IS3ïïM3!RïïJ! Jong en oud verenigd met muziek van Kane A-"— WSE sluit jeugdseizoen af met gala Dode blijkt Waddinxvener LED-verlichting in Waddinxveen Geen verbinding door Gouwebos 16 - HART VAN HOLLAND WADDINXVEEN 9 JUNI 2010 ZONDAG 13 JUNI c Voetbal Senioren aan de wandel Expositie Agnietenkapel Hekken Alcohol was er die avond alleen voor zestien jaar en ouder. Om te voorkomen dat de jongere leer lingen toch aan bier of wijn kon den komen, was er een speciaal gedeelte op het schoolplein waar gedronken mocht worden. Dit stuk was omheind met hekken en je kon er alleen maar in met een blauw bandje dat aantoonde dat de leeftijdsgrens van vijftien jaar was gepasseerd. Bas van Polanen en Martien Otto. loopt nu al aardig wat jaren mee als docent/locatiedirecteur maar herkent vele gezichten nog. "Klas dertien", roept Kik naar twee meiden die hem vragen of hij nog weet wie ze zijn. Grote ogen, open mond en dan: "Ja! Dat u dat nog weet." Band Ook waren de gemeentebesturen van Boskoop en Waddinxveen uitgeno digd. De Boskoopse burgemeester Coos Rijsdijk ontbrak niet donderdag avond. Hij sprak met de organisatie en ook leerlingen die plaatsnamen in de lustrumcommissie. "Ik kom ook vooral voor Kane", bekende Rijsdijk bij zijn aankomst om 21.30 uur. Hij moest ruim een uur wachten op de hoofdact, maar vulde zijn tijd pra tend met leraren, leerlingen en ge nietend van de muziek. Het was dj Menno Barreveld die de massa op het schoolplein aan het dansen kreeg. Barreveld draaide ook al op de eer ste twee lustrums. "Ja, de eerste keer was ik met De Kast, de tweede met Di-rect en waarom dan de derde keer ook niet komen", aldus Barreveld. "Je krijgt ook een band als je ergens va ker komt. Ik wist van tevoren al dat het vanavond leuk zou worden." Kick Het feest was bij het aantreden van de dj al in volle gang: Flinke Namen had het publiek opgewarmd. De vijftienjarigen Bas van Polanen en Martien Otto hadden het van tijd tot tijd ook aardig warm: zij moch ten de acts die avond aankondigen. "Ja, in het begin hadden we wel last van zenuwen", begint Martien. Zijn vriend vult hem feilloos aan: "Maar het is zo'n kick als je het podium be treedt dat je meteen alle zenuwen vergeet." Waddinxveen Ontmoetingskerk Groens- voorde 9.30 uur ds. H.G. van Viegen (HA). Immanuelkerk 9.30 uur ds. M.M.M. Leijdens en 19.15 uur ds. M.M.M. Leijdens (Sou- burgh HA). Rank Coenecoopcollege 10.00 uur ds. MJ. Zandbergen (HA) en 18.30 uur dhr H. Dankers. Ger. Kerk 8.45/10.30 uur preeklezen br R. Dreschler en 16.30 uur ds. E. Brink. Kane. (Foto's Marlonneke Willemsen) Waddinxveen - "Hier hebben we het allemaal voor gedaan", sprak hoofd organisator Robert-Jan Zoll, toen de band het podium betrad. Dat de keuze van de organisatie voor Kane de juiste was, bleek uit het gegil van de menigte. Daarbij klonk de muziek net zo goed, zo niet beter, als op de cd's. Shot of a gun, In over my head, No surrender en Love over healing passeerden daarbij de revue. Jong en oud Een goede drieduizend man'was op de lustrumparty slash reünie afgeko men. "ledereen die iets met de school te maken heeft of heeft gehad, heb ben we uitgenodigd", meldde de an dere organisator Nanda Koerts. "Dus leerlingen, oud-leerlingen, basis schoolleerlingen die hier volgend jaar komen, collega's en oud-collega's." Jong en oud dus, leerling of leraar. Alles liep door elkaar op het slot feest van het Coenecoop. Jacques Kik Waddinxveen - De jeugdspelers van WSE kunnen, gekleed in galajurk of smoking, zaterdag 12 juni over de rode loper de kantine betreden, welke voor deze avond stijlvol versierd zal zijn. De opening van de feestelijke avond wordt verzorgd door leden van dansgroep Toos, waarna er bekers worden uitgereikt aan onder- meer beste speler en speelster, keeper en trainer. De eerste bekers zullen wor den uitgereikt door een Waddinx- veense eredivisiespeler; zijn naam blijft nog even geheim. Tijdens de avond zijn leuke prijzen te winnen bij het Rad van Avontuur. Door Niels Raas Grooten stelde dat er in 24 gemeen ten inmiddels 36 pilotprojecten met LED-verlichting zijn opgestart. Wad dinxveen kan daarbij niet achterblij ven. Grooten stelde daarom voor niet langer te wachten en het punt nader uit te diepen in de Commissie Open bare Ruimte. "We verliezen helemaal geen tijd, maar we zijn volop bezig," aldus wet houder De Jong. Volgens de wethou- Den Haag/Waddinxveen - Een 61-jarige Waddinxvener is woensdag 2 juni dood gevonden op de Daal en Bergselaan in Den Haag. Een^frechercheteam van Politie Haaglanden onderzoekt de vondst van de overleden man. Waddinxveen - Het groot onderhoud van de openbare verlichting is reeds op gepakt door het vorige college, maar Albert Grooten (D66) maakte zich in de gemeenteraad vorige week woensdag nog maar eens extra sterk voor het ge bruik van duurzame LED-verlichting. Wethouder Kees de Jong bediende Groo ten op zijn wenken door uit te leggen dat de gemeente op dit moment druk bezig is met de inventarisatie en analyse van het lichtnet. Tegen 7.00 uur meldde een wande laar, die zijn hond uitliet, dat hij ie mand had zien liggen naast de kerk aan de Daal en Bergselaan. Agenten zetten de omgeving af en onder lei ding van het Openbaar Ministerie startte de politie een rechercheon derzoek met een Team Grootschali ge Opsporing. Forensische specialis ten verrichtten urenlang onderzoek. Eind van de dag werd duidelijk dat het slachtoffer een 61-jarige man uit Waddinxveen was, die tijdelijk in Den Haag verbleef. Zijn familie is woensdagavond in kennis gesteld van zijn overlijden. Gezien het verleden van de man en op basis van de bevindingen uit het technisch onderzoek, houdt het team er rekening mee dat hij zichzelf van het leven heeft beroofd. Het letsel van de man kan zeer waarschijnlijk verklaard worden door zijn val. der is er 330.000 euro beschikbaar om te bepalen hoe het lichtnet in gericht gaat worden. De helft van dit bedrag is bedoeld voor de vervanging van openbare verlichting (OV) kas ten. "Helaas hebben LED-lampen ook stroom nodig. Daarom plaatsen we nu gebruiksmeters in de OV-kasten om in kaart te brengen wat het hui dige verbruik is." De Jong beloofde volgend jaar de re sultaten verwerkt te hebben in een meerjarenplan. Waddinxveen - Er komt geen verbinding tussen de N207 en de toekomstige Westelijke Randweg door het Gouwebos. De gemeente heeft op dit moment de bouw van de Westelijke Randweg als prioriteit gesteld. De vraag werd in de gemeenteraad gesteld door Raymond Boer (WD). Wethouder Cees Kroes gaf ech ter aan er op dit moment niet over een verbinding door het Gouwebos wordt gedacht. "Waddinxveen heeft de Westelijke Randweg hoog op de prioriteitenlijst staan, tezamen met de Moordrechtboog en de parallel structuur A12. Het is belangrijk om een goede verbinding de creëren met Rijksweg 11." De verbinding door het Gouwebos wordt ook niet op de agenda gezet, omdat het project anders blijft lig gen, aldus Croes. "We richten ons op de realisatie van de Westelijke Rand weg. We hebben daarbij steun van Rijnwoude." Waddinxveen - Seniorenwerk houdt maandag 14 juni een wandeltocht voor senioren. Er wordt zes kilometer afgelegd van de wijde AA naar Wou- brugge. Inschrijven kan vanaf 9.30 uur in het Anne Frank Centrum. De start is om 10.00 uur. Er wordt een koffiestop ingelast. De kosten voor deel name bedragen 3,- euro. Gouda/Waddinxveen - In de Agnietenkapel aan de Nieuwe Markt 100 te Gouda vindt van donderdag 10 tot en met zaterdag 12 juni een exposi tie plaats, waar werk te zien is van diverse kunstenaars, waaronder de Waddinxveense LizVenema.Van haar hand zijn gemengde techniek werkstuk ken te zien. Ook op het gebied van collages, kalligrafie, acryl, paverpol, olieverf, sieraden en kaarten zijn werkstukken te bezichtigen. De expositie is op donderdag te bezoeken tus sen 12.00 en 17.00 uur en op vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie: 0182-617325.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 16