00 uur veel live impressies vanaf de autocross in Zevenhuizen. Luister naar de races van de regio rij ders, de ladies cup, de rodeo V6-V8 en naar de jeugdeditie. In hetzelfde pro gramma veel informatie van sport in Zevenhuizen. Vanaf 17.00 tot 19.00 uur is er een extra sportuitzending van het zon dagprogramma Sportcafé met een directe reportage van de wedstijd van W Nieuwerkerk tegen SC Woerden. Het eerste elftal van W Nieuwerkerk speelt in de nacompetitie, waardoor een extra kans is ontstaan om te pro moveren naar de eerste klasse. Hemelvaartsdag begint bij Omroep Zuidpias met een extra uitzending van het programma Rond om de Ker ken van 9.00 tot 12.00 uur met een rechtstreekse uitzending uit de Her vormde gemeente in de Oude kerk, Kerkgang 3 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Omroep Zuidpias is te beluis teren via de kabel (FM 102.4) in Zevenhuizen,Moerkapelle en in Nieu werkerk aan den IJssel, via de kabel (FM 98.3) in Moordrecht, via de ether op FM 107.3 en via www.omroepzuid- plas.nl (oio) 2221000 www.knaapmaatwoningen.nl dinxveen, Boskoop en Zwammerdam naar Nieuwveen voor de koffiestop. Dat was bij museum Van alles en nog wat van de familie Karens. Daarna reed men richting Harmeien waar werd geluncht. De terugrit voerde de stoet naar Alphen aan den Rijn. Voorts ging- het via Gouda langs vanzelfsprekend, de Hollandsche IJs sel naar Nieuwerkerk. Daar praatte men na over het verloop van de dag. Automobielen Auto's zijn het niet, noem ze auto mobielen. Qua merken was er een enorme diversiteit: Ford Chevrolet, Renault, Mercedes, Chrysler, maar ook Morris, Tatra, Austin, Singer, Al- vis, Buick. En, echt waar, een heuse Bugatti. De eigenaar vertelt dat het Voorzo'n Bugatti ga je door de knieën, die grille in hoefijzervorm: wat een juweel!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 3