Zuidpias Besluit uitbreiding blauwe zone Nieuwerkerk pas in najaar Kennisgeving aan het wegverkeer Jongeren: kies je toekomst! Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht gemeente WEEK Tijdelijk overlast trarisportverkeer Boslaan, Singel, Batavierlaan en Europalaan HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 23 JUNI 2010 2010 5 Spreekuur wijkagent gaat niet door ..hjjmjph: WEEKENDAFSLUITING A12 Omdat de werkzaamheden voor de herinrichting van de Doortocht in Nieuwerkerk aan den IJssel later afgerond worden dan gepland, ziet het college van burgemeester en wethouders zich genoodzaakt het besluit over een eventuele uitbrei ding van de blauwe zone aldaar eveneens uit te stellen. Vanwege bovengenoemde werkzaam heden heeft er aan de Doortocht nog geen parkeertelling plaats kunnen vinden die een representatief beeld geeft van het huidige gebruik van de bestaande parkeerplaatsen. Pas in september 2010 is het mogelijk om deze telling uit te voeren. Dit betekent dat het college pas in het najaar van 2010 een besluit kan nemen over wel of geen uitbreiding van de blauwe zone met de parkeerplaat sen aan de Doortocht in Nieuwerkerk aan den IJssel. 02 Hour. «Tarnv.* Tijdstip van aankomst Procedure Burgemeester en wethouders besloten op 16 februari 2010 om de inspraakver ordening toe te passen op een mogelijke uitbrei ding van de blauwe zone, conform de eerder vastge- (PI stelde beleidsregels, met de par keerplaatsen die gesitueerd zijn aan de Doortocht in Nieuwerkerk aan den IJssel. In het kader van de inspraak hebben de stukken gedu rende zes weken ter inzage gelegen en heeft een inloopbij eenkomst plaats gevonden. Op basis van de ingediende inspraakreacties en parkeertellingen neemt het college een besluit over de uitbreiding van de blauwe zone. De eindexamens voor vele jongeren zijn bijna afgerond. Binnenkort gaat mis schien de vlag uit. En dan? Ga je doorleren of direct aan het werk? Hoe maak je de juiste keuze voor je toekomst? In verband met vakantie gaat het spreekuur van de wijkagent op het gemeentehuis te Moordrecht niet door op 29 juni, 6 juli en 13 juli. Door het verwijderen van de tijdelijke woonunits van Zorgcentrum De Zellingen aan de Boslaan in Nieuwerkerk aan den IJssel, zullen de omwonen den van de Boslaan, de Singel, de Batavierlaan en de Europalaan mogelijk hinder ondervinden van zwaar transportverkeer. Het transport vindt plaats van maan dag 21 juni tot en met vrijdag 25 juni, van 7.00 tot 16.00 uur. Zo'n tweeënhalf jaar geleden wer den de woonunits via een door de gemeente voorgeschreven route aangevoerd. Ook nu zat er weer volgens dezelfde voorgeschreven route gereden worden: via de Boslaan gaat het verkeer naar de Singel en vervolgens naar de Batavierlaan en Europalaan. De vrachtwagens, die elk twee 2 units tegelijkertijd zullen vervoeren, zijn uitgerust met zwaailichten. Er vinden ongeveer 75 ritten plaats in totaal. Eén woonunit meet zes bij drie meter. In de regio Midden-Holland is de campagne 'Kies jouw toekomst' van start gegaan, om jongeren te informeren over hun kansen op het gebied van werken, teren of een combi natie. Zeker gezien de huidige arbeidsmarkt Via een test op www.kiesjouwtoekomst.nl kunnen jongeren (of hun ouders] hun mogelijkheden verkennen. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet. Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. Schielandstraat 34, 2841 VB Moordrecht 4-kamer etagewoning (Portiekwoning, zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per 2-7-2010 Huur: 377,02 Voorwaarden: Minimaal 2 personen Maximum bruto jaarinkomen 46.047,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden?Vraagt u dan naar een inschrijf formulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier] telefoonnummer (0180) 330 300, of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 28 juni vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenver klaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brieven bus doen van het raadhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opstu ren naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. ■Seuwerkerk lan den IJssel N 219 tussen rotonde Europalaan en Abraham van Rijckevorselweg lin fasen) afgesloten In de nachten van dinsdag 22 juni op woensdag 23 juni en woens dag 23 juni op donderdag 24 juni van 20.00 uur tot 06.00 uur is de N219 tussen de rotonde bij de Europalaan en de Kerklaan afge sloten voor alle verkeer. Omleidingen Verkeervan de A20 naar de N219 (Schielandweg) wordt omgeleid via de Europaweg middels route C. Verkeer uit de richting Capelle aan den IJssel naar Nieuwerkerk aan den IJssel wordt omgeleid via de Kerklaan middels de route T. Verkeervan Industriegebied Kortenoord wordt ook middels route T omgeleid. Openbaar vervoer Openbaar Vervoer dient gebruik te maken van de omleidingsroutes. Bijzonderheden Vrachtverkeer dient een aparte omleidingsroute te volgen. H UssellE Capelle aan den Ussel Advies voor hulpdiensten In geval van grote calamiteiten kan door het wegvak worden gereden. Dit brengt wel risico's en mogelijke schade met zich mee. Meer informatie Voor de laatste informatie over deze werkzaamheden kijk op www.n219.nl ALPHEN A/D RIJN OORINCHEMZAITBOMMEL ROTTERDAM - afgesloten route TUSSEN BODEGRAVEN EN KNOOPPUNT GOUWE VRIJDAG 25 JUNI 22.00 UUR TOT MAANDAG 28 JUNI 05.00 UUR Rijkewaterstaat voert van vrijdag 85 juni 22,00 uur tot maandag 28 juni 05.00 uur groot schalige onderhoudswerkzaamheden uit aan de A12 tussen Bodegraven en knooppunt Gouwe richting Oen Hsag. De opritten Reeuwijk (12) en Gouda (11) richting Den Haag worden om 21.30 uur afgesloten. Tijdens deze werkzaamheden is de A12 op dit traject afgesloten voor el het verkeer. Do afrit Bodegraven (12a) richting de N11 blijft bereikbaar. Gedurande de weekendafstuiting geldt een omieidingsroute. Houd rekening met een langere reistijd die kan oplopen tot 30 minuten. OMLEIDINGSROUTES Vanuit Utrecht richting Den Haag via de N11 en de A4; richting Rotterdam via de A2/A27 en de A15; richting Reeuwijk via de N11 en de N459; richting Gouda/Waddinxveen via de N11 en de N207; richting Bleiswijk/Zoetermeer via de N11 en de N209. Vanuit Bodegraven richting Rotterdam/Den Haag via de N11 en de A4. Vanuit Reeuwijk richting Den Haag/Rotterdam via de N459. de Raadhuisweg, de Bodegraafsestraatweg. de Burgemeester van Reenensingel. de N452 Goudse Poort, de Nieuwe Gouwe O.2.. de Coenecoopbrug. de N207, de N456 en de A12/A20. Vanuit Gouda richting Rotterdam via de N207, de N456 en de A20; richting Den Haag via de N207, de N456 en de A12. Gele borden ter plaatse geven de omleidingsroute aan. Bij ongunstige weersomstandigheden kunnen de werkzaamheden worden uitgesteld. Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat (vanAnaarBefer

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5