Elke zaterdag open r makelaardij p_van 't hof UW WONING IN DE HOOFDROL? WIJ DOEN DE REGIE! 3^eeI wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl w Verhuisplannen? Waarde Certificaat Van naai; WADDINXVEEN Juliana van Stolberglaan 52 Vraagprijs 145.000,- k.k. MOERKAPELLE WADDINXVEEN r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichtigingen. Postcode/woonplaats: Telefoon: HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 7 JULI 2010 makelaardij ■.van 't hof Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Uitgebouwde 5-kamer eengezinswoning Dakgoten in 2007 vervangen Kunststof rabatdelen en kunststof kozijnen met dubbele beglazing In rustige kindvriendelijke omgeving gelegen goed onderhou den uitgebouwde eengezinswoning. Deze woning is in 2001 met 2,25 meter uitgebouwd, waardoor er een bijkeuken is ontstaan en de woonkamer groter is geworden. De woning beschikt over een netjes aangelegde voor- en achtertuin (N) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963,138 m2 eigen grond en gebruiksopp. wonen 114 m2 en inhoud 372 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast, trapopgang en meter kast; Toilet; Met 2,25 meter uitgebouwde doorzonwoonkamer; Middels een toog is de keuken van de woonkamer gescheiden; De keuken heeft een lichte L-opstelling v.v. inbouwapparatuur; - Aangebouwde bijkeuken metwasm.aansl. en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Douchegelegenheid met douchehoek en vaste wastafel. 2e Verd.; Overloop met berg/stookruimte aan de achterzijde met cv-combi opstelling (Agpo Ferroli); 1 Zolderslaapkamer met dakkapel aan de az. en bergruimte achter de kniesehotten. Totaal gerenoveerde eengezinshoek(dijk)woning Vrijstaande schuur 30 m2) Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2009 Aan de rand van Waddinxveen in 2004 totaal gerenoveerde en met 3.50 m uitgebouwde eengezinshoek(dijk)woning v.v. fraai aangelegde voortuin, verzorgde diepe achtertuin met parkeermogelijkheid voor 3 auto's, riant dakterras met prachtig uitzicht over het toekomstige Bentwoud en een vrijstaande schuur. Bwjr. 1905, 420 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 81 m2 en inhoud 330 m3. Ind.; Entree/hal met trap/kelderkast met meterkast; Toiletruimte met toilet, urinoir en hoekfonteintje; Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling met granieten blad en inb.app.; Uitgebouwde woonkamer met grenen vloerdelen, zandstenen schouw met gashaard en toegang middels openslaande deuren naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop met toegang tot de bergvliering; Kast met aansl. wasapp. Badkamer v.v. ligbad met doucheplateau en spatscherm, vaste wastafel, designradiator en vaste kast; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met inloopkast en toegang tot het dakterras. Compleet en iuxe verbouwd 4-kamer hoekappartement Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing Compleet en luxe verbouwd 4-kamer hoekappartement gelegen op de 2e woonlaag met zonnig balkon (Z) en berging op de begane grond. Bwjr. 1966, gebruiksopp. wonen 88 m2 en inhoud 277 m3. De entree is geheel afgesloten en heeft een intercominstallatie en een liftinstal- latie. Ind.: Entree met vaste kast en vernieuwde meterkast; Hal; Ruime lichte woonkamer 25 m2) met vrij uitzicht; Luxe open keuken met een zeer royale L-vormige opstelling (hoogglans wit) v.v. granieten werkblad en div. inb.app.-; Aan de andere zijde een tweede opstelling met aansl. wasapp.; Toiletruimte v.v. hangcloset en fonteintje; Luxe badkamer met douchecabine en wastafelmeubel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde, waarvan 1 slaapkamer toegang geeft tot het balkon (Z). De slaapkamers zijn v.v. een laminaatvloer en spuitwerkwand en -plafondafwerking. Bijz.: In de keuken bevindt zich een huurgeiser tb.v. de warmwatervoorziening. Keurig onderhouden uitgebouwde eengezinswoning Geheel v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg In een rustige en kindvriendelijke woonwijk, op loopaf stand van winkels en scholen gelegen, keurig onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met weids uitzicht over speelweide. Fraai aangelegde voor- en achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1967,141 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 100 m2 en inhoud 335 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Toilet met fonteintje; Uitgebouwde T-vormige woonkamer met massief eiken vloerdelen en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inb.app. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en voorbereiding toiletaansluiting; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met gedeelde pannengedekte dakopbouw, vaste wastafel, Vaillant e.v.- combi installatie 1998) en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer aan de v.z. met pannengedekte dakopbouw; 1 Slaapkamer aan de a.z. met pannengedekte dakopbouw. Verzorgd 3-kamer appartement Bijdrage VvE 51,50,- p.m. Kunststof kozijnen aan de voorzijde Op de 3e en bovenste etalage gelegen netjes en verzorgd 3-kamer appartement met ruime berging in de onderbouw, een balkon aan de voorzijde, een loggia aan de achterzijde en een verzorgde fraai aangelegde gemeenschappelijke tuin. Het appartement is centraal, nabij winkels en NS-station gelegen en is bereikbaar middels gesloten entree met intercom. Bwjr. 1960, gebruiksopp. wonen 66 m2 en inhoud 200 m3. Ind.: Entree/hal met vaste kast; Meterkast; Toiletruimte met toilet; Ruime woonkamer met fraai en weids uitzicht en verder v.v. een laminaatvloer en schouw; Gesloten keuken met vaste kast, toegang tot de loggia v.v. vaste kast en rechte, lichte, verzorgde keukenopstelling met afzuigkap; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast v.v. Remeha Avanta HR cv-combi installatie (oktober 2008); 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast en toegang middels openslaande deuren tot het balkon. Bijz.: Oplevering in overleg. 3-kamer (voorheen 4) hoekappartement Bijdrage VvE 190,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Voormalige huurwoning In een appartementencomplex op de 3e woonlaag gesitu eerd 3-kamer (v/h 4) hoekappartement met balkon (Z) en berging in de onderbouw. Dit appartementencomplex is gunstig gelegen t.o.v. twee kleine winkelcentra, N.S.-station en ander openbaar vervoer. Bwjr. 1969, gebruiksopp. wonen 88 m2, gebouwgebonden buitenruimte 12 m2 (balkon) en inhoud 280 m3. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met liftinstallatie. Ind.: Entree/gang met vaste kast en meterkast; Royale hal; 1 Grote slaapkamer met vaste kasten aan de v.z.; Toiletruimte met closet en fonteintje; Badkamer met ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer (v/h 2) aan de balkonzijde; Grote woonkamer met toegangsdeur naar het balkon; In L-vorm opgestelde semi open keuken met rechte standaard opstelling, boiler (huur) en aansl. wasapp. Bijz.: Oplevering per direct Vaste projectnotaris.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 32