Hockeymeiden winnen Brabo-stick Start triathlonseizoen Enorme beker voor WN D1 en WN D3 districtskampioenschappen www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND SPORT 26 MEI 2010 Uitslagen 22 en 24 mei 2010 Voetbal Sportagenda 29 en 30 mei 2010 Voetbal Korfbal Voetbal Woerden/Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de triathleten Carlo van den Bergh en Eric Smits (Nieuwerkerk) is op 2e Pinksterdag het triathlonsel- zoen begonnen met de kwart tria thlon van Woerden. Beide atleten be gonnen aan hun 21 e triahtlonseizoen en eindigden hoog in het klassement in de categorie H 40 overall. Het was met name Van den Bergh die sterk opende met 1 kilometer zwemmen m een tijd van 13:49. Smits volgde in een tijd van 14:51. De 40 kilome ter tijdrit op de fiets betekende voor beide heren een harde strijd tegen de warmte en wind. Van den Bergh be gon hierna goed aan de afsluitende 10 kilometer die hij volbracht in een tijd van 39:17. Smits liep de 10 kilo meter vooral op karakter en kwam tot een tijd van 40:23. In de eindklas sering werd Van den Bergh knap 5e in een tijd van 1:50:37 en Smits 15e in een tijd van 1:58:23. Beide heren doen volgende week mee met het NK 1/2 triahlon in Nieuw koop. Smits zal proberen zo hoog mogelijk te eindigen in de categorie H45. Van den Bergh is, in deze vorm, zelfs kanshebber voor de titel bij de heren 40. klikken mag Door Joke Heikens Nacompetitie: 22/5 Maense - Be Fair 5-3 24/5 Be Fair - Maense 1-2 Reserve 4e klasse C 20/5 VEP 3 - DONK 3 3-2 24/5 Woerden 3 - WSE 5-4 24/5 NSV'46 2 - DOSR 4 3-0 DA 4e klasse 02 20/5 Delfia - SEP 2 3-5 Res 4e klasse C 30/5 DOSR 4 - WSE 30/5 Woerden 3 - VEP 3 1e klasse F 29/5 IJsselvogels - Maassluis 29/5 SD0 (K) - 0D0 29/5 Avanti (P) - 0ND0 (G) 29/5 Vitesse (Ba) - Fortissimo Ie klasse G 29/5 Nieuwerkerk - All-Ready 29/5 Merwede - VEO 29/5 Rust Roest - TOP (A) 29/5 Fortis - Tjoba Nieuwerkerk aan den Ussel - WN Dl en WN D3 hebben zaterdag 22 mei in Ridderkerk bij sv Slikkerveer een kop- peltoernooi gewonnen voor D-pupil- len. Daarmee wonnen zij de Willem Vlasblom wisselbokaal, een enorme wisselbeker - ongeveer net zo groot als de Champions League beker. Nieuwerkerk aan den IJssel - TCN-jeugdspeelster Isolde de Jong behaalde een knappe tweede plaats bij de districtsjeugdkampioenschappen in Puttershoek in de categorie meisjes toten met 12 jaar. Na een goed gespeeld toernooi bleek de als nummer 1 geplaatste Annemarie Sovic in de finale net een maatje te groot voorde 11 -jarige TCN-speelster. In decategoriejongenstoten met 12 jaar strandde Tom Moonen in de hal ve finale op zijn trainingsmaatje van de bond Thierry van Oss. Na winst in de troostfinale werd Moonen alsnog derde in het toernooi. Bij de meisjes tot en met 16 bereikte Frederique van der Kroft de halve fi nale. Hierin verloor zij met 7-5 6-4 van Aimée Theijs". In de categorie jongens tot en met 14 wisten zowel Christiaan Lindeman als Luuk van der Kroft enkele partijen te winnen, maar vonden beiden Guus Koevermans op hun pad, de latere winnaar van het toernooi. Nieuwerkerk aan de IJssel - Vlak voor de wedstrijd zaterdag 22 mei begon, kregen de spelers van Meisjes D1 hockeysticks uitgereikt. Die kregen ze vanwege de ingestuurde foto waarop de MD 1 van hockeyclub de IJssel in een kring op de grond ligt. Voor deze gelegenheid wilden de meisjes dat best nog een keer doen, met de nieuwe sticks. "Het is jammer dat er niemand van Brabo is die de sticks komt uitrei ken", zei manager Willemijn Groot huis, die dat toen maar zelf deed. Robert Kastelein (WN D3) met de wisselbokaal. Ron Vreeken, maker van de winnende foto, neemt ook nu weer foto's. "Ik vind dat gewoon leuk om te doen, ik maak vaak foto's en ook video-opna men. We wonnen al eerder een prijs, toen waren ze tijdens een wedstrijd verkleed als smurfen. Ik heb daar toen een foto van bewerkt en ook Gargamel en anderen erbij gezet, in een bos. Daarmee wonnen we toen Isolde de Jong. (foto van: Tineke Sigmond) Bij het toernooi werden de uitslagen van de beide teams bij elkaar opge teld. WN D1 won alle vijfde wedstrij den. In de laatste wedstrijd had WN D3 (na 2 winst, 1 gelijk en 1 verlies) genoeg aan één punt, maar moest wel tegen de koploper in hun poule die al 4 wedstrijden had gewonnen. WN D3 speelde gelijk (0-0) en WN D1 en WN D3 wonnen het toernooi. Een maand geleden zijn de WN D1 en WN D3 ook allebei kampioen ge worden. Deze wisselbeker maakt het succes dit seizoen nog mooier. Dezelfde formatie, nu met nieuwe sticks. een dagje Efteling." De sticks waren naar het huis van de fotograaf ge- stuurd. Voor alle meisjes was er een I GfiniS Joris Buijtendijk en Axel Groothuis. TCN jeugd presteert goed bij gekeerd in de rekken had gehangen om deze foto te maken, was er niets. Eén van de coaches gaf de fotograaf zijn stick, want "die heeft hij wel ver diend". Brabo wilde met deze actie reclame maken voor zijn nieuwe lijn Native, De IJssel kreeg sticks in drie verschillende uitvoeringen en be paalde zelf naar lengte en gewicht van de meisjes wie welke stick kreeg. Fotograaf verdient er ook één.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 37