Spektakel bij circus Althoff 1FIT-DEALER CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. PRIJS UIT Strandproblemen Nesselande besproken Pagina 3 Zeilinstrueteurs gezocht IJsselThuis Thuis: het is zoals het is 'En daar stond zij met haar vriendin' Boodschappen brengen door weer en wind 0180-631206 Zevenhuizen i BETAAL NU DE DE GULDENTIJD! INFO: 0172-232463 Straatvoetbal in de zomervakantie Wie fietst er mee? Zomerbridge UW DROOMHUIS! Merwede 84 te Nieuwerkerk aan den IJssel SHART VAN HOLLAND Pagina 9 Pagina 11 Pagina 11 Pagina 13 Zowel de jonge, als de oudere be zoekers keken hun ogen uit en er werd regelmatig een gil geslaakt als de spanning voor sommigen te groot werd. Ook de 9-jarige Max en de 10-jarige Rick uit Nieuwerkerk vonden het circus erg spannend. Max vond de acrobaten vooral erg Max en Rick met een van de artiesten. DE GOUDEN WOK HAZEBSWOUDE DORP Wok Grillbuffel geldig t/m 30 september 2010 Griezelen met de vuurvreter Nesselande - "Oh jee, dat gaat niet goed." De bezoekers van circus Althoff hielden zaterdag 7 7juli regelmatig hun adem in;zo spannend en spectaculair waren de acts van het nieuwe programma Fifty-Fifty. Floog boven het publiek werd in een trapeze geturnd en op een reuzenrad gelopen, niet binnenin maar aan de buitenkant. Motorrijders reden samen door de Globe of Death en een echte vuurvreter mocht natuurlijk ook niet ontbreken. Door Marlonneke Willemsen Het bezoek van circus Althoff aan Nesselande wordt langzamerhand een echte traditie; elk jaar kun nen belangstellenden genieten van het meest actuele programma van het circus, dat geleid wordt door Alberto Althoff en zijn vrouw Ka- tarzyna. De laatste is de producent van de voorstelling Fifty-Fifty; een mix van traditioneel en modern cir cus dat bestaat uit een aantal zeer verschillende acts. De voorstelling wordt geopend door clown Mimo Di tello, die hierna nog meerdere keren terugkomt, onder andere met een nogal vervelende taxi, gevolgd door een paardennummer van de familie Saabel. Verder konden de bezoekers genieten van onder anderen een spectaculaire hoelahoep act van Laisa Di Lello, een indrukwekkend handstandnummer van Alexandra Saabel en een hondennummer met Siberische Husky's. goed. "Dat was erg knap. De knal lende auto was heel grappig. Ik was nog nooit naar het circus geweest, maar ik vind het erg leuk." Ook voor Rick was dit het eerste bezoek aan een circus. "Ik vond het num mer met de husky's erg mooi. Het is jammer dat de clown een pluche leeuw bij zich had, want ik had best graag echte leeuwen gezien." Het meest onder de indruk waren de jongens van de motoract Globe of Death. Ze konden niet geloven dat er in de metalen bal motoren kon den rijden en ze vonden het super om na afloop van één van de rijders een high-five te krijgen. Circus Althoff staat nog tot en met Alecandra Saabels handstandnummer. zondag 25 juli op de Kretalaan in Nesselande. Voor meer informatie: www.circusalthoff.nl Kijk voor meer foto's van de voor stelling op www.hartvanholland- online.nl Nieuwerkerk aan den IJs- sel - De Stichting Jeugdwerk Zuidpias houdt woensdag 28 juli een straatvoetbaltoer nooi op het voetbalveldje aan de Kleinpolderlaan, naast de speeltuin. Aanmelden kan vanaf 11.00 uur. Er wordt ge speeld in de categorieën tot en met dertien jaar en vanaf veertien jaar. De kosten be dragen 0,50 euro. Voor meer informatie en aanmelding: 06-48102366 (Allard). Het eerste toernooi in deze reeks werd op 14 juli ge houden; het derde en laatste toernooi wordt gespeeld op woensdag 11 augustus bij de Bron. Nieuwerkerk aan den IJssel - De dames van Passage heb ben een fietstocht georgani seerd voor maandag 26 juli. De fietstocht is bestemd voor leden en niet-leden. De route is van tevoren uitgestippeld en is ongeveer twintig kilo meter lang. Onderweg is er gelegenheid om met elkaar een kopje koffie of iets an ders te drinken. De start is om 19.00 uur vanaf het Her vormd Kerkelijk Centrum aan de J.A. Beyerinkstraat 53. Voor meer informatie: 0180- 312664. Nieuwerkerk aan den IJssel - De zevende ronde van de zomerbridge van de Nieu- werkerkse Bridgeclub werd gewonnen door Cor Lageman en Michiel de Korver (62.50). Tweede werden Wijntje de Graaf en Marijke Blok (59.00), als derde eindigde het koppel Renate Tournier/Betsy Kuiper (58.75). Vraagprijs 265.000, 0180-332222 www.vdpanne.nl Ideaal gelegen hoekwoning op een perceel van 220 m2 grond!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1