Ifanraiffrü Hanging baskets fleuren Hollands Glorie op Veldtoernooi in Drenthe Drumcirkel in Orion Eerste kinderdisco in Xpreszo Baby Het regent prijzen bij plaatjes bingo succesvol door vele prijzen spreekuur UW TREKHAKEN SPECIALIST HART VAN HOLLAND 1 NESSELANDE 1-2 JUNI 2010 Voetbal Vanaf 382,- -g! Vanaf 417,- 5" Vanaf€418,- t§ Vanaf 449,- tSF Vanaf 465,- Vanaf 475,- ZONDAG 6 JUNI Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Door Marianne Fortuin Nesselande - Tussen de buien door werden zondag 30 mei 102 potten met bloeiende geraniums opgehan gen aan lantaarnpalen in complex Hollands Glorie en een deel van com plex Nessegaarde. Eén van de bewoners van Hollands Glorie die het initiatief namen, is Tanja Sissing: "We vonden dat de wijk nog wel wat groen kon gebruiken. In 2009 heb ik namens de Bewoners commissie Hollands Glorie een aan vraag ingediend bij W0NI0 voor een bewonersbudget. Dit budget wordt ter beschikking gesteld door de deel gemeente en is bedoeld voor het verfraaien van de wijk en de sociale cohesie. De aanvraag is goedgekeurd en vandaag gaan bewoners zelf deze hanging baskets ophangen. Ook een aantal bewoners uit Nessegaarde doet mee." Sissing heeft ervoor gekozen bij de mensen langs te gaan om te vra gen of ze meededen aan dit project. Sissing: "Een briefje in de bus levert vaak minder reacties op. Het was veel werk en vooral de laatste weken viel er heel veel te regelen. Voor het ver zorgen van de planten heb ik dertig drukspuiten besteld, die bewoners in bruikleen krijgen. Er is een contractje opgesteld, waarmee bewoners zich verplichten goed voor het groen te zorgen. Deze planten blijven tot okto ber hangen en ik heb met Woonbron geregeld dat zij zorgen voor nieuwe beplanting. Ik ben blij dat er ondanks de regen toch zoveel mensen geko men zijn. Vooral mannen, maar ook een paar vrouwen." Eén van die vrouwen is Elvira Rusche. Ze kwam in totaal zeven potten en planten ophalen. De kinderen Phai- dra, Dafni en Dymion hielpen een handje mee. Rusche: "Ik woon hier Balloo/Nesselande - Zaalvoetbalteam Nesselande kwam zaterdag 29 mei met twee teams uit op het jaarlijkse veldtoernooi in het Drentse Balloo. Tegenstanders waren teams uit Tub- bergen en Rolde/Balloo. Vorig jaar was een heel veld een maatje te groot voor de zaalvoetballers; dit jaar werd daarom gespeeld op een half veld. De Phaidra is gek op geraniums. nu drieëneenhalf jaar en heb het erg naar mijn zin. Ik vind het hartstikke leuk, al die bloemen!" Ook de deelgemeente toonde interes se: portefeuillehouder Buitenruimte Henk Koedijk kwam zondagmiddag even een kijkje nemen: "Ik vind het een heel goed initiatief' Nesselande - In Cultureel Centrum Orion wordt voor zondag 6 juni om 15.00 uur een zogenaamde 'Drum- cirkel' georganiseerd. Een drumcir kel omvat een groep mensen die samen, in cirkelvorm, op percussie instrumenten spelen. De leiding is in handen van Rodger Stringa van We reldritmes. Door middel van het or ganiseren van recreatieve muziekac- tiviteiten met percussie instrumenten tracht hij mensen te motiveren om meer samen te ondernemen en el kaar beter te leren begrijpen. Bij mooi weer vindt de drumcirkel plaats in de boomgaard van Orion, gevestigd aan de Wollefoppenweg 91a. De kosten bedragen 3,- euro. Voor meer informatie: www.ccorion. nl, 010-4204480 (di en do), www. ronhagendoorn.nl of www.drumcir- kels.nl. De Nesselanders kwamen in actie in Drenthe. teams waren aan elkaar gewaagd, waardoor er niet veel doelpunten vielen. Na een hele middag spelen moest Nesselande 1 de RoldeBoys 1 en Tubbergen voor zich laten. Nesse- lande 2 eindigde op de vierde plaats. Het penaltytoernooi voor de kinderen van de voetballers werd gewonnen door Niek Krammer uit Nesselande. Nesselande - Stichting Buurtwerk Alexander organiseert voor woens dag 9 juni een kinderdisco in Xpres- Zo, de jongerenzaal van De Kristal aan de Cypruslaan 404. Kinderen in de leeftijd van vijf tot en met negen jaar zijn welkom van 14.00 tot 16.00 uur en de kinderen van tien tot en met twaalf jaar vanaf 16.00 uur. Voor beide groepen wordt een passend Nesselande - Er waren geen kaarten perkten speelden vorige week woens- vol getallen, maar het woord bingo dag plaatjesbingo in De Kristal, leder- viel maar al te vaak. Verstandelijk be- een viel die middag in de prijzen. Nesselande - De kinderfysiotherapeu ten van gezondheidscentrum Nesse- lande in De Kristal, hebben zaterdag 5 juni weer hun maandelijkse baby spreekuur. Het spreekuur wordt regelmatig be zocht door bewoners uit de wijk Nes selande, de fysiotherapeuten probe ren ouders met raad en daad bij te staan. Het spreekuur duurt van 9.00 uur tot 11.00 uur en is aan de Cypruslaan 402. Voor meer informatie: 010-222.9746. feestje georganiseerd, waarbij lekker gedanst kan worden op de hits van nu. Kinderen die een dans- of zang- act willen opvoeren kunnen zich aan melden door middel van het invullen van een formulier dat verkrijgbaar is in het Nesscafé in de Kristal of bij de jongerenwerkers. Voor meer informatie: www.xpreszo- kristal.hyves.nl of 010-2862760. Seat Ibiza III HB 3 drs. Bwj. mei 2002 Mazda 2 HB 5 drs. H. Bwj. juni 2003 2. */l. 5* Nissan Micra HB 3 drs. Bwj. feb. 2003 CD Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 -ó CD «A Ford Focus II HB 5 drs. «T, Bwj. sep. 2004 VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekhaken.nl Jaap Eindhoven^ Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ds. Gert van den Bos (doopdienst). Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39