klikken mag Whisky Vierdaagse, helemaal top! Shöp bij Shoeby en win coole freestyle fiets! Juiste ruststand levert vaderdagpakket op Vrouw en Busyness: smart en sexy üw topSlijter klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND I BEDRIJVIGHEID 23 JUNI 2010 25 Whisky krijgt in Nederland steeds meer liefhebbers. Met name voor Single Malt Whisky en de zogenaamde 'Premium Brands' groeit de belangstelling. Logisch dus dat topSlijter ook dit jaar weer een Whisky Vierdaagse heeft. Van woensdag 23 tot en met za terdag 26 juni gaat bij de topSlijter van dertig bekende whiskymerken elke tweede fles voor half geld de deur uit. Daarbij kan het voordeel oplopen tot boven de 25 euro. Vorig jaar was de Whisky Vierdaagse zo'n succes, dat de klanten steeds vragen wanneer de actie terugkomt. De dertig deelnemende merken zijn gemakkelijk herkenbaar aan een speciale actiehanger om de hals van de fles. Ze staan ook op een grote actieposter. Voor elke tweede fles hoeft maar de helft afgerekend te worden. Wilt u liever twee verschillende soorten? Geen probleem, als het maar twee van de deelnemende merken zijn. In dat geval geldt de 50°/o korting voor het goedkoopste merk. TopSlijter' wil zo veel mogelijk klan ten de winst laten pakken. Daarom geldt de aanbieding niet voor een enkel merk maar voor dertig grote, veelverkochte merken, óók in het lagere prijssegment. Er is maar één nadeel bij al dit voor deel: De actie geldt zo lang de voor raad strekt. Op Op! Ga voor meer informatie vaar üw topSlijter: Johan Schalk Wad- dinxveen, Wapen van Moerkapelle Moerkapelle en Barrique Nieuwer- kerk aan den IJssel. Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Tijdens de drukbe zochte braderie in de Dorpstraat op 5 juni was de WD Waddinxveen vertegenwoordigd met een kraam die bemand werd door leden, be- stuurs- en fractieleden alsmede de door wethouder. In het kader van de landelijke verkiezingen werd een en quêtegehouden, waaraan door circa 100 mensen werd deelgenomen. Tijdens de fractievergadering van maandag 21 juni werden de drie prijswinnaars bekend gemaakt. De heren Van der Roest en Van Velzen alsmede mevrouw Kaashoek ontvin gen uit handen van fractievoorzitter Theo van der Velde een boekenbon en een bos bloemen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Omdat onder de inzenders van de actie van de Coop aan de Kerklaan niemand de juiste einstand van de wedstrijd Nederland-Japan van zaterdag 19 juni had voorspeld, trok Coop-eige- naar Wim Bos dan maar uit degenen die de juiste tussenstand hadden voorspeld de winnaar. De prijs, een vaderdagpakket, kon nog diezelfde middag aan winnares mevrouw M. Raaphorst overhandigd worden. Nieuwerkerk aan den IJssel/Nesselande - De nieuwe kids collectie van Shoeby is binnen! Voor de grotere meiden is de nieuwe mode lekker sportief en eigenwijs. Jongens gaan voor extra stoer en voor kleine meisjes zijn er bij Shoeby heel veel vrolijke kleurtjes en prints te vinden. De kids collectie van Shoeby combineert 'Fashion Et Fun'. De kids vinden er naast de stoerste kleding, in de maten 92 tot en met 176, ook een funcorner waar zij zich kun nen vermaken met spelcomputers, tv's en luisterzuilen met populaire hits. 'Jilly Et Mitch' zijn de kidslabels van Shoeby, een Nederlandse winkelketen met 200 winkels. daarbij te vermelden waarom men denkt voor het winnen van de stoe re fiets in aanmerking te komen. Deze actie wordt mede mogelijk ge maakt door Profil de fietsspecialist. Shoeby is in Nieuwerkerk gevestigd in winkelcentrum Reigerhof en in Nesselande aan het Maltaplein. Voor meer informatie: www.shoebyfashion.com. Win een freestyle fiets In de winkel van Shoeby óf online shoppen bij Shoeby is tot zondag 11 juli nu nóg leuker, want bij iede re aankoop uit de 'brand new' kids collectie maakt de klant kans op een coole freestyler! Dit kan door vóór deze datum de persoonsgege vens in te vullen op shoebyfashion. com/shop-en-win alsmede de code welke op de kassabon voorkomt én De prijswinnaars van de WD enquête. Regio - In de Burgerhal, Markt 1 te Gouda, vindt op maandag 28 juni vanaf 19.30 uur een netwerkbij eenkomst plaats van Vrouw en Bu syness Groene Hart met als thema 'Zaken doen: Smart Et SexyPl Magneetwerking Smart Et Sexy, allebei dus. Want dat zijn we eigenlijk al, alleen zijn we het soms een beetje vergeten." Tij dens deze interactieve thema-avond leert Lisa Portengen de deelnemen de vrouwelijke ondernemers meer over hoe bewuster en aantrekkelij ker zaken gedaan kunnen worden. Hoe kun je ervoor zorgen dat men naar je luistert, dat de 'dingen wel lukken'? Wat is magneetwerking? En voel je je verbonden met andere vrouwen? En met mannen dan? Veel vragen, genoeg antwoorden. Trek je mooiste hakken aan en laat jezelf verrassen. Tijdens deze netwerkavond is er volop gelegenheid om informeel te netwerken met andere vrouwe lijke ondernemers uit de regio. De toegang voor niet-leden bedraagt 15,- euro. Voor meer informatie en aanmel den: info@vrouwenbusyness.nl of www.vrouwenbusyness.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 25