Zuidpias X X X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 7 JULI 2010 artikel 3.11 jo 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend dat: Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Wet milieubeheer Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Algemene Plaatselijke Verordening zij op 22 juni 2010 het besluit heeft genomen om het projectbesluit en een bouwvergun ning voor de bouw/uitbreiding van luifels aan hoofdgebouw van de bouwmarkt/tuin centrum aan Hoofdweg 25a te Nieuwerkerk aan den IJssel te verlenen. Het projectbesluit en bouwvergunning met de daarop betrekking hebbende stukken lig gen vanaf donderdag 8 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen betaling van leges kan een afschrift verstrekt worden van de ter inzage gelegde stukken. De stukken betrekking hebbend op het projectbesluit zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl (NL. IMR0.1892.PbLuifelsHornbach-Va01). Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente http://zuidplas.geméentedo- cumenten.nl/ onder nummer NL.IMRO.1892. PbLuifelsHornbach-Va01. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf- bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Gedurende deze periode van zes weken kun nen belanghebbenden, die tijdig tegen het ontwerpprojectbesluit een zienswijze hebben ingediend, beroep instellen bij de Rechtbank 's-Gravenhage, sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. Hiervoor moet u griffierecht betalen, waarover u bericht krijgt van de griffier. Heeft u een beroepschrift ingediend en meent u dat de betrokken belangen zo zwaar wegen dat u de beslissing hierop niet kunt afwach ten? De Atgemene wet bestuursrecht geeft u dan de mogelijkheid om een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningen- rechtervan de Rechtbank 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. Hiervoor moet u griffierecht betalen, waarover u bericht krijgt van de griffier. Voor informatie betrekking hebbend op het projectbesluit kunt u contact opnemen met het secretariaat van de afdeling VROM tel. (0180) 639 952. Voor informatie betrekking hebbend op de bouwvergunning kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunning verle ning en handhaving tel. (0180) 631 498. ZEVENHUIZEN MELDING Burgemeester en wethouders hebben de volgende melding ontvangen: Melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Dekker Zevenhuizen, Nijverheidscentrum 2, 2761 JP Zevenhuizen, voor het lozen van grondwater bij een bodemsanering. Tegen een melding op grond van artiket 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Bouwvergunningen De Bonk 51 (2761 EG) Bouwen berging Middelweg Tijdelijk (tot eind oktober 2010) oprichten wegoverspanning Middelweg (ongenummerd) Plaatsen brug Bouwvergunningen Gorterstraat 6 (2661 LL) Plaatsen erfafscheiding Wilgenlaan 26 (2761 TM) Plaatsen prieel en schuur Sloopvergunningen Molenweg Swanlaweg nabij huisnummer 51 Slopen schuur Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 488. Artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening Bierhoogtweg naast nummer 27 Plaatsen betonnen prefab trafostation Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 488. het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 487. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Wagenmaker 65, 2761 MB te Zevenhuizen, (BL 2010-086). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 7 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. S.F. Groenenboom, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 487. GEMEENTE ZUIDPLAS Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "De Bonk Zevenhuizen" en een reguliere bouwvergunning te verle nen voor het vernieuwen van een recreatie woning aan het adres De Bonk 51, 2751 EG te Zevenhuizen (BR/2009/0048). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 7 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln] dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor Burgemeester en wethouders maken bekend dat: zij op 8 juni 2010 de volgende aanwijzings besluiten op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening Zuidpias hebben vastgesteld: - Het is voor straatartiesten verboden om in en om de Reigerhof en winkelcentrum Dorrestein op te treden voor het publiek. Dit verbod geldt niet van maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. - De alcoholverboden voor de omgeving van het Groene Hart Park, café de Tap, het Raadhuisplein en de parkeerplaats Eendendaal worden ongewijzigd voort gezet t/m 1 januari 2011. - In Nieuwerkerk aan den IJssel zijn het Talud Oostringdijk van Waterdrager tot Gele brug, het pad langs geluids scherm Schielandweg tussen Kerklaan en Hunze, het pad langs geluidsscherm bij Veldewater, de groenstroken langs het spoor aan weerszijden fietstunnel Esse/Dorrestein, de groenstrook tussen sloot nabij Parallelweg-Zuid ter hoogte van Goudmos en Kroonkruid en het grasveldje in Groene Hart ter hoogte van Sikkelkruid aangewezen als losloopge bieden voor honden. - In Nieuwerkerk aan den IJssel zijn de groenstrook op gemeentegrond gren zend aan de voortuinen van de woningen aan de Prins Alexanderlaan 94-108, de groenstrook op gemeentegrond aan weerszijden van het Kerkhofpad in Esse Laag, de groenvoorziening op gemeentegrond grenzend aan de achtertuinen van Zwanendaal 74-100 en Spechtendaal 1-14, de groenvoorziening op gemeentegrond grenzend aan de waterpartij tussen Leeghwaterstraat en de Kerklaan en de groenvoorziening op gemeentegrond grenzend aan de voortuinen van Bospolderstraat 12-38 en 40-72, aangewezen als gebied waar het verboden is dat een hond zich van uitwerpselen ontdoet en waar dit verbod wordt opgeheven wanneer de eigenaar de uitwerpselen onmiddellijk verwijdert. - Voor de gehele gemeente Zuidpias zijn vrijdag 30 april 2010, woensdag 5 mei 2010 en vrijdag 31 december 2010 aan gewezen als collectieve festiviteit. - Voor de kern van Zevenhuizen zijn vrijdag 3 september 2010 en zaterdag 4 september 2010 aangewezen als col lectieve festiviteit. - Alle wegen binnen de bebouwde kom zijn aangewezen als plaats waar het verboden is om een voertuig te parke ren met het kennelijke doel het te koop aanbieden of verhandelen. - Alle wegen en parkeerplekken binnen de bebouwde kom zijn aangewezen alwaar het verboden is om een voertuig dat voor recreatie of anderszins voor andere dan verkeersdoeleinden wordt gebruikt lan ger dan drie achtereenvolgende dagen te plaatsen of te hebben. - Alle plaatsen binnen de bebouwde kom zijn aangewezen alwaar het verboden is om een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2,4 meter te parkeren. - Alle wegen binnen de bebouwde kom zijn aangewezen alwaar het verboden is om een voertuig dat, met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter te parkeren. - De volgende plekken zijn aangewezen als parkeerplaats voor grote voertuigen: bedrijventerrein 't Ambacht in Moordrecht, het nijverheidscentrum te Zevenhuizen en de Zuidplasstraat, Ambachtsstraat, Nijverheidsstraat en Industriestraat te Moerkapelle en bedrijventerrein Hoge Venen te Nieuwerkerk aan den IJssel. - Alle plaatsen die op de weg zijn gelegen binnen de bebouwde kom zijn aangewe zen alwaar in het belang van het uiterlijk aanzien van de gemeente, ter voorko ming of opheffing van overlast, of ter voorkoming van schade aan de openbare gezondheid, verboden is om fietsen of bromfietsen onbeheerd buiten de daar voor bestemde ruimten of plaatsen te laten staan. - Alle aanwijzingsbesluiten die onder de Algemene Plaatselijke Verordeningen van de drie oude gemeentes zijn geno men worden ingetrokken. Dit geldt ook voor beleidsstukken. De aanwijzingsbesluiten worden van kracht een dag na publicatie. De besluiten liggen ter inzage in het Raadhuis gedurende zes weken, tevens kunnen daar alle bijbehorende kaarten en alle details worden geraadpleegd. De besluiten zijn terug te vinden op de gemeente lijke website.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6