5 OMINICUS ia 't O nnp Monuta GEEF WENSEN DE RUIMTE HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 26 MEI 2010 33 Martina Pieternella van den Dool - van den Berg UITVAARTVERZORGING dacTnImcht H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Leendert Brugmans Joop Koster Bekeurd voor wildplassen en rijden onder invloed HART VAN HOLLAND jj® mijn vader is vandaag overleden Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd En de God der liefde en des vredes zal met u zijn. 2 Cor. 13: lib Op tweede Pinksterdag, hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, onze oma en overgrootmoeder in de leeftijd van 96 jaar echtgenote van Floris van den Dool t 21 mei 1990 Zij heeft nu de rust gekregen waar zij op het laatst zo naar verlangde Bethlehem, (ZA): Janny Nijhuis - van den Dool Jan Nijhuis Pijnacker: Elly Noort - van den Dool Jan Noort Gouda: Kees van den Dool Ute van den Dool - Liehe Nootdorp: Tiny Hollestelle - van den Dool Fred Hollestelle Wassenaar: Pleun van den Dool Loes Bak klein- en achterkleinkinderen Zevenhuizen, 24 mei 2010 Zorgcentrum "De Zevenster" Correspondentieadres: C. J. van den Dool Prunuslaan 2 2803 SG Gouda Vrijdag 28 mei is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij onze moeder gedenken tijdens een dankdienst voor het leven om 11.00 uur. Daarna zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen, waar zij zal worden verenigd met haar man en onze vader. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar directie en personeel van Zorgcen trum "De Zevenster", voor de liefdevolle verzorging die onze moeder heeft ontvangen. www.hevanderhammen.nl Wi] verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg Heemskerkstraat 16 2665 AK Bleiswijk 0800- 33 7 24 3 3 Met verdriet delen wij mee dat op 20 mei 2010 onze gewaardeerde collega is overleden. Leendert heeft bijna tien jaar op inspirerende wijze lesgegeven aan onze leerlingen. Hij was voor veel leerlingen en collega's een betrouwbaar en vertrouwenwekkend mens. Vol overtuiging gaf hij vorm aan onze christelijke identiteit. We zullen hem missen in onze gemeenschap. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte en Gods zegen bij het verwerken van dit grote verlies. C.A. Jansen, directeur Comenius College Nieuwerkerk drs. R. Vijn, algemeen rector Comenius College W.P. Littooij, voorzitter Raad van Bestuur CVO Nieuwerkerk aan den IJssel, 21 mei 2010 "In plaats van kaartjes" Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw gebed, uw belangstelling en medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen, na het overlij den van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader betuigen wij onze hartelijke dank. L. Koster - Struik kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Waddinxveen, mei 2010. SPECIALIST IN GEDENKTEKENS GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Natuursteen, brons, roestvriistaal of glas. Voor ieder budget en van klassiek tot modern Dichtsbijzijnde toonzaal in de regio: Zeawaartseweo 4a. 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079 - 341 62 27 I: www.dominicusgedenktekens.nl E: zoetermeer@dominicus.nl 23 vestigingen in Nederland Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur V Zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur Nesselande - Surveillerenden poli tieagenten zagen 25 mei omstreeks 05.15 uur aan de Wollefoppenweg een man staan urineren. De agenten zagen de man vervolgens in een per sonenauto stappen en wegrijden. Bij een blaastest bleek dat de man had gedronken. Hierop hielden agenten de man de 20-jarige man aan voor rijden onder invloed. Op het ademanalyse apparaat op het politiebureau blies de verdachte 195 ug/l. De grens voor een beginnend bestuurder ligt op 88 ug/l. De verdachte heeft tevens een bekeu ring gekregen voor wildplassen. Uitvaartverzorging TV van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail V.' e Bij het overlijden vaneen dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid-Transparantie Tijd voor nabestaanden - Kwaliteit Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 -2743 DL Waddinxveen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: wat nu? Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week voor iedereen beschikbaar. Monuta in Gouda en Zoetermeer is er altijd als u ons nodig heeft. bel 0182-51 22 31 Monuta Aalberseplein Ï.Gouda bel 079 - 341 23 23 Monuta Van Aalstlaan 24, Zoetermeer www.monuta.nl •Jeanne Matze-Koch

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33