Zuidpias Gemeentegeld schuiven, doe mee! Asfaltoriderhoud gemeente Zuidpias Werkzaamheden Dorpsstraat Zevenhuizen gemeente Tweede kamer verkiezingen 9 juni Mk. Ir Op de hoogte blijven van publicaties van de gemeente Zuidpias? WEEK Vergeet uw stempas en ID-bewijs niet Tweede KamerfWERKIEZINGENl HARTVAN HOLLAND DE KRANTVOOR DEZUIDPLAS 26 MEI 2010 begrotingswijzer WERK AAN DE WEG Heeft u de stempas ontvangen? Als u op 9 juni gaat stemmen, moet u naast uw stempas ook een geldig identiteitsbewijs over leggen. Als u zich niet kunt iden tificeren, mag u niet stemmen. Afgelopen week is een stempas bezorgd bij de inwoners die op 27 april 2010 in de gemeente Zuidpias stonden ingeschreven. Het stemmen gebeurt met potlood. U brengt uw stem uit op een stembiljet. De stempas toont aan dat u gerech tigd bent om te stemmen. Zonder de stempas kunt u uw stem niet uitbrengen. Het is daarom van groot belang dat u de stempas niet vergeet mee te nemen. Neem bij het stem men naast uw stempas ook een geldig identiteitsbewijs mee (bijvoor beeld paspoort, identiteitskaart of rijbewijs], U bent verplicht dit te tonen aan de voorzitter van het stembureau. Stempas niet ontvangen, kwijt of kapot Mocht u uw stempas kwijt zijn of niet ontvangen hebben, dan kunt u, uiterlijk tot maandag 7 juni een vervangende stempas aanvragen bij de afdeling Publiekszaken. Mocht u alsnog uw 'oude' stempas terugvin den dan kunt u daarmee niet stem men; dat kan alleen met de nieuwe stempas. Stemmen bij volmacht in Zuidpias iemand anders gaat voor u stemmen Als u op de dag van de stemming niet in de gelegenheid bent om zelf uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand anders een volmacht verle nen. Deze persoon mag dan namens u uw stem uitbrengen. Op de achter zijde van uw stempas kunt u de naam invullen van degene (gemachtigde] die voor u gaat stemmen. Tevens geeft u de gemachtigde een kopie van uw legitimatiebewijs. De gemachtigde kan iedereen zijn die in de gemeente Zuidpias woont en ook een stempas heeft ontvangen. Van belang is wel dat de gemachtigde niet meer dan twee machtigingen heeft aangeno men en de volmachtstem gelijktijdig Postbus 5i Rijksoverheid Brengtiemand anders uw stem uit? Geef dan een kopie van uw ID-bewijs mee. Een ID-bewijs is: een paspoort, identiteitskaart of rijbewijs. www.uheefth<?t voorhetze^gen nl met de eigen stem uitbrengt. Het geven van de machtiging kan tot en met de dag van de stemming zelf. Iemand buiten de gemeente Zuidpias machtigen Ook kunt u iemand buiten de gemeente Zuidpias machtigen door een groen formulier L8 in te vullen. Ook deze gemachtigde mag niet meer dan twee machtigingen aannemen en moet de volmachtstem gelijktijdig met de eigen stem uitbrengen. Dit formulier moet uiterlijk 26 mei bij de gemeente inge leverd zijn. Het formulier staat op de website www.zuidplas.nl. U hoeft geen kopie legitimatiebewijs toe te voegen aan dit formulier. Meer informatie? Op de kandidatenlijst die op 2 juni huis aan huis wordt bezorgd, kunt u zien op wie u kunt stemmen. Meer informatie over het stemmen vindt u op www.zuidplas.nl. Als u vragen heeft kunt u bellen met de afdeling Publiekszaken van de gemeente Zuidpias tel. (0180] 330 346. Altijd al miljoenen euro's in uw portemonnee willen hebben? Surf dan naar www.begrotings- wijzer.nl en denk mee met de gemeenteportemonnee. Hier kunt u zien hoe de gemeentelijke begroting is opgebouwd en bud getten verschuiven naar de posten die u zelf belangrijk vindt. Zo laat u de gemeente uw visie op de beste ding van het gemeenschapsgeld weten. Is er geld over in uw versie van de begroting? Dan kunt u dit toewijzen aan nieuwe plannen van de gemeente of aan uw eigen ideeën om onze woonomgeving te verbeteren. Nieuwsgierig hoe andere inwoners het geld hebben geschoven? Laat uw e-mailadres achter en ontvang een uitnodiging om bij de terugkoppeling aan de gemeenteraad te zijn op maandag 21 juni. K. De gemeente Zuidpias zal, indien het weer het toelaat, onder houd plegen aan de volgende wegen: Hoofdweg, Nieuwerkerk aan den IJssel Vervangen deklaag tussen gemeentegrens en rotonde Laan van Avantgarde. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in de nacht van dinsdag 1 juni op woensdag 2 juni en in de nacht van woensdag 2 juni op donderdag 3 juni. Doorgaand verkeer is niet mogelijk en zal omgeleid worden. Hoofdweg - Europalaan, Nieuwerkerk aan den IJssel Vervangen deklaag tussen Britsezoom en inrit Shell station. De werkzaamheden zullen plaatsvinden in de nacht van woensdag 2 juni op donderdag 3 juni en in de nacht van donderdag 3 juni op vrijdag 4 juni. Op beide dagen is de weg afgesloten van 20.00 uur tot 05.00 uur, door gaand verkeer is niet mogelijk en zal omgeleid worden. Wij vragen uw begrip voor de overlast die het werk aan de weg en de afsluitingen met zich meebrengt. Begin juni wordt gestart met het vervangen van de hoofdwater- teiding in de Dorpsstraat door duinwaterbedrijf Dunea gedeelte tussen De Opril en de Wethouder Kreftlaan. In combinatie legt de gemeente Zuidpias een hemelwaterafvoer aan. De eerste fase betreft het gedeelte tussen de Opril en de Catgesbrug. Voor a'l deze werkzaamheden wordt een inloopmiddag/-avond georganiseerd waar u als belanghebbende of geïnteresseerde vragen kunt stellen over de werkzaamheden. Medewerkers van de gemeente en Dunea zijn aanwezig om uw vragen te beantwoorden. De inloopmiddag/-avond wordt gehouden op woensdag 2 juni in het Hervormd Centrum, Dorpsstraat 156 te Zevenhuizen met de volgende tijden: Middag tussen 16.00 en 17.30 uur Avond tussen 19.00 en 20.30 uur De gemeente Zuidpias maakt elke week in deze gemeenterubriek bekend welke besluiten zij wil gaan nemen of heeft genomen, bijvoorbeeld het afgeven van bouwvergunningen of vergun ningen op grond van de Algemene plaatselijke verordening. Iedere burger kan zich gratis abonneren op de e-mailservice bekend makingen (via www.overheid. nl] en daardoor wekelijks op de hoogte worden gehouden van alle officiële bekendmakingen van de gemeente Zuidpias. In het overzicht op overheid.nl is te zien welke overheden bekend makingen op internet publiceren, waaronder de gemeente Zuidpias. Door met de e-mailservice op www.overheid.nl een profiel aan te maken, kan men wekelijks de bekendmakingen van gemeente Zuidpias en vele andere gemeen ten, provincies en waterschappen per e-mail ontvangen. Het is voor iedereen mogelijk zich gratis te abonneren op de e-mail service bekendmakingen (via www.overheid.nl) en daarmee op de hoogte te worden gehouden van alle officiële bekendmakingen van de gemeente Zuidpias.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5