Elke zaterdag open makelaardij van 't hof UW WONING IN DE HOOFDROL? WIJ DOEN DE REGIE! 2é^eeI wat huizen in huis! VRIJWILLIGE VEILING MAANDAG 31 MEI OM 19.00 UUR www.hof-makelaardij.nl KIJKDAG ZATERDAG 22 MEI A.S. VAN 11.00 - 12.00 UUR ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidkade 194 Vraagprijs 279.000,— k.k. BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN Zuidplaslaan 456 Vraagprijs 175.000,— k.k. makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DE ZUIDPIAS 19 MEI 2010 makelaardij van 't hof Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl NVM Kantoren in Aiphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 3-Kamer appartement Geheel v.v. dubbele beglazing Bijdrage WE 125,— p.m In het winkelcentrum van de wijk Zuidpias, in een kleinschalig en luxe appartementencomplex gelegen 3-kamer appartement Dit appartement met bergigg in de onderbouw, is gelegen op de 1e etage en heeft een woonopp. van 85 m2. Bwjr. 1992. Ind.: Entree/hal met garderobenis; Meterkast (3 groepen 2. fase en aardlekschakelaar); 2 Slaapkamers aan de galerijzijde, beide v.v. een laminaatvloer en 1 v.v. een schuifwandkast; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine en wastafel met meubel en designradiator; Royale, lichte woonkamer met een laminaatvloer en toegang tot het balkon (W); Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling; Bijkeuken met Nefit Economy VR cv. combi-opstelling (2008) en aansluiting wasapparatuur. Bijz.: Oplevering in overleg. Halfvrijstaande woning Aparte garage met daarboven een grote slaapkamer c.q. kantoor Oplevering in overleg Op een prachtige locatie gelegen halfvrijstaande woning. Bwjr. woning 2002, bwjr. garage 2005. De totale woonopp. is verdeeld over 77 m2 voor de woning en 25 m2 voor de etage boven de garage. Het perceel is 180 m2 groot. Woning: Entree; Trapopgang; Stookruimte met c.v.combiketel; Badkamer met douchecabine, wastafel en hang closet; 1 Slaapkamer aan de vz.\ 1 Slaapkamer aan de a.z.; Deur naar de serre v.v. wasmachineaansluiting en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: Woonkamer met openslaande deuren naar het balkon aan de v.z. en dakkapel aan de zijzijde; Open keuken met l-vormige opstelling v.v. van inbouwapparatuur; Openslaande deuren naar groot terras (Z/W) aan de achterzijde met trap naar de tuin. Garage: Vrijstaande stenen garage v.v. c.v.combi ketel. 1e Verd.: Overloop met toilet en wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer of kantoorruimte met 2 Velux dakvensters. 6-Kamer hoekherenhuis 2 parkeerplaatsen op eigen terrein In een zeer kindvriendelijke omgeving gelegen In de wijk Swanla gelegen goed onderhouden hoekhe renhuis met 5 slaapkamers. Gebouwd in de stijl van de Amsterdamse school. Achtertuin met houten berging en achterom. Bwjr. 2004/2005,201 m2 eigen grond, 177 m2 woonoppervlakte en 580 m3 inhoud. Ind.: Entree/ hal v.v. plavuizenvloer en glazen pui; Meterkast (6 groepen en 2 aardlekschakelaars); Toilet met fonteintje; Bergkast; Woonkamer v.v. parketvloer en openslaande deuren; Open keuken met plavuizenvloer en luxe, rechte keukenopstelling v.v. composiet werkblad en inbouwapparatuur; Spachtelputz wandafwerking. Ie Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; De gehele verdieping is v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakvenster; Waskamer met cv-combiketel (AWB), WarmteTerugWin-installatie, wasmachine,- en drogeraansluitingOp deze verdieping ligt een grindvloer. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met ruim 12 meter diepe achtertuin (N/0) v.v. pannengedekte stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 300 m3 en 108 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sport- gelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/ hal met bordestrap; Toilet; Woonkamer met kelderkast; Portaal met wasmachineaansluiting en toegang tot de aangebouwde uitbouw; Uitbouw met rechte standaard keukenopstelling en wasmachineaansluiting; Badkamer (v/h berging) met ligbad, douche en wastafel. 1 e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakraam en c.v.-combi installatie. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen met enkel glas op de 1e verd. k-V Vrijstaande 6-kamerwoning In knusse woonstraat, op loopafstand van het centrum Hardhouten kozijnen, muur-, vloer- en dakisolatie Vrijstaande woning met zijtuin v.v. parkeermogelijkheid van 2 auto's, achtertuin met bestrating, houten vlonder aan water en berging. Bwjr. 1896, 250 m2 eigen grond, gebruiks- oppervlakte wonen 107 m2 en bruto inhoud 420 m3 (geme ten conform NEN 2580). Ind.; Entree/hal met trapopgang; Woonkamer met laminaatvloer en open kastenwand (een voudig te verwijderen) naar de eetkamer met laminaatvloer; Open keuken met trapkast, gaskookplaat, oven, vaatwas- maehine, afzuigkap, koelkast en vrieskast; Bijkeuken met 2 vaste kasten, vaste kast met wasmachinetn drogeraanslui ting en toegang tot bergruimte en achtertuin; Toilet met fonteintje; 1 Slaap-/werk-/hobbykamer. 1e Verd.: Overloop met bevloerde bergvliering; 1 Slaapkamer met dakvenster, bergruimte achter knieschotten en dakterras; 3 Slaapkamers waarvan 2 met kastenwand en 1 metVaillantHR cv-combi installatie; Badkamer v.v. kleine dakkapel, ligbad met doucheplateau, wastafel met meubel en toilet. Goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning Aan de voorzijde uitzicht over de polder/toekomstig Bentwoud Voor meer informatie over en voorwaarden van de veiling zie www.openhuis.nl Op fraaie locatie gelegen goed onderhouden 2/1 kapwoning met veel grond en vrijheid. De zonnige achtertuin (0} is maar liefst 23 meter diep en beschikt over een achteromen een vrijstaande stenen berging met elektra en zonwering. Bwjr. 1983, woonopp. 120 m2 en 272 m2 eigen grond. Ind.: Uitgebouwde entree; Toilet met fonteintje; Tuinge- richte woonkamer met open haard (gasgestookt), schuifpui naar de achtertuin en elektrische zonwering; Open keuken aan de voorzijde met witte L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop; Royale slaap kamer (v/h 2) aan de achterzijde met vaste kastenwand; Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met douchecabine, whirlpool, hangcloset, wastafel met meubel en design radiator. 2e Verd.: Overloop met dakvenster en berging met wasmachineaansluiting en cv-combi ketel (VaillantVHR); Zolderslaapkamer met dakvenster aan de voorzijde en een dakkapel aan de achterzijde. LET OP: U kunt gewoon een bod uitbrengen op deze woning. U hoeft niet te wachten tot de veilingdatum. Deze woning wordt verkocht via een internetverkoop bij opbod. De genoemde prijs is de vanafprijs. Deze nieuwe verkoopmethode geeft potentiële kopers de kans om op een transparante manier op de woning te bieden. De vanafprijs is het startpunt van de veiling. De veiling staat onder toezicht van een veilingmeester en notaris. Wij nodigen u uit de woning te bezichtigen alvorens aan de veiling deel te nemen. Bezichtigingen op andere dagen of tijdstippen op afspraak. 4-Kamer eengezinswoning Prachtig uitzicht over de vijverpartij aan de voorzijde In 2006 op diverse fronten verbouwd Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin (NW) met achterom en berging. Bwjr. 1959, 161 m2 eigen grond, 360 m3 inhoud en 117 m2 woon oppervlakte. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, trapkast, meterkast en toilet met font.; Doorzonwoonkamer met ceasarstone vensterbanken en laminaatvloer. U-vormige open keuken (2006) met ceasarstone werkblad en div. inbouwapp. 1e Verd.: Overloop met laminaatvloer en 2 vaste kasten waarvan 1 met wasmachineaansl. en mechanische en 1 royale bergkast; Badkamer (2006) met dou checabine met thermostaatkraan, hangcloset, designradi ator, wasmeubel en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balüon. 2e Verd.: Vlizotrap naar bevloerde zolder met c.v.-combiketel (2006) en unit m.v. Met een vaste trap, dakvenster/dakkapel is een slaapkamer en een ruime voorzolder mogelijk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 56