Kinderatelier maakt sokpoppen voor Haïti Blokpop Familiesportdag HaagEtPark Vier dagen wandelen WK schminken bij Albert Heijn Genieten van asperges met een fiets toe! Dag van de Bouw trekt veel bezoekers HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK/NESSELANDE\ 9 JUNI 2010 45 Beesie Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied von Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting Jeugdwerk Zuidpias organiseert voor 26 juni 'Blokpop'. Het festival vindt plaatsin en om het nieuwe jongeren centrum 't Blok. De opzet is kleinscha liger dan Greppelpop, maar zeker niet minder gezellig. Een buitenpodium met bands en dj's, een gezellig terras én natuurlijk het podium binnen in 't Blok, waar later op de avond bands optreden als The Alkaloids, New York Diesel, Stained Hurricane, Scotch, Second 7, Cradle FC en Excitors. De hoofdact blijft nog een verrassing. De toegang is uiteraard vrij. Nesselande - In De Kristal kunnen kinderen tussen vier en negen jaar op woensdagmiddag hun artistieke cre ativiteit loslaten op knutselopdrach- ten. Charlotte Luijk van de organisa tie pakt in augustus haar koffers en vertrekt naar Haïti, de plek waar haar adoptiezusje vandaan komt. Zij gaat zich, met andere vrijwilligers, inzet ten om scholen, bruggen, (te)huizen op te bouwen. Het Kinderatelier gaat op woensdag 23 juni aan de slag om sokpoppen te maken voor de kinderen in Haïti. De kosten voor deelname bedragen 2,- euro. Voor meer informatie: 010-2862760. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nesselande - De bewonersvereniging van HaagEtPark organiseert voor zater dag 26 juni een familiesportdag voor haar leden. Van 12.00 tot 17.00 uur vin den er diverse activiteiten, bestemd voor alle leeftijden, plaats op de grasvelden langs de Mies Boissevainstraat. Voor de veiligheid zal de Laura Ashleystraat, gelegen tussen de Mies Boissevainstraat en de Nina Riccistraat, deze dag voor het verkeer afgesloten zijn. Activiteiten Tijdens de familiesportdag kunnen ónderen zich uitleven op een lucht- springkussen en een glijbaan, is er om 14.00 uur een wedstrijd voetbal- boarding, is er voor de allerkleinsten tussen 13.30 en 15.30 uur een clown, kunnen kinderen zich laten schmin ken, kan men meedoen aan touw trekken en vierbal of kan men zijn of tlaar geluk beproeven bij het Rad van fortuin. Eten en drinken moet men deze dag zelf meenemen. Helpers gevraagd De organisatie is nog op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden van Ook werd er veel informatie gege ven over energiebewust bouwen en waren er opstellingen te zien van warmtepompen en zonnepanelen.. Ook de kinderen hebben zich op deze dag prima vermaakt. Zij mochten onder andere metselen en timmeren Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesselande - Jeugdige Oranje-supporters van drie jaar en ouder kunnen zich op zaterdag 19 juni bij de plaatselijke ves tigingen van Albert Heijn laten schminken met het oog op de wedstrijd die het Nederlands elftal deze dag om 14.00 uur speelt tegen Japan. De jonge Oranje-fans kunnen zich tussen 9.00 en 12.00 uur laten versieren met 'Bee sie' plaktattoos. Bij besteding van 15,- euro aan boodschappen ontvangt de klant een 'Beesie' in de kleuren rood, wit, blauw of oranje. In totaal worden de komende weken 31 miljoen Beesies uitgedeeld. Beesie is misschien wel de grootste supporter van Neder land en duikt tijdens het WK overal op. Beesie is aaibaar, wendbaar en superenthousiast. De mascotte kan overal opgeplakt worden, maar je kunt hem ook buigen of ergens omheen draaien. "Met Beesie kun nen onze klanten laten zien dat zij helemaal achter het Nederlands elftal staan en met het organiseren van de schminkochtend wordt ook gedacht aan de jongste Oranjefans", aldus de grootgrutter. Actievoorwaarden Klanten van Albert Heijn krijgen, zolang de voorraad strekt, bij elke 15,- euro aan boodschappen een Beesie cadeau. Er is ook een grote Beesie sjaal te koop alsmede een Beesie cap. Naast de gebruikelijke openingstijden is Albert Heijn Nes selande ook geopend op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Mevrouw Scheffers neemt, nog een beetje beduusd, de door haar gewonnen fiets in ontvangst. Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesse lande - Klanten van de plaatselijke vestigingen van Albert Heijn konden de afgelopen tijd meedingen naar een fiets door het kopen van Knorr aspergeproducten. In Nieuwerkerk was mevrouw Scheffers de geluk kige. Zij kreeg, totaal onverwacht, door supermarktmanager Ingrid Ne vels de fiets aangeboden. "Mijn man zei, lever die kassabon nu eens in, je weet maar nooit. Ik heb nog nooit iets gewonnen en nu een fiets, wat is dat leuk!", aldus de winnares. deze dag een succes te maken. Te denken valt aan opbouw- en op- ruimwerkzaamheden. Ook eigenaren van een kunststof speelhuis en/of glijbaan die het speeltoestel deze dag ter beschikking willen stellen kunrjen reageren via: ezn@planet.nl of mroozendaal@velopa-omniplav.com. Niet leden zijn deze dag ook wel kom; zij betalen 7,50 euro per gezin. Dit bedrag kan overgemaakt worden op ING rekening 1114851 ten name van Bewonersvereniging HaagEtPark onder vermelding van 'familïesport- dag', straat en huisnummer. Uitgelopen. Nesselande - De avondvierdaagse is maandag 7 juni begonnen in Nesselande. Kinderen en volwassenen kunnen ervoor kiezen een wandeling van vijf of tien kilometer door de omgeving te maken. Efi (6), Pip(7) en Neyrhissa (6) liepen de tocht op maandag uit en maken zich op voor donderdag: want dan is het feest. Nesselande - De landelijke dag van de bouw heeft veel bezoekers ge trokken. Ook Knaap Maatwoningen uit Nesselande heeft de bouwplaats op deze dag opengesteld. Het the ma 'Kijk je ogen uit' was op deze bouwplaats letterlijk ten uitvoer gebracht. Vanuit een hoogwerker werden de bezoekers in de gelegen heid gesteld Nesselande vanaf grote hoogte te bekijken.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 45