Zuidpias Werkzaamheden aan trottoirafritten X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 12 MEI 2010 Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Wet milieubeheer Verkeersbesluiten Aangevraagde bouw-/stoop-/ aanlegvergunning(en) Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Zienswijzeln) Wet milieubeheer RECTIFICATIE De gemeente heeft aan nemingsbedrijf Molenaar opdracht gegeven voor het aanbrengen van extra trot toirafritten in Moerkapelle en Zevenhuizen. De afritten verhogen de toegankelijkheid van de trottoirs voor rolstoel gebruikers e.d. Met de extra trottoirafritten ontstaat een betere verbin ding tussen de algemene voorzieningen in Moerkapelle en Zevenhuizen. Hierbij kan gedacht worden aan winkels, huisartsenposten, scholen, bushaltes e.d. De werkzaamheden starten 17 mei en zullen, afhankelijk van de weersomstandig heden, ongeveer een week duren. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Gerritsen tel.10180) 330 300. Wethouder Hazelebach plant Hedera bij het nieuwe geluidscherm in Nieuwerkerk aan den IJssel Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 10180 33 04 87). met toepassing van artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Groene Zoom te verlenen voor. het tijdelijk aanleggen van twee baggerdepots op de locaties aan de Bermweg en het Groenezoompad te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 12 mei 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en.wet- houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 487. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Zeeverkennersgroep "De IJssel", Van Gennepweg 5, 2911 BS Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het opslaan van propaan in een propaantank. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Burgemeester en wethouders hebben besloten om: de tweede parkeerplaats op het parkeerter rein tegenover de Vinkendaal 93, 2914 EM te Nieuwerkerk aan den IJssel, aan te wijzen en in te richten als een gehandicaptenpar keerplaats (verkeersbesluit Z10.000530). De parkeerplaats wordt voorzien van bebor- ding E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het ken teken van de auto van de houder van de gehandicaptenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180)330 393. Burgemeester en wethouders hebben besloten: het Raadhuisplein op maandag 7 juni 2010 van 7.30 tot 9.30 uur af te sluiten in verband met een schoolreisje van openbare basis school Prins Willem Alexander; de Schoolstraat tussen Vijverzicht en de Prins Alexanderlaan op woensdag 2 juni tussen 8.00 en 18.00 uur af te sluiten vanwege de Nationale straatspeeldag voor Stichting Jeugdwerk Zuidpias; het Raadhuisplein op donderdag 27 mei 2010 van 7.30 tot 9.30 uur en op dinsdag 1 juni 2010 van 7.30 tot 9.30 uur in verband met schoolreisjes van De Wingerd, op grond van artikel 2 van de Wegenverkeerswet 1994. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 13 mei 2010 Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180) 330 300. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen Swanlaweg (ongenummerd) Bouwen (spoor)onderdoorgang Sloopvergunning Lokatie Molenweg Swanlaweg tegenover nr. 51a Slopen schuur Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Zuidpias West" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een betonnen prefab trafosta tion op een locatie Bierhoogtweg naast 27 te Zevenhuizen, (BL2010-022). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 12 mei 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. S. de Braak, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 487. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Alliander, Knibbelweg 26, 2761 JE Zevenhuizen, voor het verwijderen van een gasdrukregel- en meetstation. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Op 5 mei 2010 is bekendgemaakt dat het bestemmingsplan "De Bonk Zevenhuizen" met ingang van 6 mei 2010 gedurende een termijn van zes weken (beroepstermijn) ter inzage ligt. Vanwege een latere publicatie van dit plan in de Staatscourant, namelijk 7 mei 2010, wordt de beroepstermijn van dit bestemmingsplan aangepast. Dit betekent dat de beroepstermijn van genoemd plan pas in gaat op vrijdag 7 mei 2010 in plaats van donderdag 6 mei 2010.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6