Elke zaterdag open makelaardij WIJ DOEN DE REGIE! ffl h van 't hof UW WONING IN DE HOOFDROL? I wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl BOSKOOP Rijneveld 103 Vraagprijs 169.000,-k.k. WADDINXVEEN Elzenhorst 25 Vraagprijs 164.000,— k.k. WADDINXVEEN Thorbeckehoeve 22 Vraagprijs 265.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 26 MEI 2010 Ga voor ons complete woningaanbod naar mii!4k makelaardij WADDINXVEEN Burgemeester Trooststraat 13 Vraagprijs 229.000,— k.k. makelaardij van 't hof Met 3 meter uitgebouwde hoekwoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk in fasen uitgevoerd tussen 2007 en 2009 In de wijk Zuidpias op een fraaie locatie, tegenover een speelplein, gelegen goed onderhouden 3 meter uitge bouwde (1998) hoekwoning met voortuin en achtertuin met vrijstaande stenen berging, aangebouwde ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1991,192 m2 eigen grond, inhoud 355 m3 en woonopp. 114 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Woonkamer met laminaatvloer, allesbrander en brede toog naar eetkeuken;Tuingerichte eetkeuken met toegang tot de tuin en rechte keukenopstel ling v.v. inb.app.; Bijkeuken met aansl. wasapp.; Portaal met trapopgang; Toilet met fonteintje. 1eVerd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan de v.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meu bel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Stookruimte met Vaillant HR cv-combi opstelling; Berg-/wasruimte met wasm. aansl.; Zolderslaapkamer metVelux dakvenster. Vrijstaande 6-kamerwoning Op een unieke locatie, prachtig aan het kanaal gelegen Ruime werk-, hobbyruimte Vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage 6.60 x 4.16m) en aangebouwde werkplaats 14.47 x 6.48m)'. Bwjr. 1966,498 m2 eigen grond, 369 m3 inhoud en 117 m2 woonoppervlakte. Een ideale woning voor diegene die op zoek is naar centraal maar toch vrij wonen. Deze ^oning dient zowel intern als extern grondig te worden aangepakt. Ind.: Entree/hal met trapopgang en vaste kast; Toilet; Meterkast; Douchegelegenheid met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand en toegang tot de garage; 2 Slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast; Gesloten keuken (donker eiken) met vaste kast, gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast met vriesvak; Lichte woonka mer met weids uitzicht over het kanaal en toegang tot de tuin. 1e Verd.: Ruime overloop met mogelijkheid tot het creëren van een werkruimte, badkamer of extra slaapkamer en bergruimte achter de knieschotten; 2 Slaapkamers met bergruimte achter de knieschotten. 4-kamer verzorgde eengezinswoning op rustige en idyllische locatie De begane grondvloer is in december 2007 volledig vernieuwd en v.v. een laminaatvloer De woning is in 2001 intern flink onderhanden genomen Aan een park met een waterloop en op de rand van het sierteeltgebied van Boskoop, gelegen goed verzorgde eengezinswoning. Oorspronkelijk bwjr. 1915. Sinds 2001 is de woning intern flink onderhanden genomen. Ook is de woning toen v.v. een dakopbouw aan de voorzijde en achterzijde op de verdieping. Het perceel waarop de woning is gelegen meet 75 m2, maar is in het gebruik wat groter geworden door het mogen gebruiken van gemeente grond. De woning beschikt over een achtertuin (Z) en een vrijstaande houten berging. Ind. Entree met luik naar bergvliering v.v. badgeiser; Badkamer v.v. hangcloset, wastafel, douchecabine, designradiator en aansl. wasapp.; Semi open keuken met lichte L-vormige keukenopste! ling met inb.app.; Ruime woonkamer met uitzicht op het water voor het park. 1e Verd.: 1 Grote ouderslaapkamer; 1 Slaapkamer aan de v.z; 1 Kamer (thans kleine slaapkamer) aan de az, welke bij de overloop getrokken kan worden, om een ruime overloop te creëren waarop ook een werkhoek gecreëerd kan worden Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 4-Kamer hoekappartement Bijdrage VvE 176,- p.m. (incl. 50,- voorsch. stookkosten) M.u.v. de keuken (vinylvloer) is het gehele appartement v.v. een laminaatvloer Op de 4e etage gelegen goed onderhouden 4-kamer hoekap partement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Het appartement is in 2006 netjes verbouwd. Bwjr. ±1969 en woonopp. 85 m2. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Ind.: Entree/ tochtportaal met vaste kast en meterkast; Hal met toegang tot de diverse vertrekken; Woonkamer met structuurverf wandafwerking, vrij uitzicht en toegang tot het balkon met buitenzonwering; Gesloten eetkeuken met 2 vaste kasten en rechte lichte keukenopstelling v.v. geiser (Vaillant, 2006); Tegenover de keukenopstelling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de wasmachine- en vaatwas- machineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Toilet met fonteintje; Luxe badkamer (2007) v.v. wastafel met meubel, douchecabine en designradiator. 4-kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen 4-kamer eengezinswoning met zon nige achtertuin (N/0) van 11 meter diep met een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 250 m3, woonopp. 69 m2 en 100 m2 eigen grond. Winkels, NS station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met trapopgang en meterkast; Woonkamer met schouw en vaste kast; Open eetkeuken met toegang tot de kelderkast en lichte rechte keukenopstelling v.v. een spoelbak en afzuigkap; Portaal met toegang tot de achtertuin; Toiletruimte met closet 1e Verd.: Overloop met toegang middels losse steektrap tot de vliering; 2 Slaapkamers aan de voorzijde beide met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; Douchegelegenheid met vaste wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap te bereiken deels bevloefde bergvliering v.v. dakven ster en Vaillant HR cv-combi opstelling 1999). Goed onderhouden, uitgebouwde eengezinswoning Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en Göuwebos gelegen Garage gelegen aan de Roemer Visscherstraat 27, vraagprijs 25.000,— k.k. In dè Vondelwijk gelegen uitgebouwde eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963,144 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 103 m2 en inhoud 348 nf (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken (3,75 m uitgebouwd) met toegang tot de ach tertuin en rechte lichte keukenopstelling v.v. inb. app.; Lichte woonkamer (1,25 m uitgebouwd); De gehele begane grond is v.v. massief eiken vloerdelen. 1e Verd.: Overloop; Douche- gelegenheid met douche en vaste wastafel; Badkamer v.v. ligbad met spatseherm en thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet, designradiator en toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Overloop metVelux dakvenster, Nefit Ecomline HR cv-combi installatie en wasmachine aansluiting; Zolderka mer met dakkapel. Bijz.: De dakgoten zijn vernieuwd in 2005. Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2009. Jaren 30 eengezinswoning gelegen aan de Gouwezijde De woning is op de 1e verd. geheel anders in te delen Mogelijkheid tot realiseren van bijv. een extra slaapkamer Zoekt u een echte jaren 30 woning, het liefst gesitueerd op een ruim perceel, dan is deze in 1936 gebouwde 2/1 kapwo- ning echt iets voor u. Het perceel waarop de woning staat is 219 m2 en biedt u een diepe (15m) tuin (N) welke zeer zonnig is te noemen. Ind.; Entree/hal; Keldertje; Toiletruimte v.v. closet; Doorzonwoonkamer 30 m2) met open haard; Gesloten keuken met eenvoudige rechte keukenopstelling met aansl. wasapparatuur en huurgeiser; Aanbouw met doucheruimte v.v. douchehoek en wastafel. 1e Verd.; Over loop waar een kamer gemaakt kan worden; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z. en aansluitend een 2e slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. 2e Verd.: Middels steektrap bereikbare zolder (bevloerd) met c.v. ketel (1984). Bijz.: De woning is op de 1e verd. geheel anders in te delen, waardoor er ook ruimte gecreëerd kan worden voor evt. een badkamer en een vaste trap naar de 2e verd, waardoor een extra slaapkamer gerealiseerd kan worden. 4-kamer appartement In 2004 compleet verbouwd Bijdrage VvE 185,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Op de 6e en tevens bovenste etage gelegen goed onderhou den 4-kamer appartement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, woonopp. 85 m2. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Ind.: Entree met vaste kasten een vernieuwde meterkast; Hal met toegang tot de diverse ver trekken; Woonkamer met toegang tot het balkon; Open keu ken met rechte keukenopstelling (2004) v.v. inbouwappara- tuur; Tegenover de keukenopstelling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de aansluiting wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten met huurboi- ler (80L); 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Toilet; Badkamer met wastafel, douchecabine en mechanische ventilatie. Bijzonderheden: Dit keurig verzorgde appartement is vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing. Alle elektra, schakelmateriaal, stopcontacten en de meterkast zijn in 2004 vernieuwd

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40