Jubilerende juffen op de Nessevliet Juffendag op Keijzerschool Dubbelslag Groeneweg D2 Drie teams kampioen Weekendpleeggezin HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN-MOERI 9 JUNI 2010 Voetbal Tennis werden toegezongen. Gedurende de dag waren er allerlei workshops op het gebied van zang en dans. De dag werd afgesloten met een grote pre sentatie van alle ingestudeerde acts in buurthuis de Vierkap. Juf Ida en jufSelma arriveren bij de Nessevliet Oud Verlaat - Christelijke basisschool de Nessevliet vierde vorige week donder dag het 25-jarig jubileum van de juffen Ida en Selma. Moerkapelle - Het motto van OBS Ke ijzerschool 'Samen leven, samen leren, samen werken' heeft ertoe geleid dat de juffen ook 'samen' hun verjaardag vieren. En wie jarig is tracteert. In dit geval bestonden de tractaties uit to neelstukjes en spelletjes, bijvoorbeeld in de vorm van een vossenjacht en een speurtocht. Tot slot was er voor alle kinderen ook een ijsje. Zevenhuizen - Na zaaien en veel water geven door middel van goede trainingen en doorzettingsvermo gen haalde Tennisclub Zevenhuizen dit jaar een superoogst binnen. Drie teams uitkomend in de jeugdcompe- titie regio Rotterdam zijn kampioen geworden, twee teams uitkomend in de klasse tot en met 17 jaar en één team in de klasse tot en met 13 jaar. Het kampioenschap werd bij alle drie de teams pas op de laatste speeldag binnengehaald. Er mocht niet ver loren worden; dat zorgde voor veel spanning. Met veel inzet haalden de teams de winst binnen. Blijdschap na de toernooizege in Nieuwerkerk Zevenhuizen - Wist Groeneweg D2 vorige week het toernooi in Nieu werkerk te winnen, dit weekend werd winst in het thuistoernooi in Zeven huizen binnengesleept. Als er thuis veel problemen zijn, is het fijn als je even afstand van el kaar kunt nemen. Weekendpleegzorg haalt voor deze gezinnen de druk van de ketel en brengt rust en ontspan ning voor een kind. Voor kinderen die De ploeg is dit seizoen uitgegroeid tot een goed voetballend geheel waar sportiviteit en plezier hoog in het vaandel staan. Dit keer werden Gouda D1 en Wip- in een behandelgroep wonen, is het een welkome ervaring mee te draaien in een 'gewoon' gezinsleven. De voorbereiding van aspirant- weekendpleegouders bestaat uit één polder D2 overklast en na drie van de vier wedstrijden was de eind- winst binnen, maar ook in de laatste wedstrijd werd alles gegeven en een ruime overwinning behaald. voorbereidingsdag gevolgd door een individueel gesprek waarin gekeken wordt of weekendpleegzorg iets voor het gezin is. Daarna wordt gekeken welk kind het best bij het gezin past. Voor mensen die meer willen weten over pleegzorg organiseert Flexus- Jeugdplein regelmatig voorlichtings avonden. Voor meer informatie: 010-2718888 of werving@flexusjeugdplein.nl. Regio - Nog vaak denken mensen dat pleegzorg niet bij hen past, omdat het te intensief of voor een te lange periode is. Maar dat hoeft niet. Het pleegou derschap kent vele vormen. Gezinnen kunnen zich bijvoorbeeld ook aanmelden als weekendpleeggezin. De voorbereiding is dan korter en het kind komt alleen eens in de zoveel weken een weekend logeren. Allemaal kampioenen! Alle leerlingen stonden 's morgens vroeg met erebogen en vlaggen klaar op de Vlietkade om hun juffen bin nen te halen. Om 9.00 uur arriveer den de jubilaressen per oldtimer bij de school, waar ze door de kinderen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39