Volop nieuwbouw in Zevenhuizen en Moerkapelle Het idee is dat ook ik de koers van de bank bepaal. Medewerkers Rabobank zetten zich in tijdens avondvierdaagse Zevenhuizen Onze leden beslissen mee. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 9 JUNI 2010 Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank van het dorp. Als Moerkapelle meer inwoners krijgt, is dat goed voor de plaatselijke middenstand. Vooral jonge gezinnen zijn daarbij erg belangrijk." Ook op het voormalige NAM terrein staat nieuwbouw ge pland. Het gaat in totaal om 28 woningen, waarvan twaalf appartementen, acht rijwoningen en acht twee-onder-een-kap huizen; alle in de vrije sector. De verkoop van beide projecten zal na de zomerva kantie beginnen. Groot Swanla III Een project, waarvan de verkoop nog deze maand begint, is Groot Swanla III. Met dit project wordt de wijk Swanla definitief afgerond en komt er een einde aan een lange periode met bouwwerkzaam heden. Het project bestaat uit een groot aantal ver schillende soorten woningen. Er wordt een appar tementencomplex gebouwd, met zowel huur- als koopwoningen met name gericht op senioren en starters. Daarnaast worden er eengezins-, twee onder-een-kap, geschakelde en vrijstaande wonin gen gebouwd. De verkoop van dit project start op feestelijke wijze op 26 juni. Deze bijeenkomst wordt georganiseerd door Synchroon. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij ERA Makelaardij Perdijk. Hier kan ook informatie over het project worden verkregen. Perdijk is positief over de toekomst van de nieuw bouwprojecten in Zevenhuizen en Moerkapelle. "Ik denk dat het nu een goed moment is om een nieuwbouwwoning te kopen. De prijzen van wonin gen zijn de afgelopen tijd teruggelopen en ik denk dat ze nu realistischer zijn. Een nieuwbouwwoning heeft het voordeel dat je de eerste jaren geen on derhoud aan de woning hebt en op dit moment is de hypotheekrente natuurlijk ook nog steeds erg gunstig." "De adviseurs van Rabobank Gouwesteek werken samen met projectontwikkelaars en makelaars in de regio, zoals ERA Makelaardij Perdijk." vertelt Mariëlle Alsemgeest, coördinator van de nieuwbouwpro jecten voor Rabobank Gouwestreek. "Wij zijn goed op de hoogte van alle marktontwikkelingen op het gebied van bestaande woningen en nieuwbouw projecten. Met deze kennis van de markt en de vele mogelijkheden die wij te bieden hebben, geven wij een deskundig hypotheekadvies.' Op de foto: Marielle Alsemgeest en Nico Perdijk Door Marlonneke Willemsen Het gaat weer wat beter met de economie én de woningmarkt in Zevenhuizen en Moerkapelle. In beide dorpen zijn volop plannen voor nieuw bouwprojecten en van drie van deze projecten zal deze zomer de verkoop beginnen. Dat zijn Groot Swanla III in Zevenhuizen, de hoek van de Dorpsstraat en Moerkapelse Zijde in het centrum van Moerkapelle en het NAM terrein. Nico Perdijk van Perdijk ERA Makelaardij uit Zevenhuizen is bij al deze projecten betrokken. "Ik denk dat het nu een goed moment is om een nieuwbouwwoning te kopen." Moerkapelle Volgens Perdijk zijn vooral de ontwikkelingen in Moerkapelle belangrijk voor de toekomst van het dorp. "Het nieuwbouwproject op de hoek van de Dorpsstraat en Moerkapelse Zijde maakt deel uit van de revitalisering van de dorpskern van Moerkapelle. Er staat een appartementencomplex gepland met één winkelruimte en startersappartementen vanaf honderdveertig duizend euro. Op dit moment is het erg lastig voor starters om een woning te vinden, zeker in Moerkapelle. Dit project biedt jongeren een mooie kans op een startersappartement. Daarnaast is het ook belangrijk voor de kern Moerkapelle. Ten eerste worden de vervallen gebouwen die er nu staan, vervangen door een mooi complex. Daar naast is het goed voor het voorzieningenniveau Wandelliefhebbers kunnen in Zevenhuizen deze week weer deelnemen aan de jaarlijkse avondvierdaagse. Ook medewerkers van Rabo bank Gouwestreek zijn dit jaar van de partij."We vinden het belangrijk om betrokken te zijn bij de gemeenschap."zegt Peter Hennevelt, team leider van de vestiging Zevenhuizen-Moerka- pelle. "Als Rabobank willen we graag een bij drage leveren aan de avondvierdaagse. Twee avonden hebben we tien medewerkers bereid gevonden de bewoners van zorgcentrum De Zevenster die in een rolstoel zitten voort te duwen, zodat zij ook kunnen deelnemen. De Zevenster doet elk jaar mee met de avondvier- j daagse, maar er zijn niet voldoende vrijwilligers j om iedereen te begeleiden. Daarom hebben we aangeboden om te helpen."Voor de andere deelnemers aan de avondvierdaagse wordt ook gezorgd. Op donderdag delen medewer kers van de Rabobank appels uit en op vrijdag zijn er ijsjes. www.rabobank.nl/gouwestreek Als klant van de Rabobank kunt u lid worden. Zo kunt u meedenken over ons beleid, onze producten en diensten. Daarnaast kunt u ook meebeslissen over onze rol in de samenleving. Samen de koers bepalen. Dat is het idee.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2