RUBI Verf Wand opent deuren in Nieuwerkerk Het idee is datje als starter niet direct alles nodig hebt. H sbr Begin met een aansprakelijkheidsverzekering Kies een Ondernemerspakket op maat. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 26 MEI 2010 Als startende ondernemer is uw belangrijkste zorg het binnenhalen van werk. Logisch «dat u in deze fase minder aandacht heeft voor overige zaken. Daarom kan de Rabobank u adviseren met betrekking tot de financiële zaken die nu van belang zijn. Zoals een zakelijke rekening bijvoorbeeld. Rabobank. Een bank met ideeën. (0182)69 51 60 www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank door Marlonneke Willemsen "Ons sterke punt is dat mensen bij ons terecht kunnen voor de gehele inrichting." In de huidige tijd is het soms moeilijk om je als ondernemer te onderscheiden, maar Ruud den Toom en Bianca van de Belt van RUBI Verf Wand denken hier het juiste concept voor te hebben gevonden. Op 23 april hebben zij hun nieuwe winkel ge opend aan de Kerklaan in het voormalige pand van HUBO Boele. Klanten kunnen hier terecht voor een uitgebreid assortiment, dat onder an dere bestaat uit behang, verf, raamdecoratie en verschillende soorten van vloerbedekking. Voor Ruud is het ondernemerschap niet nieuw; in 2007 is hij begonnen met de productie van stei gerhouten meubels. Volgens Bianca was RUBI Verf Wand een logische vervolgstap. "Het leek ons een leuk idee om het steigerhout te combineren met een winkel. We hoorden dat Teun en Jenny Boele met hun winkel wilden stoppen, dus toen zijn we erover gaan praten of dat niet iets voor ons zou zijn. Dat werd steeds serieuzer en heeft uiteindelijk geleid tot de opening van onze winkel. Ruud werkte al geruime tijd bij Boele, dus was het een logische stap. Tot nu toe bevalt het zeer goed." RUBI Verf Wand hoopt zich, volgens Bianca, vooral te kunnen onderscheiden door de klant centraal te stellen."We willen ons meer richten op het adviseren van de klant. Je moet de tijd voor mensen nemen en samen kijken wat de mogelijkheden zijn. Hierbij ge ven we een totaal beeld. Mensen kunnen voor alle aspecten van de inrichting bij ons terecht. We heb ben verf, behang, gordijnen, raambekleding, horren, shutters, zonwering, laminaat, vloerbedekking en zelfs karpetten. We hebben ook nog een klein doe- het-zelf gedeelte met onder andere schroeven, meu- belvilt en verlichting. Daarnaast kunnen mensen ook nog bij ons terecht voor de zagerij." Voor het advies werkt RUBI Verf Wand samen met Marjolein Boele. "Zij werkt bij ons, maar daarnaast kunnen mensen haar ook inhuren voor interieuradvies. Ze komt dan bij hen thuis. Maar ook als mensen dit niet willen, kunnen we ze adviseren en mogen ze bijvoorbeeld stalen mee naar huis nemen, om te kijken of het pro duct bij de rest van de inrichting past." RUBI Verf Wand onderscheidt zich volgens Bianca ook door de kwaliteit van de producten. "We leveren kwalitatief hoogwaardige merken, die je niet in de bouwmarkt vindt." Volgens Ruud kan het bedrijf tevreden zijn over de eerste maand. "Afgelopen vrijdag waren we precies één maand open en tot nu toe loopt het aardig. De eerste drie weken hadden we een goede actiekrant, waar veel mensen op zijn afgekomen. Het gebeurt nog regelmatig dat er mensen binnenkomen, die verbaasd zijn dat de HUBO weg is, maar over het algemeen reageren ze daar positief op. Ze vinden vooral de winkel erg~mooi. We zijn tevreden over hoe de verbouwing verlopen is. Op 10 april ging de HUBO dicht en minder dan twee weken later zijn we geopend, dus er moest veel in een korte tijd gebeuren. We hebben veel hulp gehad en mede dankzij deze mensen is alles toch op tijd afgeko men. De eerste twee weken moesten we nog wel onze draai vinden en bijvoorbeeld kijken waar alles ook al weer stond, maar dat gaat nu goed." De oude eigenaren van HUBO, Jenny en Teun Boe len zijn nog een aantal dagen in de week in de winkel werkzaam. Volgens Bianca is dat een grote steun. "We leren erg veel van hen en het is erg pret tig dat ze er nog zijn om ons te helpen. Naast de familie Boele hebben we ook veel steun gehad van de Rabobank. Zij hebben ons goed geholpen en stonden direct voor ons klaar. We hebben er dan ook veel vertrouwen in dat onze winkel een succes wordt." iwiiipiWMfcvn

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2