€1995 Informeer naar de mogelijkheden. Rustig slapen dankzij onze unieke laagste prijs garantie' drwMvlucHt (huurprijs vanaf 900,00 per maand) pm droomvluchtslaapcomfort.nl Rijnland aveK vtp Bekendmaking 38 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 23 JUNI 2010 Unieke laagste prijs garantie* op de gehele collectie! Optimale service en persoonlijk advies Geen verplichte aanbetaling Meeneem service van uw oude matras(sen) Ruim 50 modellen boxspringcombinaties Uitgebreide matrassen en hoofdkussen test-studio Lid van CbW Spectaculaire korting op Pullman matrassen Spectaculaire kortingen op onze showroommodellen Kijk voor aanbiedingen, openingstijden en informatie op: KRIMPEN Tiendweg 45a 0180 512253 ZEVENHUIZEN Swanlaweg 6-8 0180 328231 Neflikj BERKEL EN RODENRIJS Noordeindseweg 116 010 5114213 fre&k 'To/,3£ HAIRSTYLIST MET ERVARING Fulltime of parttime! Steun ook onderzoek naar dementi Bestel de verzamel-cd op Droge voeten, schoon water Boxspringcombinatie model Holmstad. 2-motorig elektrisch verstelbaar rug, benen en knieholte. 160-200 180-200 lengtematen mogelijk vraag naar de voorwaarden Tijdelijk 25% tot 50% korting op gehele Pullman matrassencollectie. Nu ook 20% tot 50% korting op diverse show roommodellen. laapcomfort Onze showrooms treft u in: Sleep Sense TEMPUR M LINE8 Diverse huurwoningen beschikbuar voor korte muur ook langere kuurperioden. l'BÉ» Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon Fax E-mail Website 0180 - 33 22 22 0180- 32 34 49 info@vdpanne.nl www.vdpanne.nl Alzheimer Nederland DAMES- EN HERENKAPSALON Yourline is een kleine, gezellige echte dorps kapsalon in Benthuizen voor zowel dc es als heren. Service en klantvriendelijkheid zijn bij Yourline een onbesproken onderwerp. Wij houden van ons vak en we houden van onze klanten, die wij vanuit de wijde omgeving mogen begroeten. Elke dag werken met mensen die voldaan naar huis gaan geeft ons erg veel plezier. Hier gaat het om; plezier en presteren. Yourline zoekt één of meerdere medewerkers die plezier en presteren willen koppelen. Daarom zoeken wij op zeer korte termijn een 'Dementie mag niet ongeneeslijk blijven! Met mijn lied 'Nu het nog kan' steun ik het onderzoek naar dementie.' Ben je bovenal collegiaal en trots op je vak, dan ben je bij ons team van harte welkom. Bel op dinsdag-,donderdag-, vrijdagavond of zaterdag naar Yourline 079 3412527 en vraag naar Carol. Op de overige dagen kun je na 18.00 uur bellen naar 079 3312068. Je sollicitatie en/of informatieve telefoontje zal altijd vertrouwelijk worden behandeld. Dorpsstraat 56, 2731 AR Benthuizen (079) 341 25 27 Hoogheemraadschap van Bekendmaking gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis Het algemeen bestuur heeft op 24 maart 2010 besloten toe te treden tot de gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis en heeft kennisgenomen van het feit dat de dagelijks besturen van alle andere waterschappen een overeenkomstig besluit hebben genomen. Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben de gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis goedgekeurd bij besluit van 15 juni 2010. Het Waterschapshuis is een openbaar lichaam in de zin van de Wet gemeenschappelijke regelingen en is gevestigd in Amersfoort. Het Waterschapshuis gaat de informatie- en bedrijfsprocessen van de waterschappen ondersteunen en verbeteren met als doel de kwaliteit en efficiëntie van de taakuitvoering te bevorderen en functioneert daarbij als ondersteunende organisatie en aankoopcentrale voor de waterschappen. De gemeenschappelijke regeling Het Waterschapshuis en het besluit tot het treffen van de gemeenschappelijke regeling, liggen met ingang van 23 juni 2010 voor een periode van zes weken op werkdagen tijdens kantooruren ter inzage op het kantoor van hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden. De stukken staan ook op www.rijnland.net en www.hetwaterschapshuis.nl. Voor nadere inlichtingen of meer informatie kunt u bellen met Ronald Marseille van het hoogheemraadschap van Rijnland, telefoonnummer 071-3063851 of met mevrouw M. van der Veen van Het Waterschapshuis, telefoonnummer 033-46031.': Belanghebbenden kunnen binnen zes weken, gerekend vanaf de dag van deze bekendmaking, bezwaar maken tegen dit besluit door een bezwaarschrift te richten aan het algemeen bestuur van hoogheemraadschap van Rijnland. Het bezwaarschrift dient te worden ondertekend en bevat ten minste: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het bestuit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien onverwijlde spoed dat vereist, is het mogelijk een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te 's-Gravenhage. Voorwaarde is dat er een bezwaarschrift is ingediend. Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 23 juni 2010

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 38