(fötnjraraJESTty Ode aan Michael Jackson Sootjevisch bedankt met miniconcert Open les Zingerij Bijzondere Exposities bij Ons Verleden Geslaagd! ZONDAG 27 JUNI HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLET 23 JUNI 2010 Zevenhuizen Dorpskerk 10.00 uur ds. C. Haas noot (doop) en 19.00 uur ds. J. Enderlé. Kapel Oud Verlaat 10.00 uur ds. J. Enderlé. Ger.kerk 9.30 uur drs. F.P. Treep (viering HA). Vrijz. Kerk Zev. geen dienst. R.K. Gem. Moe./Zev. 10.15 uur Woord- en Communieviering in Dorpshuis Swanla. Moerkapelle Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lees- dienst; woensdag 30 juni 14.30 en 19.00 uur ds. C. Harinck. Herst. Herv. Gem. 9.30 en 18.45 uur ds. IJ.R. Bijl. Herv. Gem. 9.30 uur ds. J.P. Ou wehand en 18.30 uur prof. H. van der Belt. Zevenhuizen - 'Take a look at yourself and make that change!', een melodie tje dat in je hoofd blijft hangen na het zien van "Once upon a time', een ei gentijdse musical vol muziek en dans van Michael Jackson die door 7M Mu ziek Theater producties op 18 en 19 juni op de planken werd gezet. Het script, toneelspel en de regie wa ren in handen van Jetty Smit, dans en choreografie door Fabia Witkamp, zang en organisatie door Margré van Gestel. De 50 musicalleerlingen in de leeftijd van zes tot negentien jaar zetten vol overtuiging het verhaal wending te geven. 'What about us' klonk het zeer over tuigend al in het begin van de musi cal, waarbij de indringende beelden op het projectiescherm duidelijk maakten dat olievervuiling, dieren mishandeling, het kappen van bos sen, oorlog en honger onderwerpen zijn, die de kinderen na aan het hart liggen. Naast momenten van ont roering, genoot het publiek volop van het dansen op songs van Mi chael Jackson, waaronder 'Bad'. De voorstelling werd afgesloten met een Michael Jackson Medley, gezon gen door de hele crew. neer van Maaike Jansen, die, nadat haar Oom Ben in de gevangenis be landt omdat hij wat varkentjes heeft vrijgelaten, bij haar tante Diana in huis komt en daar niet bepaald een gemakkelijk leventje krijgt. Uiteinde lijk sluit ze vriendschap met postbode Jos en weet ze haar leven een andere De hoofdrolspelers. De Dorpsstraat in Zevenhuizen met het oude gemeentehuis. Zevenhuizen-Moerkapelle - Historisch Centrum Ons Verleden en het museum Ons Molenverleden, beiden gevestigd aan de Tweemanspolder 15 in Zevenhui zen, zijn zaterdag 26 juni van 13.30 tot 16.00 uur geopend voor publiek. Zevenhuizen - Wivineke Plugge, on langs nog te horen tijdens het Lions Concert, en sopraan Roxanne van der Kraan geven vanavond, woensdag 23 juni acte de presence tijdens de open lesavond van kamerkoor de Zingerij. Dit koor streeft naar een bezetting van zes sopranen, zes alten, zes teno- ren en zes bassen. Het repertoire be staat over het algemeen uit vierstem mige liederen, indien nodig begeleid door piano. De repetities voor het kerstprogram ma 'Christmas Time' dat op het pro gramma staat voor zondagmiddag 19 december en waarin wordt samen gewerkt met het Syrinx blaaskwintet, gaan woensdag 1 september van start. Wie lid wil worden van het koor en mee wil zingen met het kerstconcert, kan vanavond komen kennismaken. De lesavond duurt van 20.00 tot 21.30 uur en vindt plaats in de Vrijzinnige Hervormde Kerk. De toegang is vrij. Regio - Onder de geslaagden van het Oranje Nassau College in Zoetermeer, diverse streekgenoten. Vestiging Parkdreef: Mavo: Angela Alberts; Christy Arens; Randy Bregman; Romy Bregman; Sander Postma; Henrian Verhage. Havo: Annemieke Bregman; lan van den Heuvel; Mandy van der Meer. Atheneum: Chantal van der Knaap; Joost van der Knaap; Inge van der Meer. Gymnasium: Remi Baar. In het Historisch Centrum zijn twee bijzondere exposities bewonderen. Voor de laatste keer is de expositie van het werk van de twee Zeven- huizense kunstenaars Gré den Otter en Ernst de Vogel te bezichtigen. Te zien zijn onder meer de originele te keningen van de 25 geïnterviewde personen die gepubliceerd zijn in het jubileumboek van de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle. '25 jaar De tijd vliegt' is de tweede expositie die te zien is. Deze expo sitie geeft, aan de hand van kran tenknipsels en foto's, een beeld van be periode 1984-2009: de afgelo- Vestiging Claulaan: Basisberoepsge richte leerweg: Kevin Janse en Koen van Rij. pen 25 jaar van het bestaan van de stichting. Dorpsstraat Op de bovenverdieping is onder meer een presentatie van 20 mi nuten te zien van de Dorpsstraat in Zevenhuizen. De bijbehorende tek sten zijn ingesproken door de heren D. Braat en P. Bontenbal. Voorts is op deze etage een ten toonstelling te zien van de Zeeuwse molens met foto's uit de collectie van Jan C. Lunenburg. Voor meer informatie: Johan@bo- venmolen.nl of 06-53385372. Zevenhuizen - Als dank voor het van C1000 Wals ontvangen bedrag, afkomstig uit de muntenactie van deze super markt, verzorgde viswijvenkoor Sootjevisch afgelopen zaterdag een optreden in de supermarkt voor het winkelend publiek, (foto: Huig Speksnijder)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 17