watersport MSG Ongekend veel voordeel JacoTCaza, tfxepface to he! La Dolca Vita Vanaf €1.250, Suzuki Boot Moter combinaties Die heerlijke zon waar we zo van kunnen genieten schijnt gelukkig weer volop. Zon, zee en strand, iedereen leeft weer op en alles ziet er vrolijker uit. Deze zon heeft echter ook een keerzijde. De Suzuki Boot Motor combinaties bestaan uit de A- merken Suzumar en Nimarine die gecombineerd kunnen worden met een breed scala Suzuki buitenboordmotoren. Met meer dan 40 keuzemogelijkheden is er altijd een Suzuki rubberboot die op uw wensen aansluit! OOK TE BESTELLEN VIA WWW.MSG-WATERSPORT.NL HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DE ZUIDPLAS\ 9 JUNI 2010 Vaderdag is een dag waarop de vaders door hun kinde ren in het zonnetje worden gezet. Vaak krijgt vader op Vaderdag van zijn kinderen ontbijt. Ook geven de (klei nere) kinderen knutselwerkjes die zij op de basisschool voor hun vader gemaakt hebben. De lente is fraai begonnen en daarom zet MSG u graag in het zonnetje met de zeer aantrekkelijke Suzuki Lente Deals. Als u nu namelijk een Suzuki Boot Motor com binatie aanschaft met een Suzuki DF2.5 t/m DF6 buiten boordmotor, dan kunt u zelf de beste deal samenstellen, waarbij u kunt kiezen tussen een gratis originele Suzuki motorhoes, motorslot of motordraagtas! Met de vakantie voor de deur neemt het digitale verkeer hand over hand toe. Op internet kunnen we alles van onze gading vinden of het nu een reisje naar Vuurland. Tibet of Afrika wordt, de informatie is volop aanwezig. Dichterbij beschikken we inmiddels ook over een keur aan websites die de onderlinge contacten van de reis- lustigen nog eens extra verstevigen. Voor mensen die in het bijzonder van de bergen houden is er een mooie website met de naam "JacoPlaza!" Zwitserland en Zuid Tirol. De kracht van deze site is wel de persoonlijke manier van verslaggeving van alle reizen die door hem in de loop der jaren zijn gemaakt. Binnen deze site is er ook de mogelijkheid om aan een forum deel te nemen, daar kan men vragen stellen en informatie opdoen voor de evt. aan te vangen reis naar een van deze voornoemde gebieden. Neem eens een kijkje via: http://www. jacoplaza.nl/ Deze website kent inmiddels zijn vijfjarig bestaan en wordt beheerd door webmaster Frans Jacobs. Mid dels deze website biedt Frans ons een groot aantal reisverslagen die betrekking hebben op Oostenrijk, We weten inmiddels allemaal dat het verstandig is om onze huid te beschermen tegen de straling van de zon. Maar onze ogen hebben die bescher ming net zo hard nodig, vooral als je jong bent Een kinderoog heeft minder pigment en is hierdoor gevoeliger voor UV-stralen. Een goede zonnebril is voor iedereen onmisbaar ter bescherming van uw kostbare ogen. Daarbij is een zonnebril een fantastisch modeaccessoire. Zowel voor kinderen als voor volwassenen hebben wij een ruime keuzemogelijkheid. Onze zonnebrillen zijn ook verkrijgbaar met goede zon neglazen op sterkte. Wij helpen u graag om opti maal beschermd te genieten van de zomerzon. Uw perfec te zonnebril vindt u bij ons. Ray-Ban Craft Outdoorsman. Onlangs heeft Ray-Ban van een drietal van haar icon modellen een exclusieve serie gemaakt onder de naam Craft. Bij deze gerestylde monturen zijn de brug en de uiteinden van de pootjes bekleed met zacht handgemaakt leer. Eén van de icons is het legendarisch Outdoorsman model, die reeds in 1938 werd geïntroduceerd. De Craft serie is in maar liefst acht kleuren leer beschikbaar. Dit kleurenpallet loopt var. zwart, bruin en wit tot rood en donkerblauw. Daarnaast is het model ook nog verkrijgbaar met gepolariseer de glazen. We mogen dan ook concluderen dat de Craft serie een feest van puur Ray-Ban vakmanschap is! Bijgaand model met wit leer is verkrijgbaar voor Darrnl Persol is het meest authentieke zonnebrillenmerk in de wereld en staat bekend om zijn ultieme kwaliteit en puur Italiaanse design. Wat begon met een hoog kwaliteitsproduct voor piloten en coureurs is nu een zon- nebrilmerk wereldwijd geliefd en gedragen door beroemde filmsterren. Naast de campagne 'A work of Persol' staat Persol dit voorjaar in het teken van de 60's Celebration. Hiermee wordt het 50 jarige bestaan van de film 'La Dolce Vita' (vertaald: The Sweet Life) gevierd. De door de Italiaanse regisseur Federico Fellini in 1960 geproduceerde beroemde Italiaanse film is bekroond met vele awards en zette in èèn keer de Italiaanse cinema wereldwijd op de kaart. De hoofdpersoon van de film, pres reporter en paparazzo Marcello Rubini, draagt gedurende de hele film een Persol zonnebril. Samen met een stijlvol pak en een sportauto was dit het begin van wat later gedefinieerd zou worden als puur 'Italiaans design'. Ook zijn tegenspeelster Sylvia, in de film een echte filmdiva, is vanaf het moment dat ze haar intrede maakt in de I film te zien met de Persol zonnebril. Persol, dat staat voor 'per il sole' (voor de zon) benadrukt deze connectie nog eens. Het bestaan van 'La Dolce Vita' wordt gevierd met de lancering van twee speciale Persol edities. Een mannen en vrouwen zonnebril geïnspireerd door de hoofdrolspelers van deze Italiaanse film. Om de editie nog eens extra speciaal te maken hebben beide modellen een speciaal ^gegraveerde arrow. OPTOMETRIE BRILLEN CONTACTLENZEN Koopcentrum Dorrestein 12 2912 BC Nieuwerkerk aan den lissel Tel. 0180-314975 Internet www.gritoptieknieuwerkerk.nl E-mail: info@gritoptieknieuvverkerk.nl Deze actie is geldig voor Suzumar en Nimarine rubberboten in combinatie met een Suzuki DF2.5 t/m DF6 buitenboordmotor en loopt t/m 19 juni 2010, zolang de voorraad strekt en geldt niet in combinatie met andere aanbiedingen. Zidertal en (Dolomieten 2009 Naar verluidt is Vaderdag in 1909 geïn troduceerd door mevrouw Sonora Smart Dodd, uit de staat Washington, waarbij zij haar vader wilde eren, William Jackson Smart, een veteraan uit de Amerikaanse burgeroorlog, die weduwnaar was gewor den, nadat zijn vrouw in het kraambed bij de geboorte van het zesde kind ge storven was. Toen zijn dochter volwassen geworden was, wilde ze de kracht en het doorzettingsvermogen van haar vader onder de aandacht brengen. Zij was hiervoor geïnspireerd door Anna Jarvis, die een moederdag lanceerde. Vaderdag wordt sinds de jaren zestig ook in Nederland gevierd. Niet vergeten?....zondag 20 juni is het Vaderdag!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 20