V' Telefoon (0172) 21 21 22 I*V Dierencentrale Ik ga op vakantie en neem mee... Open Huis Hospice Inzet videoauto verhoogt pak kans asociale weggebruiker OnnP UITVAARTVEI^SRGING 010 521 60 16 079 342 6» 70 m GEEF WENSEN DE RUIMTE1 H.E. van der Hammen -.4ÉRAmi am >,m. 7- HARKES ►VAN RIJK Vakantiebezorgers HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 30 JUNI 2010 41 UITVAARTVERZORGING dacTnnacht Als het om vertrouwen en eerbied gaat! X i Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafe ems Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop Mei respect en in stijl doen we wat win ons HART VAN HOLLAND Wegafsluiting Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte Persoonlijke aandacht-Keuzevrijheid- Transparantie wordt de uitvaart met Tijd voor nabestaanden-Kwaliteit zorg vormgegeven. Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht In de gehele wijde omgeving betrokken mensen. Dag en nacht directe hulp na overlijden Of misschien wilt u zich Ook thuis opbaren vast laten informeren Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 en goed voorbereid zijn. omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1 - 2743 DL Waddinxveen www.hevanderhammen.nl Wij verzorgen: Wilsbeschikking Uitvaarten Voordelige uitvaartverzekeringen Vakkundigheid in thuis opbaren Nazorg info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B lloek - Moerkapelle - Rotterdam - Pijnacker - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken SHOWROOM GEDENKSTENEN Hoekeindseweg 61 2665 KB Bleiswijk Vermist Poes, lapje, met veel wit, Gentiaan Boskoop; Kater, zwart, witte snor, sokken en streep op buik, Pr. Alexanderlaan Nieuwerkerk. Gevonden Reu, border collie, driekleurig, Bata vierlaan Nieuwerkerk; Kater, grijs, vaag gestreept, Junolaan Waddinxveen; Kater, zwart, met veel wit, Machtel- derf Waddinxveen; Poes, lapje, met veel wit, op kop brui ne vlekjes en vlek bij staartaanzet, mager, Hennipdreef Zevenhuizen; Poes, zwart, witte poten, opgezette te pels, G. Dort Kroonweg Waddinxveen; Poes, zwart, met witte afteke ningen, kitten, Insteek Boskoop; Kater, cypers, witte onderkant en snuit, Kromme Es Waddinxveen; Poes, cypers, met witte aftekeningen, moederpoes, Schielandstraat Moor drecht; Kater, cypers, witte buik en poten, Bermweg Nieuwerkerk; Kater, cypers, witte hals, snuit en wit aan poten, A. van 't Hartweg Nieu werkerk; Kat, zwart, witte sokken en bef, Burg. van Heugtenlaan Nieuwerkerk; Konijn, wit, met bruine stippen, Zui delijke Dwarsweg Waddinxveen; Konijn, wit, bruin aan 1 oor en vlekje op neus, Petteplas Waddinxveen. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Regio - Leden van bibliotheek De Groene Venen kunnen een reserve ringsformulier met daarop titels van tien boeken die zij graag mee zouden nemen op vakantie uiterlijk drie we ken van tevoren bij de bibliotheek in leveren. Het formulier kan afgehaald worden in de bibliotheek of digitaal worden ingevuld op de website: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. De bibliotheek garandeert vervolgens dat op de afgesproken datum zes van deze tien boeken voor de lener klaar staan in de vestiging van keuze. De uitleentermijn van de vakantietas is zes weken. Alle boeken die zijn opgenomen in de collectie van Bibliotheek De Groene Venen kunnen worden gereserveerd, met uitzondering van de Toptitels. Ook luisterboeken kunnen worden gereserveerd. Lezers met een basis abonnement betalen 10,- euro voor de vakantietas. Voor lezers met een plusabonnement is de vakantietas service gratis. De actieperiode loopt van juni tot en met september. Voor meer informa tie: www.bibliotheekdegroenevenen. nl Gouda/Regio - Het maandelijks open huis van van Stichting Hospice en Terminale Thuiszorg Midden- Holland aan de Ridder van Cats- weg 67 vindt plaats op zaterdag 3 juli. Belangstellenden zijn welkom van 11.00 tot 15.30 uur. Zij kunnen informatie krijgen over de palliatieve terminale zorg in het Hospice en in de thuissituatie. Regio - Politie Hollands Midden heeft sinds 2009 de beschikking over een videoauto. Het afgelopen jaar heeft de videoauto meerdere keren zijn nut bewezen. Asociaal verkeersgedrag is aangepakt. De videoauto wordt ingezet in de hele regio van Politie Hollands Mid den, waarbij de nadruk ligt op extre me snelheidsovertreders en asociaal verkeersgedrag. Groot voordeel van de videoauto is dat overtreders direct geconfronteerd kunnen worden met hun gedrag. De beelden van de over treding zorgen voor minder discus sie en geven beter inzicht in de ver keersonveiligheid die een overtreding veroorzaakt. De videoauto rijdt de hele regio rond, maar kan ook worden ingezet op een plaats waar bekend is dat er vaak en gevaarlijke verkeers overtredingen worden gemaakt. Resultaten 2010 tot nu toe Er zijn dit jaar dertien rijbewijzen in gevorderd. De bestuurders overtraden de maximum snelheid met meer dan 50 km/u. -Ruim honderd keer hebben agenten van de videoauto proces-verbaal op gemaakt voor snelheidsovertredin gen tussen de 30 en 40 km/u boven de geldende maximumsnelheid. Zo'n 270 keer hebben agenten van de videoauto proces-verbaal opgemaakt voor overige ernstige verkeersover tredingen, zoals het negeren van het rode licht, het rijden over een doorge trokken streep, onvoldoende afstand houden et cetera. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - In verband met werkzaamhe den aan het hoogspanningsnet is de afrit Bleiswijk (8) van de A12 (rechts/ links) in beide richtingen afgesloten van vrijdag 2 juli 21.30 uur tot maan dag 5 juli 5.00 uur en van vrijdag 9 juli 21.30 uur tot maandag 12 juli 5.00 uur. Het verkeer wordt omgeleid. Voor meer informatie: dzh-verkeers- lokethaaglanden@rws.nl VERSPREIDING Is met spoed op zoek naar voor de verspreiding van Hart van Holland. Geïnteresseerd? Vul onderstaande bon of bel Max van Rijk 06 - 2222 3459 Ik ga op vakantie vant/m Ik ga niet op vakantie en ben beschikbaar van .t/mof vast Naam: Adres: Plaats: Telefoon:. Marian v.d. Bogerd-Kind -tmi Jeanne Matze-Koch Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 41