Denk na over wat u door de wc spoelt! de pater Wij zoeken jongens en meisjes vanaf 13 jaar VAN RIJK ZATERDAG 12 JUNI A.S. i Ga je op vakantie en je wilt daarvoor/ of erna wat extra geld verdienen? Enthousiast geworden? Meld je dan nu aan! makelaardij KE*. 215409 www.depater.nl HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 9 JUNI 2010 Bekendmakingen Schieland en de Krimpenerwaard Help ook mee ons water schoon te houden. Spoel geen troep door het riool. W VERSPREIDING Voor de vakantie periode juli/augustus voor het bezorgen van; Het Hart van Holland in deze woonplaats 0f ga je niet op vakantie, dan hebben wij de gehele vakantie periode werk voor jou Ben je al bezorger bij ons en je wilt een extra wijk lopen geef je dit dan ook aan. Van Rijk Verspreidingen Staringiaan 17d - 2741 GC Waddinxveen of 06-22223459 Ik ga op vakantie vant/m Ik ga niet op vakantie en ben beschikbaar vant/m of vast Naam:.... Adres:.... Plaats:.... Telefoon: Noordeinde 89A 89B te Waddinxveen Koopsom: 752.000,- v.o.n. www nerieriand leeft me» water nl West Vlisterdijk tijdelijk 30 kilometer Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard is bezig met de voorbereidingen voor de reconstructie van de West Vlisterdijk. Dat is onder andere noodzakelijk omdat het wegdek versleten is. De afgelopen winter is de schade aan het wegdèk fors toegenomen. Om u als weggebruiker te waarschuwen is een tijdelijk verkeers- besluit genomen en zijn borden geplaatst om de maximum snelheid terug te brengen van 60 naar 30 kilometer per uur. Het is belangrijk dat u zich aan de snelheid houdt om ongelukken te voorkomen. Het hoogheemraadschap gaat er van uit dat iedere weggebruiker zich omwille van de veilig heid aan de tijdelijk ingestelde maximum snelheid houdt. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie, telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123,3063 GK Rotterdam. HHSK doet mee aan de landelijke campagne'Goed rioolgebruik'. Wat wel en niet in het riool kan, kunt u lezen op www.nederlandleeftmetwater.nl. Hoogheemraadschap van Vaak spoelen we afval en afvalwater zonder er bij na te denken door de wc, het bad of de gootsteen het riool in. Via dit riool en vaak met speciale pompen wordt dit water naar de afvalwaterzuiveringsinstallaties (awzi's) gevoerd. Op deze awzi's wordt het water vervolgens zo gezuiverd, dat het zonder schade voor het milieu kan worden geloosd op sloot of rivier. Deze awzi's zijn speciaal gebouwd voor het zuiveren van het afvalwater dat afkomstig is uit de huishoudens in ons gebied. Voor het zuiveren gebruiken we bacteriën, die de verontreinigende stoffen verwijderen uit het afvalwater. Deze bacteriën kunnen niet alle stoffen uit het water halen. Er zijn zelfs veel stoffen giftig voor deze bacteriën. Dat wil zeggen dat als deze stoffen op de awzi's terechtkomen de bacteriën doodgaan en het proces wordt verstoord. De bacteriën kunnen dan hun werk niet meer doen en het water wordt niet meer (voldoende) gezuiverd. Sloten en rivieren kunnen hierdoor vervuild raken, waardoor bijvoorbeeld vissen dood kunnen gaan. Stoffen die slecht zijn voor de awzi's zijn onder andere verfresten, terpentine, olie en medicijnen. Kijk dus uit met wat u het riool in spoelt. Het kan hele slechte gevolgen voor het (water)milieu hebben. OPEN DAG Op zaterdag 12 juni a.s. tussen 14.00 en 17.00 uur staat de deur open en bent u welkom om de woning te bezichtigen. Heeft u op zaterdag geen tijd? Bel dan voor een afspraak op een andere dag! ju Twee grote vrijstaande villa's worden hier gebouwd. De rechter woning wordt binnenkort opgeleverd, de linkerwoning wordt gebouwd als de koper bekend is. De toekomstige bewoner kan geheel naar eigen idee inrichten. Velen zijn reeds bekend met dit project en nu heeft u de kans om binnen te kijken! Bijzonderheden: grondoppervlakte: ca. 840 m2, inhoud: ca. 880 m3, oppervlakte woning keuken: ca. 100 m2 (vrij indeel- baar), woonoppervlakte: ca. 175 m2 GBO. Waddinxveen tel. 0182 -61 38 22 waddinxveen@depater.nl boskoop@depater.nl Hazerswoude Rijndijk tel. 071 - 341 89 90 rijndijk@depater.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 38