Zandhappen in Oud Verlaat Afscheid van twee 'super vrijwilligers' Molenviergangbokaal Open Love-toernooi Eendragt- kleuters gaan kamperen 't Reigerbos in vakantiestemming HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLET 23 JUNI 2010 21 Vissen Tennis Opbrengst collecte Handicap.nl Sing Inn Zevenhuizen - Het team van 't Rei- gerbos heeft vorige week tijdens een gezellig samenzijn afscheid genomen van Sjors van Asch en Trijnie Dijks hoorn die zich negentien jaar hebben ingezet voor de school. Elke ochtend waren ze present en zorgden voor allerhande kluswerk- zaamheden-. Ze kregen lovende woorden, bloemen en een cadeaubon van directeur Elma Jense mee. moeilijk gemaakt door de Wollefop- pies. Uiteindelijk stonden de Ballies, de jeugd van Oud Verlaat, in de finale tegen de Rottekade. De Rottekade bleek echter onoverwinnelijk. Tijdens het toernooi stond de barbecue aan en werden er verse makrelen gerookt en na de finale werd er gezamenlijk naar Nederland-Japan gekeken. Ook toeters en vuvuzela's waren welkom in De Vierkap. Moerkapelle - In de boezemsloot bij Johan Ottevanger streden zaterdag 19 juni vijftien deelnemers om de vierde Molenviergang Bokaal, geor ganiseerd door Johan Ottevanger in samenwerking met hengelvereniging Zevenhuizen-Moerkapelle. De familie Ottevanger voorzag deelnemers en organisatie, die wind en regen trot seerden, van eten en drinken. K. Hof Wat een kanjer. Zevenhuizen - Alle kinderen van de groepen 1 en 2 van basisschool 'De Eendragt' gingen vrijdag 18 juni in een lange optocht op weg naar cam ping De Koornmolen om daar een dagje te kamperen. Ouders en leer krachten hadden de tenten opgezet en het terrein versierd, de kinderen konden meteen het speelveld op. Om de beurt vertrokken groepjes kin deren voor een speurtocht langs de Rotte. Terug op de camping was het tijd voor een pannenkoekenpicknick en de speeltuin. Oud Verlaat - Bij De Vierkap in Oud Verlaat is afgelopen week heel wat zand gestort voor het jaarlijks terug kerende spektakel van Oud Verlaat, zandhappen tijdens bet beachvolley- bal toernooi. Met namen als de Zand happers, Bierpot, de Flyers of was het nou Vlaaiers, streden achttien teams om de fel begeerde wisselbeker. Het team de Rottekade kwam zijn ti tel verdedigen en het werd ze heel Moerkapelle - Bij de onlangs gehou den collecte van Handicap.nl is een bedrag van 950,58 euro opgebracht. Een kwart van deze opbrengst is be stemd voor gymvereniging De Dol fijn. Deze gymvereniging voor gehan dicapten oefent iedere maandag in Dorpshuis Op Moer. De organisatie bedankt gevers en col lectanten voor hun bijdrage. Oud Verlaat - Op het veld ach ter de Kapel vindt zondag 27 juni om 16.00 uur een Sing Inn plaats met als thema 'You'll ne ver walk alone'. De Nesseband zorgt voor de muzikale bege leiding en Ron Becker houdt de overdenking. Zevenhuizen - Openbare basisschool 't Reigerbos was vorige week al een beetje in vakantiestemming tijdens het zomerfeest van de kleutergroe pen. Traditiegetrouw zijn de kinderen dan te gast in een aantal tuinen in het dorp, waar allerlei spelletjes gedaan worden en waar een glaasje limo nade gedronken wordt. In de weken voorafgaand aan het feest hadden de kinderen al gewerkt rondom het thema 'vakantie'. Er werden vakantie verhalen voorgelezen, vakantiefoto's bekeken en uiteraard werden er al lerlei vakantieliedjes gezongen. Het zomerfeest werd afgesloten met een poppenkastvoorstelling. Tijdens schooltijd lekker spelen in een tuin ergens in Zevenhuizen. werd de winnaar door een karper van 67 cm te vangen met een gewicht van 4300 gram. Het was de derde keer op rij dat hij deze wedstrijd wist te winnen, hij mag de wisselbeker houden. De tweede plaats was voor T. Bakkeren met een brasem van 61 cm en een gewicht van 2300 gram en de derde plaats was voor R. van der Helm met zeventig gram. De vierde en vijfde plaats waren voor M. de Vries met veertig gram en S. Bos met dertig gram. De overige tien deelne mers vingen niets; toch ging iedere deelnemer met een prijs naar huis. De winnaars van de Gemengd dubbel 6, Renate Rutgrink en Cock Schaap Moerkapelle - Tennisvereniging Love '70 hield vorige week het open toernooi. De finales op zondag 20 juni leverden een aantal spannende partijen op, alle wedstrijden werden driesetters waarin de tegenstanders aardig aan elkaar gewaagd waren. In de herendubbel 7 liep Dennis Bos- gieter aan het begin van de tweede set een blessure op, maar gelukkig kon hij doorspelen en konden Den nis en Michel Tamerus de derde set winnend afsluiten tegen Frans Kreder en Hans van den Bosch. De gemengd dubbel 8 werd een overwinning voor Annemarie en Leo van den Berge van tennisvereniging Waddinxveen. Zij wonnen in een lange partij van hun plaatsgenoten Corrie en Emiel van de Gouwe Smash. De spannendste strijd was wel die in de categorie Gemengd dubbel 6. De .eerste set werd door Cock en Renate gewonnen in de tie break, de stand was 11-9. De tweede set ging naar Anja en Eric, maar in de derde set wisten Renate en Cock een 4-1 achterstand om te buigen in een 6-4 overwinning.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 23