Zuidpias X tb gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGE N HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 30 JUNI 2010 Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Verleende ontheffing/ bouwvergunning Algemene Plaatselijke Verordening Bekendmaking Wet milieubeheer Verleende aanlegvergunning Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Ontwerp wijzigingsplan Bouwvergunningen Batavierlaan 18 (2912 SG) Wijzigen ingang garage Kleinpolderlaan 23 (2911 PA) Vergroten schuifpui Kon. Julianastraat 32 (2911 AH) Plaatsen terrasoverkapping Lelieveld 54 (2914 CD) Plaatsen dakkapel Lelieveld 60 (2914 CD] Plaatsen dakkapel Reigerhof 1 t/m 25 (2914 KB) Veranderen entree woongebouw Sloopvergunningen 's-Gravenweg 98 (2911 CH) Slopen dakbeplating Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 488. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Hitland" en een regu liere bouwvergunning te verlenen voor het tijdelijk (max. 1 jaar) inrichten/oprichten van een bouwplaats op het adres Groenendijk 192, 2911 BB te Nieuwerkerk aan den IJssel, [BR/2009/068]. Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 30 juni 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [01801 330 487. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1, onderdeel c van de Wet ruimtelijke orde ning ontheffing van het bestemmingsplan "Hitland" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een woning op het adres Groenendijk 192, 2911 BB te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/040). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 30 juni 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terin zagelegging kunnen belanghebbenden schrifte lijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voorne men om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 487. Bouwvergunning 's Gravenweg 81a (2911 CE) Bouwen schaapskooi/berging (WRO 3.23) Groenendijk (ongenummerd] Plaatsen informatiecentrum Kerkhofpad 1 (2911 CB) Bouwen loods en uitbreiden urnenmuur (WRO 19.2) Kortlandstraat 4 (2911 BG) Vergroten woning (WRO 3.23) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 488. De volgende vergunning is verleend: Mevrouw Eikelenboom, standplaatsvergun ning aan de J.A. Beijerinkstraat in de bran che zuivel, tot en met 31 december 2010; Mevrouw Grönefeld, loterijvergunning in winkelcentrum Reigerhof, op 28 augustus 2010 en 4 september 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. MELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer C. de Bruin Personenauto's, Eerste Tochtweg 2, 2913 LP Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van een inrich ting voor import van nieuwe personenauto's. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer Een bedrijf kan volstaan met een melding van de wijziging van activiteiten wanneer die binnen de bestaande vergunning passen. Een wijziging van de vergunning is dan niet nodig. BP Tankstation De Vink: het plaatsen van een Ad Blue installatie op het perceel Rijksweg A20 1, 2913 LW Nieuwerkerk aan den IJssel. Deze melding en het besluit erop kunt u van 1 juli tot en met 11 augustus 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burgemees ter en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, ten zij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kan tooruren terecht in het raadhuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel tel. (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieu- dienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Vierde Tochtweg Verbreden weg Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180)330 488. Bouwvergunningen Locatie Wagenmaker en Molenmaker Bouwen 34 eengezinswoningen (betreft her ontwikkeling deel van de woningen) Molenmaker 22 (2761 ME) Plaatsen dakkapel Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 488. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens omr met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Tweemanspolderen polder De Wilde Veenen" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het plaat sen van 8 sanitairunits, 2 loopbruggen en 1 dam op het adres Tweemanspolder 8, 2761 ED te Zevenhuizen (BR/2010/052). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 30 juni 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180)330 487. GEMEENTE ZUIDPLAS Ontwerp wijzigingsplan Zuideinde 5 in Zevenhuizen Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken bekend dat: met ingang van 2 juli 2010 het ontwerp wij zigingsplan Zuideinde.5 te Zevenhuizen, met bijbehorende stukken ter inzage ligt. In het ter plaatse van het perceel Zuideinde 5 te Zevenhuizen geldende bestemmingsplan "Eendragtspolder" is binnen de bestemming "Agrarisch doeleinden met landschappelijke waarden (AL)" een wijzigingsbevoegdheid opgenomen voor het vergroten van het bouw vlak. Het perceel Zuideinde 5 te Zevenhuizen is gelegen binnen voornoemde bestemming. Het ter plaatse gevestigde bedrijf wil op deze locatie een werktuigenloods realiseren, die met toepassing van deze wijzigingsbevoegd heid mogelijk wordt gemaakt. Ter inzage legging Het wijzigingsplan ligt met ingang van 2 juli 2010 gedurende 6 weken (dus tot en met 12 augustus 2010) tijdens openingsuren, voor belanghebbenden ter inzage in het raadshuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De op het ontwerp wijzigingsplan van toepas sing zijnde stukken zijn in deze periode digi taal te raadplegen op www.ruimtelijkeplan-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6