Gekookte zeeuwse mosselen Tel: 010 - 421 20 25 NEFIT-DEALER Roparunners in de dop? PRIMEUR!! CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. AIRCO NODIG? editie: zevenhuizen Nesselande overspoeld door fietsvrouwen Ode aan Michael Jackson aargang Prijzen voor kanjers nummer 1392 Paspoorten alleen in Nieuwerkerk 2 3 juni 2010 I Burgers praten mee over begroting UW DROOMHUIS! in restaurant de Strandgaper a/d Zevenhuizer plas ind. div. garnituren 17.95 per pan WWW.AIRLET.NL Onder invloed tegen het verkeer in Jong Vogeldag Zang en Kleur 0180-332222 Sponsorloop basisschool de Eendragt Duivensport Zweere winnaar Nijvel HART VAN HOLLAND Pagina 3 Pagina 17 Pagina 21 Pagina 31 Pagina 36 Batavierlaan 28 te Nieuwerkerk aan den IJssel 5-kamer tussenwoning met zonnige tuin op het zuidoosten Vraagprijs 239.000,= k.k. Zevenhuizen - Spektakel aan de Burgemeester Nederveenlaan, ditmaal in de vorm van een sponsorloop. Leerlingen van basisschool De Eendragt springen woensdag 16juni op de bres voor kankerpatiënten. De sportcommissie van de Eendragt en Team Zeparo hebben de handen ineen geslagen om deze nobele loop mogelijk te maken. Door Pepijn de Groot Er wordt afgetrapt met de jongste generatie sprinters. De kids zijn topfit, maar de concentratie verplaatst zich al snel. Pino, de mascotte van Ropa- run, werkt op de lachspieren van de leerlingen van groep 1. "Hallo kipje!" Maar zodra Pino het startschot geeft, schieten de kinderen weg. Er is geen verbetenheid te bespeuren, iedereen gaat vrolijk en rap voort. De onderbouw maakt een rondje om het Eendragtshof. Ouders schermen het parcours af en wijzen de lopers de weg. Aanmoediging kan niet ach terblijven. "Kom op jongens, ren nen!" Sommige kinderen komen in een sporttenue, anderen hollen zelfs op hun slippers. Na twintig minuten klinkt de toeter en wacht een appel tje voor de.dorst, gesponsord door de plaatselijke groenteboer. "Alle leerlingen van de school doen mee, in totaal zijn er 228 deelnemers", aldus Eelke Jobse. Jobse is leerkracht van groep 7 en maakt deel uit van de sportcommissie. "We willen graag kinderen zelf iets laten doen voor het goede doel. Met de opening van de nieuwe school is er ook een spon sorloop geweest, ditmaal werden we benaderd door Zeparo." Inspanning "Vorige week zijn we de klassen langs gegaan om uitleg te geven over waar we voor staan. Uiteindelijk is het voor zieke kinderen, dus in groep 1 breng je het luchtig en in groep 8 kun je er dieper op ingaan", aldus Rik Berends, fervent Zeparo'er. "Er is geen sprake van een wedstrijd. Dit is inspanning voor andere kinderen die het zelf niet meer kunnen." Berends' inlichtingen beperken zich niet tot voor de klas, hij staat de lopers prima bij. "Heb je pijn in je buik? Loop maar een stukje, dan gaat het wel weg!' De aanmoedigingen liegen er niet om. De 12-jarige Brian Kuiper uit groep 8 telt de stempels op zijn formulier. "Negen rondjes heb ik gelopen. Voor- bel: 0180-631206 Zevenhuizen Sneller dan je schaduw. bereiding heb ik niet gehad, ik heb conditie door het voetballen." De stoep transformeert tot publieke tribune. Af en toe wordt er iemand meegesleurd het parcours op om een rondje mee te lopen, van opa's tot juffen, van ouders tot zelfs huisdie ren. Voor het goede doel trekt toch iedereen een sprintje? Kijk voor meer foto's op: www.hartvanholland-online.nl "Kom op jongen, rennen!' of bet: 0180-319666 ook voor reparatie/onderhoud Zevenhuizen - De leden van de P.V. de Stormvliegers hadden donder dag hun duiven ingekorfd voor een concours vanuit Mantes de Jolie, ten westen van Parijs, op een afstand van 396 km. De weersomstandighe den waren zo slecht dat de duiven niet gelost konden worden. Zondag lukte het wel in Nijvel op een afstand van 160 km en werden de duiven om 14.25 uur gelost. Om 16.51 uur ar riveerde de eerste duif bij C. Zweere, zijn duif had 65km p/u gevlogen. De laatste prijsduif was een kwartier la ter thuis. Uitslag: 1 -17-22 C. Zweere, 2-3-4-8-12-13-21 J. Stofberg, 5 R. Brnds, 6-9-11-25 L van Wensem, 7-15 J. Wiltenburg, 10 M. Flier, 14- 23-24 N. Koppenaal, 16 J. van der Haak, 18 J. Heykoop, 19 J. Breedijk. Rotterdam/Zevenhuizen - Surveille rende politieagenten zagen donder dagavond 17 juni rond kwart over acht een bestuurder van een perso nenauto op de Hoflaan in Rotterdam tegen het verkeer in rijden. Bij het uitschrijven van de bekeuring roken agenten een alcohollucht. De man blies een A-indicatie. Hierop hielden agenten de veertigjarige man uit Ze venhuizen aan voor rijden onder in vloed. Op het bureau blies de man op het ademanalyseapparaat 525 ug/l. Zevenhuizen - Vogelvereniging Zang en Kleur organiseert voor zaterdag 26 juni de jaarlijkse 'Jong Vogeldag' waar vogelkwekers hun dit jaar ge kweekte vogels tentoonstellen. De kwekers mogen dit keer aanwezig zijn bij de keuring door de keurmees ters, om te leren van hun oordeel. De Jong Vogeldag vindt plaats in het clubgebouw van Zang en Kleur aan het Nijverheidscentrum 50 en begint om 10.30 uur. De toegang is vrij. le dereen is welkom. www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1