Aanstaande huiseigenaar Suzanne Middel: "De keuze voor de Rabobank was eigenlijk heel makkelijk.' Bedankt voor uw vertrouwen! J wmM,00' Rust door een hypotheek bij een stabiele bank. Dat is het idee. HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS I 23 JUNI 2010 Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Door Marlorweke Willemsen In de huidige huizenmarkt is het soms moei lijk voor starters om een passende woning te vinden en de bijbehorende financiering af te sluiten. Dit geldt niet voor Suzanne Middel; samen met haar vriend heeft ze een woning in Waddinxveen gekocht. Voor de financiering heeft ze een goede partner gevonden in Rabo bank Gouwestreek. "Vanaf het begin verliep het contact met de Rabobank erg prettig. Ze hebben ons goed geholpen en de keuze voor deze hypotheekverstrekker was dan ook snel gemaakt." Suzanne en haar vriend hebben in Waddinxveen een tussenwoning gekocht, waarvan ze op 1 sep tember de sleutel krijgen. Het is voor hen beide .hun eerste koopwoning/Voordat ze op zoek gin gen naar een huis, zijn ze eerst informatie over de financiering gaan inwinnen. Suzanne: "We zijn eigenlijk al acht maanden geleden voor het.eerst bij de Rabobank geweest. We hebben gebeld voor een afspraak. Tijdens het gesprek met de hy potheekadviseur hebben we de mogelijkheden besproken, zodat we wisten in welke prijsklasse we moesten zoeken. We zijn ook bij andere hypo theekverstrekkers geweest, maar hebben al snel besloten om voor de Rabobank te kiezen. Zij waren het duidelijkst. We hebben een zeer prettig gesprek gehad, waarbij we goede uitleg gekregen hebben. We vonden het ook zeer prettig dat ons niets werd opgedrongen." Op basis van het advies van de hypotheekadviseur zijn Suzanne en haar vriend opzoek gegaan naar een passend huis. Dat ging volgens Suzanne vrij snel. "Ik vind de situatie op de woningmarkt voor starters best meevallen. Het ligt wel aan je budget en of je al iets gespaard hebt. Je moet wel realistisch zijn en niet gelijk een luxe villa willen kopen. We hebben van te voren uitgezocht hoeveel we onge veer konden lenen en wat we op de bank hadden staan. Daar hebben we een huis bij gezocht. Toen we dat gevonden hadden, hebben we weer een gesprek met de hypotheekadviseur van Rabobank Gouwestreek gehad en vervolgens hebben we de hypotheek afgesloten. Dat ging erg soepel en snel." Onze adviseurs werken samen met projectontwikkelaars en makelaars in de regio. Hierdoor zijn zij goed op de hoogte van alle marktontwikkelingen op het gebied van bestaande woningen en nieuwbouwprojecten. Met deze kennis van de markt en de vele mogelijkheden die de Rabo bank te bieden heeft, zijn zij in staat om een deskundig hypotheekadvies te geven, afgestemd op de wensen van de klant. Fred Graafland, directeur Nieuwerkerk aan den IJssel en Moordrecht: "Hypotheek afsluiten in deze tijd lastig? Niet bij Rabobank Gouwestreek. Wij verstrekken juist nü graag hypotheken, uiteraard afgestemd op uw situatie." In de afgelopen 3 maanden wisten verrassend veel huizenbezitters de weg naar ons te vinden voor het afsluiten van een hypotheek. Voor dit vertrouwen willen wij u bedanken. Wij wensen u veel woonplezier toe! (0182)69 51 20 www.rabobank.nl/gouwestreek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2