makelaardij Elke zaterdag open UW WONING IN DE HOOFDROL? WIJ DOEN DE REGIE! na ■_van 't hof 3^eel wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl VRIJWILLIGE VEILING MAANDAG 31 MEI OM 19:00 UUR Sirius 20 Vraagprijs 217.000,— k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP Hugo de Vriesstraat 17 Vraagprijs 238.500,— k.k. Sparrengaarde 11 Vraagprijs 259.000,— k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 12 MEI 2010 KIJKDAGEN ZATERDAG 15 MEI ft ZATERDAG 22 MEI A.S. VAN 11:00-12:00 UUR WADDINXVEEN Tollenslaan 45 Vraagprijs 162.500,— k.k. r makelaardij BOSKOOP WADDINXVEEN Ga voor ons complete woningaanbod naar makelaardij van 't hof 3-Kamer appartement (voorheen 4) Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. 50,- voorschot stookkosten) Oplevering in overleg Op de 3 etage van een goed onderhouden appartementen complex gelegen 3 kamer appartement (v/h 4) met berging in de onderbouw, toegang middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1966 en woonopp. 85 m2. Ind.: Entree/tochtportaal met vaste kast en meterkast; Hal met laminaatvloer en garderobekast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. schuifwandkast met boiler (huur); 1 Slaap kamer aan de achterzijde (v/h 2) met toegang tot het bal kon; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer; Open keuken met laminaatvloer en U-vormige keukenopstelling v.v. inb. app. en wasmachine- en drogeraansluiting. Bijzonderheden: Dit goed onderhouden appartement is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. NVM Goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning Aan de voorzijde uitzicht over de polder/toekomstig Bentwoud Voor meer informatie over en voorwaarden van de veiling zie www.openhuis.nl Op fraaie locatie gelegen goed onderhouden 2/1 kapwoning met veel grond en vrijheid. De zonnige achtertuin (0) is maar liefst 23 meter diep en beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging met elektra en zonwering. Bwjr. 1983, woonopp. 120 m2 en 272 m2 eigen grond. Indeling Uitgebouwde entree; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met open haard (gasgestookt), schuifpui naar de achtertuin en elektrische zonwering; Open keuken aan de voorzijde met witte L-vormige opstel ling met diverse inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop; Royale slaapkamer (y/h 2) aan de achterzijde met vaste kastenwand; Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met douchecabine, whirlpool, hangcloset, wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met dakvenster en berging met wasm. aansl. en cv-combi ketel (VaillantVHR); Zolderslaapkamer met dakvenster aan de voorzijde en een dakkapel aan de achterzijde LET OP: U kunt gewoon een bod uitbrengen op deze woning. U hoeft niet te wachten tot de veilingdatum. Deze woning wordt verkocht via een internetverkoop bij opbod. De genoemde prijs is de vanafprijs. Deze nieuwe verkoopmethode geeft potentiële kopers de kans om op een transparante manier'op de woning te bieden. De vanafprijs is het startpunt van de veiling. De veiling staat onder toezicht van een veilingmeester en notaris. Wij nodigen u uit de woning te bezichtigen alvorens aan de veiling deel te nemen. Bezichtigingen op andere dagen of tijdstippen op afspraak. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de wijk Zuidpias gelegen eengezinstussenwoning met zon nige achtertuin (N/W) v.v. een achterom en een stenen berging. De woning beschikt over hardhouten kozijnen, is volledig geïsoleerd en v.v. het Politiekeurmerk Veilig wonen. Het buiten schilderwerk is in juni 2009 uitgevoerd. Bwjr. 1997, 126 m2 eigen grond, 345 m3 inhoud en woonopp. 112 m2 (incl. 2e verdieping). Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; Open keuken met standaard rechte opstelling v.v. afzuigkap. 1e Verd.: Overloop met luik naar de 2e etage; Badkamer met gedeelde dakkapel v.v. douchehoek, wastafel, 2e toilet en wasm. aansl.; 1 Slaapkamer aan de v.z met gedeelde dakkapel; 2 Slaapkamers met Velux dakvenster aan de 32.. 2e Verd.: Door middel van een schuiftrap bereikbare zolderverdieping met c.v.-combi ketel; Door het plaatsen van een dakvenster kunt u aan deze berg zolder ook een andere functie geven zoals een werkkamer. Uitgebouwde eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg In knusse woonstraat gelegen goed onderhouden en uitge bouwde eengezinswoning met voortuin en fraai aangelegde achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1959,132 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 88 m2, gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimten (2e verd.) 12 m2 en inhoud 340 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met trapkast; Toilet; Uitge bouwde L-vormige woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerverw. en toegang middels openslaande deuren naar de achtertuin; Open keuken met L-vormige keukenopstel ling voorzien van div. inb.app. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel en designradiator. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster, Remeha Avanta HR cv-combi installatie 2006), wasm. aansl. en bergruimte achter de knieschotten; 1 Zolderslaap kamer met dakkapel. 5-Kamer ruime eengezinswoning Geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg In rustige en groene omgeving gelegen goed onderhou den ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1978,147 m2 eigen grond, inhoud 415 m3 en woonopp. 140 m2. Ind.: Uitgebouwde entree/hal; Toilet met fonteintje; Open eetkeuken met trapkast en U-vormige luxe lichte keukenop stelling v.v. inbouwapparatuur; Tuingerichte woonkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapka mers aan de achterzijde; Luxe badkamer v.v. inloopdouche, hangend toilet, dubbele wastafel met meubel en designradi ator. 2e Verd.: Ruime open zolderkamer met dakvenster, Nefit Ecomline HR cv-combi installatie en aansluiting wasap- paratuur; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel en toegang tot de bergvliering. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-maii: waddinxveen@hof-makelaardij.nl 5-kamer Herenhuis Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Volledig geïsoleerd en v.v. ankerloze spouwmuren Schitterend gesitueerd en fraai ontworpen herenhuis met prachtig weids uitzicht over speelplantsoen aan de v.z. en over tuinen en polder aan de a.z. Deze woning is v.v. een met sierbestrating bestrate zonnige achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997,156 m2 eigen grond, woonopp. 130 m2 en inhoud 500 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met trapkast en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app.; Tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. ligbad met doucheplateau, hangend toilet, dubbele wastafel met meubel en design radiator. 2e Verd.: Overloop met Intergas HR comfort line c.v.-combi installatie, aansl. wasapp., toegang tot bevloerde bergvliering en toegang tot het terras; 1 Zeer ruime slaapkamer aan de a.z. met 4-deurs schuifwandkast. 5-Kamer royale eengezinswoning Apart te koop aangeboden garage gelegen aan de KJ.W. Ottolanderstraat, vraagprijs 25.000,— k.k. In ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezins woning met fraai aangelegde diepe achtertuin v.v. vrij staande stenen berging en achterom. Bwjr. 1969, 156 m eigen grond, woonopp. 118 m2 en inhoud 380 m3. Ind Entree/hal;Toilet 2002) met fonteintje; Z-vormige ruime en lichte woonkamer met toegang tot de achtertuin; Gesloten, keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige rechte keukenopstelling 2008) v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer 2002) v.v. ligbad met thermostaat kraan, douchecabine met thermostaatkraan, vaste wastafel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster en aansl. wasapp.; Berg/stookruimte met Agpo ferróli cv-combi installatie; Ruime zolderslaapkamer (evt. 2 kamers mogelijk) met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.Het buitenschilderwerk is in 2007 uitgevoerd. Oplevering in overleg. Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40