Zuidpias X X X X Mb Reconstructie park Moerhout gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 19 MEI 2010 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Voorgenomen ontheffing Aangevraagde bouw-/sloop-/ aanlegvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Voornemen verlening persoonsgebonden ontheffing Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders maken bekend dat: Intrekken oude straatnamen Burgemeester en wethouders hebben besloten om: Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan 'Esse/Parkzoom', nader uitgewerkt in 'Uitwerkingsplan XIII' en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het gedeeltelijk vergroten van de voorzijde van de woning op het adres Seine 22, 2911 HG te Nieuwerkerk aan den IJssel, lBL/2010/013). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 19 mei 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie ofvoorhetindienenvan een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W. Jopp, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 10180) 330 487. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen Witgenlaan 2 (2761 TM) Tijdelijk (5 jaar) plaatsen mantelzorgwoning Swanlaweg 12 12761 BC) Vergroten woning Boslaan 50 12761 VX) Plaatsen dakkapel Bredeweg 158(2761 KC) Oprichten uitbouw Lange Zijde 47 (2761 AX) Gedeeltelijk vernieuwen erfafscheiding Lange Zijde 49 (2761 AX) Gedeeltelijk vernieuwen en veranderen erfafscheiding Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. met toepassing van artikel 3.6, lid 1, onder deel c van de Wet ruimtelijke ordening ont heffing van het bestemmingsplan 'Dorrestein 2006' te verlenen voor het gebruik van de garage als schoonheidssalon/nagelstudio op het adres Batavierlaan 18, 2912 SG te Nieuwerkerk aan den IJssel, (110.003111). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 19 mei 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden 'schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houdersvan Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 487. GEMEENTE ZUIDPLAS In de drie Legesverordeningen 2010 is opge nomen dat een bedrag van 22,80 aan leges moet worden betaald voor het in behande ling nemen van een aangifte van een ver missing van een reisdocument. Dit bedrag moet ongeacht de oorzaak van de vermissing worden betaald. Dus ook als het reisdocument buiten eigen schuld verloren is gegaan. Met de staatssecretaris van Binnenlandse.Zaken zijn burgemeester en wethouders van mening dat het bedrag van 22,80, dat naast het bedrag aan leges voor een nieuw reisdocument moet worden betaald, slechts in rekening moet wor den gebracht als de vermissing van het reis document niet het gevolg is van brand, inbraak of beroving. Burgemeester en wethouders hebben daarom de Legesverordeningen 2010 in hun vergadering van 4 mei 2010 gewijzigd. Deze wijzigingen treden in werking op de eerste dag na de dag van de openbare bekendmaking en liggen kosteloos ter inzage bij het cluster belastingen van de afdeling financiën, gehuisvest in de locatie De Saffier, Kleinpolderlaan 4 in Nieuwerkerk aan den IJssel. ledereen kan op verzoek, tegen beta ling van een bedrag aan leges, een afschrift krijgen van het wijzigingsbesluit. 11.irn.u..» Door de invoering van de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, moet van alle straat namen aangetoond kunnen worden dat deze officieel zijn vastgesteld. Uit onderzoek blijkt dat in het verleden enkele straatnamen zijn vastgesteld, die vervolgens niet in de gemeente gebruikt zijn. Ook zijn door nieuwbouwwerk- zaamheden enkele namen komen te vervallen. Voor de juistheid van het straatnamenregister en om verwarring te voorkomen is het noodza kelijk om deze straten formeel in te trekken. de volgende straatnamen in te trekken: - Bach plein, door de bouw van het kerkge bouw aan het kerkepad is het Bachplein komen te vervallen. - De Spreeuwenhoek, naam niet gebruikt - Duivendaal, naam niet gebruikt - Nieuwerkerkse Tochtpad, fietspad is niet aangelegd - Gansdorpsepad, fietspad is niet aangelegd - Winkelcentrum Dorrestein, door de bouw van Dorrestein is de naam Winkelcentrum Dorrestein als straat komen te vervallen. - Alle straten zouden zijn gelegen in Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor nadere inlichtingen omtrent dit onderwerp kan contact worden opgenomen met de afde ling VROM, dhr. E. Kooistra, tel. 10180) 639 973. met toepassing van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening jo. artikel 4.1.1 lid 1 onderj Besluit ruimtelijke ordening persoonsgebonden ontheffing te verlenen van het geldende bestemmingsplan voor het permanent bewonen van de volgende recreatiewoningen door de onderstaande personen: P. Mager, De Bonk 28, 2761 EG Zevenhuizen Zh M. Mager - Batstra, De Bonk 28, 2761 EG Zevenhuizen Zh R. Tiet, De Bonk 38, 2761 EG Zevenhuizen Zh G. van Leeuwen, De Bonk 59, 2761 EG Zevenhuizen Zh G. van Leeuwen-van de Akker, De Bonk 59, 2761 EG Zevenhuizen Zh S.P. van Wijk-Compeer, Koornmolen Twee manspolder 6A 79, 2761 ED Zevenhuizen Zh A.M. van Wijk, Koornmolen Tweemanspolder 6A 79, 2761 ED Zevenhuizen Zh Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 19 mei 2010 tot en met 30 juni 2010 gedurende zes weken tijdens de openingstijden van het raadhuis te Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1, voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving. Tijdens de terinzagelegging kunnen belanghebben den naar keuze mondeling of schriftelijk zienswijzen indienen bij burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC, Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondelinge zienswijzen kunnen naar voren worden gebracht bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. De reconstructie van park Moerhout in Moordrecht is in volle gang. Er zijn inmid dels grote waterleidingbuizen onder het park door geboord. Hierdoor komt een groot deel van het drinkwater voor de inwoners van Moordrecht doorheen. De oude beplanting en de bomen zijn gerooid. Er zijn vijvers gegraven en ertussen zijn duikers aangelegd die de doorstroming bevorderen. Het hele terrein is opgehoogd en de voetpaden zijn opnieuw geasfalteerd. Verder is er een paardenpad aangelegd en een hondenrenstrook. De fitnesselemen ten zijn opnieuw geplaatst, het kunst grastrapveldje is opgehoogd en er is een nieuwe skatebaan en een 'panna-veldje' geplaatst. De toegang voor minder validen vanaf de Zuidplaspolderweg is verbeterd. De openbare verlichting is aangelegd en kinderen hebben op 'boomfeestdag' samen met wethouder Hazelebach 3 bomen geplant. Wat gaat er nog gebeuren: Het parkmeubilair zoals banken en afvalt de gazons worden ingezaaid met graszaa de beplanting en de bomen worden in het CflMH6iSMRHRNBSGMBB9H63SiiSi

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6