Waterschap over de grens Vutter en nog te fit om achter de geraniums te gaan zitten? Voor verschillende wijken in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande zoeken wij nog vakantiebezorgers. ^HART HOLLAND u Bekendmakingen Ontwerpjaarrekening en jaarverslag 2009 Vergunningen mm Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jeannette van den Berg. Tel. 0180- 63 22 89 of mail naar jvdberg@hart-van-holland. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS I 26 MEI 2010 week 21, nr. 62 Wij zorgen in ons gebied, dat zich uitstrekt tussen Rotterdam, Schoonhoven en Zoetermeer, voor droge voeten en schoon water. Een erg belangrijke taak, omdat dit gebied plaatselijk diep onder de zeespiegel ligt. Zonder onze inzet zou een groot deel van ons gebied dan ook onder water staan. In het buitenland is er veel belangstelling voor de manier waarop Nederland met water leeft. Er is veel vraag naar de Nederlandse kennis over het waterbeheer. Dit was bijvoorbeeld het geval na de watersnood in New Orleans als gevolg van de orkaan Katrina, maar ook onlangs nog na de dijkdoorbraak in Frankrijk. Internationale delegaties reizen naar Neder land om de Deltawerken te bekijken, maar komen ook naar ons waterschap om te leren van onze projecten en de manier waarop wij het waterbeheer uitvoeren. Semarang, Indonesië Meer in het bijzonder helpen we de gemeente Semarang in Indonesië met het organiseren van het waterbeheer in de laag gelegen delta. Dit is daar hoog nodig, omdat delen van de stad dagelijks overstromen. Als je dan reali seert wat dit betekent voor de kwaliteit van het leven en de schade die dit veroorzaakt, dan wordt het belang van goed waterbeheer je meteen duidelijk. Als waterbeheerder zijn we best wel trots op ons werk in ons gebied, maar ook op de hulp die we in de vorm van kennis en ervaring kunnen bieden aan andere delen van de wereld. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheem raadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RVV) en stelt maat werkvoorschriften op. Besluit algemene regels bij de Keur van Schieland en de Krimpenerwaard. Deze algemene regels omvatten een gedeeltelijke voort zetting van de nadere regels bij de vorige Keur en een termijn van twee weken voor het melden van meldings- plichtige grondwateronttrekkingen. Capelle aan den IJssel - (K.10.186,20 mei 2010) J.M. Pronk, maken van een vlonder, Zaagmolen 16. Gouda - (K.10.199, 20 mei 2010) M.M.W.J. Prinsen, verwijderen van een schuur en het plaatsen van een tuinschuur, Zuider IJsseldijk 4. Nieuwerkerk aan den IJssel - (K.10.149,10 mei 2010) N.V. Stedin Midden Holland, aanbrengen van een laagspanningskabel, t.h.v. Groenendijk 335; - (K.10.208, 20 mei 2010) D. Borjanin, slopen van de berging en een gedeelte van de woning en het maken van een aanbouw, Prinses Beatrixstraat 22. Projectplan Achterdijk ter inzage Het college van dijkgraaf en hoogheemraden heeft het projectplan Achterdijk in ontwerp vastgesteld. Van 27 mei tot en met 9 juli 2010 ligt het plan ter inzage op ons kantoor en bij de deelgemeente Overschie. Belanghebbenden kunnen gedurende de inzagetermijn mondeling of schriftelijk hun zienswijze naar voren brengen. Meer informatie en het ontwerpplan vindt u op onze website. Projectplan Ringvaart ter inzage Het college van dijkgraaf en hoogheemraden heeft het projectplan Ringvaart in ontwerp vastgesteld. Van 27 mei tot en met 9 juli 2010 ligt het plan ter inzage op ons kantoor. Belanghebbenden kunnen gedurende de inzagetermijn mondeling of schriftelijk hun zienswijze naar voren brengen. Meer informatie en het ontwerpplan vindt u op onze website. Dijkgraaf en hoogheemraden maken bekend dat vanaf 28 mei 2010 de ontwerpjaarrekening over 2009 en het jaarverslag 2009 ter inzage liggen op het kantoor en algemeen verkrijgbaar zijn. Belanghebbenden kunnen van 28 mei 2010 tot en met 10 juni 2010 schriftelijk zienswijzen indienen over de ontwerpjaarrekening 2009 bij de dijkgraaf en hoogheem raden. De verenigde vergadering stelt de jaarrekening en het jaarverslag in haar vergadering van 30 juni 2010 vast. De openbare vergadering begint om 14.00 uur op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor informatie over de jaarrekening kunt u contact opnemen met de afdeling Financiën en Control, telefoon 010 45 37 343. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. De vergunningen en het Besluit algemene regels bij de Keur van Schieland en de Krimpenerwaard liggen ter inzage bij het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, telefoonnummer 010 45 37 335 of de website raadplegen www.hhsk.nl. Tegen de vergunningen kunt u schriftelijk tot 6 weken na de bij de vergunningen genoemde besluitdatum be zwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Tegen het Besluit algemene regels bij de Keur van Schieland en de Krimpenerwaard kunt u van 26 mei 2010 t/m 7 juli 2010 beroep aantekenen. Het gemotiveerde beroepschrift moet worden gericht aan de president van de arrondis sementsrechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie, telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123,3063 GK Rotterdam. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 24