makelaardij ILvan 't hof www.hof-makelaardij.nlj WK-actie voor woningen in de wijk Zuidpias te Waddinxveen! Scoor tijdens het WK uw droomhuis en betaal slechts 3% overdrachtsbelasting! Uw voordeel kan oplopen tot circa 6.000 euro WADDINXVEEN 48 HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DE ZUIDPLAS] 30 JUNI 2010 WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Ga voor ons complete woningaanbod naar r makelaardij Deze WK-actie is geldig van 11 juni tot en met 11 juli 2010 en geldt voor diverse woningen aan de Gerstakker, Graan akker, Korenakker en Linzenakker te Waddinxveen. De vraagprijzen variëren van 200.000 - 222.500. Zoekt u een woning die van alle gemakken is voorzien, zodat u niet hoeft te klussen: oiize modelwoning aan de Graanakker 113 is wellicht uw droomhuis. Heeft u liever een huis dat u zelf kunt opknappen en verbouwen? U heeft nu de keuze uit diverse woningen, welke variëren van woonoppervlakte, perceelsgrootte, ligging of bezonning. Kom naar het Open Huis op zaterdag 3 juli van 11.00-12.30 uur. U bent welkom in de modelwoning aan de Graanakker 113. Daarna kunt u ook de andere woningen bekijken. Natuurlijk kunt u ook op afspraak een woning bezichtigen. Neemt u gerust alvast een kijkje op onze eigen site of op www.funda.nl WK-ACTIE Uitgebouwde ruime eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Dakgoten voor- en achterzijde vernieuwd in 2009 In kindvriendelijke en ruim opgezette wijk Groenswaard gelegen uitgebouwde ruime eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (2) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1970,143 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 120 m2 en inhoud 380 nf. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met hoekfonteintje; Ruime L-vormige woonkamer met open haard en grenen vloerdelen; Semi open keuken met plavuizenvloer, toegang tot de achtertuin en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met 2 vaste kasten; Alle slaapkamers zijn v.v. een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster; Was-/stookruimte met gedeelde dak kapel, Agpo Econpact HR cv-combi installatie, wasmachine en drogeraansluiting; 1 Slaapkamer aan' de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel; De gehele 2e verd. is v.v. een laminaatvloer. 4-Kamer (voorheen 5) hoekeengezinswoning Op loopafstand van winkels, scholen en NS-station gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 In het Brugcentrum van Waddinxveen gelegen zeer goed onderhouden hoekeengezinswoning met verzorgde voor- en achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997,122 m2 eigen grond, woonoppervlakte 120 m2 en inhoud 375 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast;Toilet met fonteintje; Ruime tuingerichte woonkamer met plan kenvloer en 2 kopgevel ramen waardoor de woonkamer zeer licht is te noemen; Open keuken met rechte keukenopstel ling v.v. inbouwapparatuur; Vanuit de keuken is er tevens een deur naar de voortuin (W). 1e Verd.: Overloop; 1 Grote ouderslaapkamer aan de achterzijde (v/h 2 kamers) met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met frans balkon; Badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel en closet. 2e Verd.: Overloop; Was-/e.v. ruimte met aansluiting wasappa- ratuur en c.v. ketel; 1 Grote slaapkamer met kopgevelraam. Uitgebouwde 6-kamer hoekeengezinswoning Bijkeuken met extra hobbyruimte in de vide De woning is volledig geïsoleerd Tijdelijke prijsverlaging, welke alleen geldt indien het transport plaatsvindt voor 01 oktober 2010. In de wijk Zuidpias gelegen hoekeengezinswoning welke zowel aan de achter- als aan de zijzijde is uitgebouwd. De achtertuin (Z/0) beschikt over een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1987, woonopp. 142 m2 en 193 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met trapopganc Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de v.z. met venster naar de woonk.; Met 3 meter uitgebouwde woonkamer met dakkoepels, trapkast, open haard en schuifpui; Open keuken met rechte opstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl. en trap naar de vide. 1e Verd.: Overloop; Badkamer v.v. ligbad, designradiator, closet en wastafel; 1 Slaapk. aan de v.z.; Ouderslaapk. (v/h 2) aan de a.z. met toegang tot klein balkon en schuifwandkast. 2e Verd.; Overloop met dakven ster en cv-combiketel; Ruime zolderk. met dakkapel aan de v.z., dakvenster aan de a.z., wastafel en bergruimte achter de knieschotten. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 48