6 2 Beach Volleybal op strand Nesselande Matige vangst in Aarkanaal Jeffrey van der Vliet in selectie opgenomen Fc Knubbe wint straatvoetbal toernooi Smullen van amuses HART VAN HOLLAND REGIO 19 MEI 2010 43 c Hengelsport Judo Nesselander tweede op NK Atletiek Waarom zou je geloven? Jongeren en depressiviteit Benefietconcert Sursum Corda t^t Vorig jaar bonden 250 teams, onder zomerse omstandigheden, de strijd met elkaar aan. Nesselande - Het Palm Beach Life Beach Volleyball Circuit strijkt in het Pinksterweekend, op zaterdag 22 en zondag 23 mei, neer op het strand van Nesselande. Tijdens dit week end, dat georganiseerd wordt door Freetime, wordt er op beide dagen van 9.30 tot 17.00 uur op verschil lende niveaus beach volleyball ge speeld, onder meer ook door een aantal dames- en herenteams uit de eerste en tweede divisie. Ook recre anten van alle leeftijden zijn welkom om een partijtje mee te spelen. Inschrijven Het Palm Beach Life Beach Volley ball Circuit typeert zich door de ge hele sfeerbeleving om het evenement heen. Naast meedoen of kijken naar de wedstrijden kan men op het 'cen tre- court' terecht voor een verfris send drankje, om te winkelen of om te genieten van de vele 'side events' welke georganiseerd worden. Voor meer informatie en inschrijven: 0900-3733846, www.beachvolleybal. nl of www.freetime.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De '5-jarige Jeffrey van der Vliet is door de Judo Bond Nederland ge selecteerd voor de Nationale judo selectie. Vorig weekend nam Jeffrey deel aan de nationale talentenstage judo, welke plaatsvond in Leusden, waar °nder meer olympisch kampioen Mark Huizinga een clinic verzorgde. Zevenhuizen-Moerkapelle - De vijfde wedstrijd voor het clubkampioen schap van Hengelvereniging Zeven huizen-Moerkapelle werd, tezamen met Hengelvereniging Waddinxveen, gevist in het Aarkanaal bij Ter Aar. De 21 deelnemers vingen in totaal 24.400 gram; een matige vangst. In vak A werd G. Reijm eerste met 3.740 gram; tweede werd Zevenhuizenaar H. Kok met 3.300 gram en derde werd W. Houtman van Waddinxveen met 2.620 gram vis. In vak B won G. van de Bosch van Waddinxveen met I.230 gram; Adr. van Erk uit Zeven huizen werd tweede met 860 gram en derde werd Waddinxvener R. Jen- ner met 210 gram. De volgende wed strijd vindt plaats op zaterdag 12 juni in de Rotte bij de Roerdomp. Vertrek om 06.00 uur van de parkeerplaats van La Baraque. Ouderencompetitie De eerste wedstrijd werd gevist in het Lage Bergsche Bos, waar door 8 deelnemers 12.550 gram vis werd gevangen. Eerste werd W. Berkelaar met 3.600 gram, tweede werd J. Vis ser met 3.050 gram en op de derde plaats eindigde J. de Zwart met 2.150 gram. De tweede wedstrijd werd gevist in de Noord A, waar 23.000 gram vis gevangen werd. Het was wederom W. Berkelaar die eer ste werd, nu met 8.880 gram. Tweede werd J. van Elswijk met 4.510 gram en op de derde plaats eindigde J. de Zwart met 3.000 gram vis. Avondcompetitie In de Rotte werd door vijf deel nemers ter hoogte van de Molen viergang 7.060 gram vis gevangen. Eerste werd Adr. van Erk met 5.400 gram, tweede werd J. van Elswijk met 1.660 gr vis. De tweede wedstrijd, ter hoogte van de Roerdomp leverde een totale vangst op van 20.480 gram. Eerste werd W.Berkelaar met 12.220 gram, Adr. van Erk werd tweede met 6.260 gram en J. van Dongen ein digde op de derde plaats met 2.000 gram vis. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het sportbuurtwerk van Stichting Jeugdwerk Zuidpias hield woensdag 12 mei een straatvoetbaltoernooi op het voetbalveldje aan de Kleinpol- derlaan voor jongeren tot veertien jaar. Vier teams streden om de titel: Zwitserland, Fc Barcalona, Afrika en Fc Knudde. Na een complete com petitie en kruisfinales kwamen de teams van Afrika en Fc Knudde in de finale. Fc Knudde won overtuigend, net als al hun voorafgaande wed strijden. De eerste plaats is voor Jeffrey van der Vliet. Hier werd tevens door de bondstrai- ner van het district Zuid-Holland de nationale selectie bekend gemaakt, welke zal uitkomen op het interna tionale toernooi 'deThuringer Messe cup' in het Duitse Erfurt. Ook Jeffrey zal hier dus in actie komen. Eerder die week had Jeffrey deelgenomen aan het Open Wijkse judotoernooi in Wijk bij Duurstede, waar hij in zijn poule de eerste plaats veroverde. Nesselande - Onder leiding van Ai- tanne de Bouter kunnen kookliefheb- bers op donderdag 27 mei in de Kris tal 'amuses' leren maken. Een amuse is een heel klein gerechtje, of mini- hapje, dat tegenwoordig vaak wordt aangeboden in restaurants aan het begin van het diner of tussen de gan gen door. 'Amuse' is afgeleid van het Franse 'amuser' en betekent letterlijk 'vermaak'. De workshop vindt plaats in de Kristal en duurt van 18.30 tot 21.30 uur. Voor meer informatie en inschrijven: 010-2518988. Hilversum/Nesselande - Martijn Oudeman is tweede geworden op het NK Atletiek op de 700 meter voor orgaangetransplanteerden. Daarnaast behaalde Oudeman een derde plek op de 1500 meter. Het was voor het eerst dat een Nederlands Kampioenschap voor getransplanteerden is georgani seerd. Het evenement, dat in het teken staat van sportieve pres taties en orgaandonatie ,v.ond plaats bij de Gooise atletiekver eniging (GAC) in Hilversum. Nesselande - De jongerendienst van Re:Sound gaat zondag 30 mei over het onderwerp 'Waarom zou ik geloven?'. Spreker in deze dienst, die begint om 19.30 uur, is Setkin Sies en de muziek wordt verzorgd door een leuke band. Jongeren zijn welkom in de Kerk in Nesselande in de Brede School aan de Robert van 't Hoffstraat 10. Deur open om 19.15 uur. De toegang is vrij. Moordrecht - De Nederlandse Patiënten Vereniging afdeling Zuidpias organiseert voor maan dag 7 juni een avond met als thema 'Jongeren en depressivi teit'. Het thema wordt ingeleid door de heer N.C. van der Voet, docent pastoraat aan de Chris telijke Hogeschool te Ede. Na de pauze is er gelegenheid tot het, eventueel schriftelijk, stellen van vragen. De avond, waarop ook vooral jongeren welkom zijn, duurt van 20.00 tot 22.00 uur en vindt plaats in gebouw De Zes- punt aan de Molenlaan 1a. De toegang is vrij, maar er is wel een collecte ter bestrijding van de onkosten. Moerkapelle - Onder leiding van dirigent Leo Blankers verzorgt het koor Sursum Corda op zater dag 29 mei om 20.00 uur in de Rank een benefietconcert waar van de opbrengst bestemd is voor het zendingspaar David en Grea van der Lee. Aan het con cert wordt voorts medewerking verleend door Arda Konings en Lia Hermans-Konings die beiden een aantal solo's ten gehore zul len brengen, door tenor Leon van Liere en door bas/bariton Dick - van der Lecq. Via camerabeelden wordt een impressie vertoond van het werk van het echtpaar Van der Lee in Thailand. Mede werkers van de Wereldwinkel zijn deze avond aanwezig met een speciale collectie uit Thailand. De opbrengst van de verkoop hier van is eveneens bestemd voor het zendingspaar. Deur open om 19.30 uur. De toegang is vrij; er is echter wel een collecte.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 43