Julia benoemd tot jeugdwaterschapper HHSK EÜBOVAE Klikken mag VOORDELIG PEUGEOT RIJDEN WWW.ABBRING.COM J Select Autocentru Voor onderhoud van uw motor en verkoop nieuw en gebruikt www.hhsk.nl 36 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 23 JUNI 2010 week 25, nr. 64 Bekendmakingen Vergunningen 75 BOVAG-OCCASIONS klik dus snel naar onze website 's-Gravenweg 32, Nieuwerkerk a.d. IJssel Tel. 0180-312911, www.neleman.nl U(h 'As Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard heeft een eigen jeugdwaterschapsbestuurder. Julia van Dam (17) werd op 10 juni benoemd door hoogheemraad Jaap Slingerland. Julia gaat HHSK een jaar vertegenwoordigen in het landelijke jeugdwaterschapsbestuur dat jeugdddijkgraaf Laura Pierik helpt bij het uitvoeren van haar taken. Het jeugdwaterschapsbestuur is een groep jongeren tussen de 12 en 18 jaar dat de verschillende waterschappen vertegenwoordigd. De waterschappen vinden het belangrijk om jongeren te betrekken bij hun werk, omdat beslissingen die nu worden genomen op het gebied van waterkwaliteit en waterveiligheid gevolgen hebben voor hun toekomst. Bovendien staan ons grote uitdagingen te wachten op het gebied van water, waarvoor niet alleen in eigen land, maar ook wereldwijd wordt gekeken naar Nederland als waterkennisland. De jongeren van nu moeten die uitdagingen straks kunnen en willen oppakken. Op donderdagmiddag 17 juni komt het bestuur voor de eerste keer bijeen voor een kennismaking. Daarna volgen er inhoudelijke bijeenkomsten waarin een manifest wordt voorbereid. Tijdens de Waterschapsdag op 1 november presen teert hetjeugdwaterschaps-bestuur haar voorstellen aan de voorzitter van de Unie van Waterschappen Peter Glas. Op die dag zal ook een nieuwe jeugddijkgraaf benoemd worden uit de leden van het jeugdwaterschap. Collega's gezocht - Medewerker Geodata - Medewerker civiele techniek Heb je interesse in de bovenstaande functies, kijk op onze website. F ft Hoogheemraad Jaap Slingerland overhandigt Julia het contract en een cadeau. Bestuursvergadering Graag nodigen wij u uit voor de openbare vergadering van de verenigde vergadering op 30 juni aanvang 14.00 uur. De vergadering wordt gehouden in het kantoor aan de Maasboulevard 123 te Rotterdam. De agenda en de onderwerpen van de vergadering zijn in te zien op onze website. Inspreken tijdens de vergadering is mogelijk nadat u dit heeft aangemeld bij de voorzitter via het secretariaat, telefoonnummer 010 45 37 272. Regionale fotowedstrijd tijdens Dag van de Dijk De Dag van de Dijk wordt dit jaar gehouden op zaterdag 18 september. Verspreid over het waterschapsgebied worden op deze dag verschillende activiteiten gehouden. Een van de activiteiten is een landelijke fotowedstrijd met als thema 'Nederland Waterland'. U kunt uw mooiste waterfoto's uploaden via de website: www.nederlandleeft- metwater.nl of via www.ngfotocommunity.net/fotowedstrijd. Dit kan van 21 juni tot en met 7 september. Tijdens de Dag van de Dijk worden de regionale winnaars bekend gemaakt. De foto van de regionale winnaar wordt op Nederland leeft met Water groot formaat op de dijk geplaatst in het desbetreffende beheersgebied. De landelijke prijsuitreiking in samenwerking met National Geographic is op 27 oktober in hetTropenmuseum in Amsterdam. Meer info: www.NLMW.nlofwww.dagvandedijk.nl. Gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis Het dagelijks bestuur van het hoogheemraadschap maakt bekend dat op 9 februari is besloten toe te treden tot de gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis. Het Waterschapshuis gaat de informatie- en bedrijfsprocessen van de waterschappen ondersteunen en verbeteren met als doel de kwaliteit en efficiëntie van de taakuitvoering te bevorderen. De gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis en het besluit tot het treffen van de gemeenschappelijke regeling liggen met ingang van 24 juni 2010 voor een periode van 6 weken ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. De stukken vindt u ook op www.hhsk.nl en www.hetwaterschapshuis.nl. Voor nadere inlichtingen of meer informatie kunt u bellen met mevrouw mr. A.M.J.H. Dhondt van het hoogheemraadschap, telefoonnummer 010 45 37 391 of met mevrouw M. van der Veen van Het Waterschapshuis, telefoonnummer 033 46 03 125. Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RW) en stelt maatwerkvoorschriften op. Moordrecht - (K.10.233,16 juni 2010) J. Tuijnder, aanbrengen van een steiger, West Ringdijk 28a; - (K.10.225,16 juni 2010) RETN.V., plaatsen van informatie zuilen op bestaande bushaltes binnen de gemeente Rotterdam en de gemeente Zuidpias; - (K.10.250,16 juni 2010) N.V. Stedin Midden-Holland, aanleggen van twee laagspanningskabels, Schielandse Hoge Zeedijk west 12 en 14. Nieuwerkerk aan den IJssel - (K.10.236,16 juni 2010) M.S. Le Large, aanbrengen van een steiger en het innemen van een ligplaats in de ringvaart, Polderdreef 24; - (K.10.225,16 juni 2010) RET N.V., plaatsen van informatie zuilen op bestaande bushaltes binnen de gemeente Rotterdam en de gemeente Zuidpias; - (K.10.170,16 juni 2010) S. Lugthart, maken van een bergruimteTorenstraat 6. Zevenhuizen-Moerkapelle - (K.10.225,16 juni 2010) RET N.V., plaatsen van informatie zuilen op bestaande bushaltes binnen de gemeente Rotterdam en de gemeente Zuidpias. De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage bij het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kuntu contact opnemen, telefoonnummer 010 45 37 335.Tegen de vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot 6 weken na de bij de vergunningen genoemde besluitdatum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie, telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123, 3063 GK Rotterdam. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard dealerkwaliteit voor een SCHERPE PRIJS! www.selectautocentrum.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 36