de DEKKER Zevenhuizen Koesterkagrt ^HART W: HOLLAND m Oskamp Interieurs Provincie Holland Zuid A a I.AAA AAA HARTVAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 26 MEI 2010 Kennisgeving ontwerpbeschikking Grondwaterwet/Lozingenbesluit bodembescherming Onderwerp Inzage Zienswijzen w interieur maken we samen. Of het nu gaat om kastwanden, keukens, inloopkasten, dressoirs of badkamermeubels. Op maat en compleet naar wens, schets of tekening, jarenlange ervaring in jachtbetimmering en interieurbouw is de basis voor uw interieur. Uiteraard compleet gemonteerd, gelakt en afgewerkt. Zorgeloze kwaliteit, een huizenleven lang. Interieurbouw voor particulieren Een eigen ontwerp onbetaalbaar? Welnee! Telefoon 079-5933838 Fax 079-5932041 CBM „■iflBSlL""*''A Bernard Otterspeer. Een betrokken duizendpoot. ^ma^^ÊÊÊÊÊÈÈÊ Bijna 47 jaar werkt Bernard bij Dekker Zevenhuizen als ie daar vandaag, bij zijn afscheid, de deur uitgaat. Door Arie Dekker ooit ontdekt in Oud Verlaat bij de botenverhuur van vader Otterspeer is deze alleskunner een trouwe en gewaardeerde werknemer gebleken.. Je voelt dat ook als je rondloopt bij Dekker Zevenhui- zen. Ik word, op de werkvloer lopend, nogal eens aangespoord door collega's van Bernard er vooral iets f—T'«| moois van te maken.'Zet hem er mooi op.dat heeft ie verdiend!' De wanne toon waarmee dat gebeurt maakt me stilBernard laat zich kennen als de man die raad weet bij problemen. Zoals chef Gerard zegt:'Hij ontlast een hoop mensen van een vraag (lees: probleem). Hij lost het goed en zelfstandig op, kan goed improviseren. Daarnaast heeft hij het verbeterproject orde en netheid in z'n hart gesloten vjqjSsêjffllltiÊÈËÈ- en Zorgt daarmee voor een beter klimaat en meer kwaliteit'. Er gaat helaas een boegbeeld weg'. tSb Onderweg komen we Etienne, Bernard's zoon en collega, tegen. Door alle machinegeluiden De volste kar heen hoor ik Etienne, als ik hem vraag wat ie over z'n vader kwijt zou willen, zeggen: 'Hij van de fabriek krijgt alles voor elkaar. Al leg iets in 1000 stukkies, hij krijgt het weer werkend. hoort bij Bernard. Hij is gewoon een ster... klaar!' dén Bernard Otterspeer, Zevenhuizen 26 mei 2010 Samen met Jan Hogerbrugge, de huidige bestuurder van Dekker Zevenhuizen, dui ken we in het verleden. Deze oudgedien den hebben samen 38 jaren bij Dekker liggen. Bernard begon zijn eerste werk dag met nachtkastjes schuren op de Tweemanspolder. Via werken aan lin nenkasten, keukenbloks en complete aanbouwkeukens kwam uiteindelijk de focus voor Dekker op keukenbla- en accessoires te liggen. Dekker Zeven huizen heeft zich door de jaren ontwikkeld tot de keukenbladen marktleider van Nederland. Bernard werd steeds meer de man die zich om de machines bekommerde.'Je zoekt het maar uit en je maakt het maar.zei Arie Dekker. En het kwam goed... Niet in het minst omdat Bernard precies wist hoe alles werkte en in elkaar zat kon hij snel levensreddend ingrijpen toen collega Rini de Bruin ploste- ling klem kwam te zitten in een machine. Een nieuwe tijd breekt aan voor Bernard... maar ook voor Dekker Zevenhuizen. Waar Bernard's aandacht naar z'n tuin, huis, reizen en vissen kan gaan, zal Dekker hem als flexibele, zelfredzame vakman missen. Deze hardwerkende alleskunner uit Oud-Verlaat laat een onuitwisbare indruk achter.Van harte is hem de rust en tijd voor zichzelf gegund. Hoewel Jan en Bernard het niet altijd met elkaar eens waren en ook tij dens dit gesprek verschil van inzicht hebben blijft overeind dat een warm 'Dekker'gevoel hen vol respect en vriendschap verbindt. Dat Bernard een keer vol ongeduld een klant aan Jan's telefoon wegdrukte en dat Jan een keer, per ongeluk, een kaak slag verkocht aan Bernard kan nu lachend worden ver teld en aangehoord. Terwijl Bernard een stellage in elkaar last heeft Bert Heemshergen nog een paar wijze woorden van tante Gon in petto: 'Kijk tegen niemand op en kijk op niemand neerOm ter harte te nemen... Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben een aanvraag om vergunning ingevolge de Grondwaterwet (I) en verzoeken om ontheffingen ingevolge het Lozingenbesluit bodembescherming (I+II) ontvangen voor het onttrekken van grondwater en het lozen van brijn bij glastuinbouwbedrijven op: 118 december 2009 en op 29 april 2010 van Ichtus Flowers gelegen aan de Abraham Kroesweg 54, 2742 KX te Waddinxveen: II13 april 2010 van Stolk en Zn. gelegen aan de G. van Dort Kroonweg 6, 2742 KG te Waddinxveen. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen de gevraagde vergunning voor een proefperiode van 2,5 jaar te verlenen en de gevraagde ontheffingen tot 4 juli 2013 te verlenen. U kunt de ontwerpbeschikkingen en de overige relevante stukken van 31 mei 2010 tot en met 12 juli 2010 inzien op werkdagen: bij de Directie Omgevingsdiensten van de provincie Zuid-Holland, kamer D 209, tijdens kantooruren (na telefonische afspraak), Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 441 73 24; in het gemeentehuis van Waddinxveen, van 9.00-12.00 uur, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0182) 62 46 24. Een ieder kan tot en met 12 juli 2010 schriftelijk en/of mondeling zijn zienswijze over één of beide ontwerp beschikkingen naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen kunt u indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van PZH-2010-173339312 (I) en/of PZH- 2010-173344803 (II). Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer A Poot, tel.nr. (070) 441 76 20 (I) en/of mevrouw F. Molenaar, tel.nr. (070) 441 87 90 (II) en/of de heer P. van Aller, tel.nr. (070) 441 67 12 (I+II). Deze kennisgeving staat ook op www.zuid-holland.nl DWM/209 Interieurs Scbeepsbetimmeringen Ambachtstraat 1-D 2751GP Moerkapelle Aangesloten bij cbm www.oskampinterieurs.nl L Centrale Bond van Meubelfabrikanten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 10