Swnsinl3Hi97i Midsummer Dance Party: "Wij gaan door tot het einde" Winnaars playbackfinale Achtb Esta's scouting bezoeken havendagen Geen schub te zien... klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND MOORDRECHT 30 JUNI 2010 37 ZONDAG 4 JULI Openingstijden bibliotheek in vakantie Vissen Door Joke Heikens Moordrecht Sporthal De Zuidpias mszaterdag 26 juni héél wit. De vele bezoekers aan de Midsummer Dance Party hadden gehoor gegeven aan de oproep om in het wit gekleed te gaan. De witte zee stond eerder op de avond buiten, maar binnen werd het vooral tijdens de optredens van de Moordrechtse bands een sneeuw witte vlakte. De bands The Rookies, Blended, Funky Tabasco en Groove Master Inc. traden op, zij hadden ook de or ganisatie van deze avond in handen. Geweldige sfeer. Moordrecht - Tijdens de vakan tieperiode, van maandag 5 juli tot maandag 16 augustus, is de plaat selijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen beperkt geopend, te weten op maandag van 19.00 tot 21.00 uur en op woensdag van 13.30 tot 16.30 uur. Tijdens deze periode geldt een uitleentermijn van vier weken in plaats van drie weken. Boe ken kunnen vanaf huis of vanaf het vakantieadres via de website tot maximaal twee keer voor een periode van drie weken verlengd worden, mits er geen reservering op staat. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen. nl. Veel bezoekers bezochten ook vorig jaar de dansavond, toen er ook bands uit Moordrecht optraden. "Dat beviel me prima," zei Adrie de Jong. "daar om ben ik er nu weer. Het is voor het dorp erg leuk dat er zo'n avond ge organiseerd wordt. Wij gaan door tot het einde." Hij doelde ook op vriend Aad van der Veer, die voor het eerst kwam: "Ja, het bevalt me goed. Het is hier leuk aangekleed." Tussen de vier Moordrechtse bands door, zorgden DJ Stage Explosion en FitEtFun voor muziek en optredens. "Van iedere band is een lid afgevaar digd, waardoor we met zijn vieren deze avond geregeld hebben", vertelt Ronald Hoogendoorn van Funky Ta basco tussen de bedrijven door, vlak voor hij moet optreden. "Vorig jaar werd dit feest ook gehouden, toen om de eenwording van gemeente Zuidpias te vieren. Wij willen dit er graag inhouden, een dansfeest voor Moordrecht eens per jaar. Je ziet dat het leeft. Er komen veel mensen op deze avond af, van jong tot oud. De sfeer is geweldig." De band Funky Tabasco. Moordrecht Volle Evangelie Gem. Moordrecht 10.30 uur mw. A. Rijkaart. Ger. Kerk Moordrecht-Gouderak PKN(Ontmoetingskerk) 10.00 uur ds. T.R. Schep ena ds. H. Schipper (Dorpskerk Maaltijd van de Heer); 15.00 uur ds. T.R. Schep (Moer- drecht Maaltijd van de Heer). Herv. Gem. Moordrecht Dorps kerk 10.00 uur Maaltijd van de Heer; uitzwaaien Tanzaniagroep. Herv. Bethelgem. n.n.b. R.K. parochie St. Johannes Ont hoofding: n.n.b. De kerk is elke donderdagoch tend open vanaf 11.30 uur; om 12.00 uur zal het middaggebed plaatsvinden. De winnaars bij elkaar. Moordrecht - Na een viertal voorron des vond vrijdag 25 juni op het plein van het Kraaienneest de playbackfi nale plaats van obs De Achtbaan. Bij de onderbouw won Bodine Smits uit groep 4b; tweede werd Beau van der Wal uit 3b en derde werden Bob van Dam Et Jurre Capelle uit groep 1/2d. Juano Pattiasina uit groep 6b won de eerste prijs bij de bovenbouw; tweede werd de act van Sophie van Hazendonk, Dana van der Vlies, Lisa Overijender en Lotte Slotboom uit groep 8 en op de derde plaats ein digden Bo Dijkgraaf, Ouafa El Kada- oui en Serra Anker uit groep 5b. Een eervolle vermelding was er voor Luna Dirkzwager uit groep 7. Zij heeft al diverse keren het playbackfestival gewonnen en mag binnenkort tijdens de Mega Dance Manifestatie een viertal live optredens verzorgen. Voor meer informatie: www.deachtbaan.com. klikken mag Moordrecht - Hengelsportvereniging Moordrecht viste dit weekend in recre atiegebied De Bernisse in Zuidland. De verwachtingen waren hooggespan nen, maar klaarblijkelijk was de vis al in het voorseizoen op vakantie ge gaan. Van de twintig vissers hebben er acht geen schub gezien. Op twee plek jes werd nog redelijk gevangen maar over het geheel was het erg slecht met de vangsten en moest er geschraapt worden voor een visje. Uitschieter Sjaak Vonk ving ruim zeven kilo en Jan van der Schee ving in vijf minuten tijd drie brasems, goed voor vier kilo, maar zag daarna ook niets meer. Uitslag: A.korps: 1e Sjaak Vonk 7329 gram, 2e Erik Faas 2059 gram en 3e Jan Brouwer 1892 gram. B.korps: 1e Jan van der Schee 4007 gram, 2e Kees de Kwaadsteniet 1262 gram en 3e Hans Speulman 1108 gram. In het C.korps is geen vis gevangen. Zaterdag wordt er gevist in de Oude Rijn Bodegraven Fort, de week daarna vindt het altijd goed bezette 60+ concours plaats. Gouda/Moordrecht - De esta's van Routing Moordrecht, kinderen in de 'ce f tijd van zeven tot elf jaar, brach- 'en zaterdag 26 juni een bezoek aan de Havendagen te Gouda. Nadat de kinderen de diverse kraampjes bezocht hadden werden ze verrast met een djembéles. De esta's komen iedere zaterdag bijeen van 10.30 tot 12.30 uur. Nieuwe esta's zijn na de zomerstop welkom.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 37