Van der Panne Woning- Bedrijfsmakelaardij HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS I 30 JUNI 2010 Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel le Tochtweg 6 Nieuwerkerk aan den IJssel Vraagprijs 435. Vraagprijs 695. Vraagprijs 429. Zevenhuizen Vlietkade 17e Nieuwerkerk aan den IJssel Rotterdam Vraagprijs 285. Vraagprijs 749. Vraagprijs 339.000,- k.k. Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel Moordrecht Vraagprijs 439. Vraagprijs 259. Capelle aan den IJssel Lofoten 5 Vraagprijs 739.000,- k.k. Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel Vraagprijs 249. Vraagprijs 229.< Vraagprijs 212.000,- k.k. Moldau 26 Hertenkruid 23 Korfoepad 77 Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon 0180 - 33 22 22 Fax :0180-32 34 49 E-mail info@vdpanne.nl Website www.vdpanne.nl Moldau 24 le Tochtweg 22 Narcisveld 10 Narcisstraat 13° Schotelmos 20 Genieten van alle rust en ruimte van deze ruime en robuuste twee onder-een kap hoekwoning met garage en riante achtertuin. Op de verdieping treft u drie ruime slaapkamers en een grote badkamer aan. Luxe afgebouwde en intern geheel verbouwde twee onder een kap woning met een inpandige berging, royale keuken met luxe design keuken, 4 slaapkamers, een prachtig aangelegde achtertuin en parkeerplaats op eigen terrein. Fraai afgewerkte, onderhoudsvriendelijke hoekwoning met serre 5 slaapkamers en" eventueel de naastgelegen garage. De woning beschikt over een voor-, zij- en achtertuin waardoor u de hele dag i volop kunt genieten van de zon. Heerlijke en rustig gelegen 4-kamer hoekpatiobungalow op de begane grond met een zonnige tuin op een steenworp afstand van het park en speeltuin en een eigen overdekte parkeerplaats welke direct aan de achterzijde van de woning ligt. Op een werkelijke toplocatie gelegen, halfvrijstaande semi-bun- galow met een royale living van ruim 45 m2 met open haard, vier i slaapkamers, twee badkamers en riante garage gelegen aan het water. Uniek object voor wonen en werken gelegen aan de entree van het bedrijventerrein Hooge Veenen. Het geheel bestaat uit een vrijstaande woning met aanpandige garage en bedrijfshal op een perceel van maar liefst 1450 m2. Direct aan het Rietveldpark bevindt zich deze tot in de puntjes af gewerkte parkwoning met 4 slaapkamers, welke direct opvalt door zijn hoogte, het vele glaswerk en een opvallende vlakverdeling met een rode en witte baksteen. Exclusieve en modern vormgegeven zogeheten veranda-woning met garage, 4 slaapkamers en 2 badkamers aan de ringvaart welke middels een sluis een vaarverbinding heeft met de Hollandse IJssel en de Rottemeren. Ruime, moderne en volwaardige eengezinswoning met lichte woonkamer en moderne open keuken, 4 slaapkamers, 2 badkam- ers en een aparte houten berging in de zonnige achtertuin in een kindvriendelijk omgeving. powered by nvm Aan de 1ste Tochtweg bieden wij u dit perceel grond van 625 m2 met de bestaande opstallen aan. Er is een mogelijkheid tot het bouwen van een vrijstaand huis met een inhoud van ca. 750 m3 en een bedrijfsruimte. Hoogwaardig afgewerkte, vrijstaande woning op een perceel van 795 m2 met vrij uitzicht op de Zevenhuizerplas aan de achterzijde voorzien van drie slaapkamers en een royale woonkamer met luxe keuken en badkamer. Zeer verzorgde, 3-laagse eengezinswoning met zonnige tuin (ZW) en carport in een groene woonomgeving. Een riante living met schuifpui, een keurige L-vormige keuken, een verzorgde tuin, een dakterras en 4 ruim bemeten slaapkamers.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 30