Zuidplas X Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht klik dus snel naar onze website GETUIGE GEZOCHT 350,- beloning 06 - 2222 3459 www. hartvanholland-online.n! gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 14 JULI 2010 - Verleende ontheffing Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Algemene Plaatselijke Verordening Algemene Plaatselijke Verordening Voor diegene die mij informatie kan verstrekken omtrent de dader die in het weekend van 3 juli met een fiets/bromfiets tegen mij zwarte VW Caddy is gereden in de Leliestraat in Zevenhuizen. Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 14 juli 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln] tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln! dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 498. Informatie Voor nadere informatie kunt u contact opne men met mevrouw N.Y. Smith, afdeling VROM, tel.(0180)639 960. Artikel 3.6, lid c Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat: zij met toepassing van artikel 3.6 lid c Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan "Zuidpias West", voor het vestigen van een Bed&Breakfast als nevenactiviteit in de woning aan de Westringdijk 50 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. ZEVENHUIZEN Bouwvergunningen De Fuut 13 (2761 SP) Plaatsen dakkapel voorzijde woning De volgende kennisgeving is ontvangen: Tennisclub Zevenhuizen, kennisgeving lichtvoorschriften tennisbanen t.b.v. club kampioenschappen van 28 augustus t/m 5 september 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. GEMEENTE ZUIDPLAS De volgende ontheffing is verleend: Hart van Holland, reclameontheffing t.b.v. het plaatsen van led schermen vanaf 23 augustus t/m 4 september 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. Schielandstraat 34, 2841 VB Moordrecht (2e publicatie) 4-kamer etagewoning (Portiekwoning, zon der lift, 1e verdieping) Beschikbaar per 2-7-2010 Huur €377,02 Voorwaarden: - Minimaal 2 personen - Maximum bruto jaarinkomen 46.047,- - Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Land voor Water 27, Moordrecht 2 kamer seniorenwoning (begane grond) Beschikbaar per 3-8-2010 Huur 418,81 Voorwaarden: - Vanaf 65jaar - Maximum bruto jaarinkomen 46.047,- - Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf formulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 330 300 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 19 juli vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenver klaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opstu ren naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. Woningtoewijzingen Moordrecht 1 april tot en met 30 juni 2010 Adres Soort woning Aantal B/L Score Crocusstraat 25 5-kamer eengezinswoning (tussen) urgentie Dokter van Westendorplaan 26 2-kamer etagewoning (begane grond) 5 L Graaf Willemstraat 4 4-kamer eengezinswoning (tussen) 9 L 7-23 Patrijzenhof 4 2-kamer etagewoning (begane grond) 5 L 139 Prins Bernardstraat 17 4-kamer eengezinswoning (tussen) 8 B 56 Prinses Beatrixstraat 33 2-kamer etagewoning (begane grond) urgentie Schielandstraat 22 4-kamer etagewoning |1e verdieping, zonder lift) 3 L 82 Sportlaan 76 1-kamer etagewoning (2e verdieping, zonder lift) 1 L 78 Sportlaan 80 1-kamer etagewoning (2e verdieping, zonder lift) 1 L 139

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6