Bij de makers van de betere bedden en matrassen 16 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 4 AUGUSTUS 2010 tel: 0182 375022 email: info@slapenineigenstijl.nl Consumentendagen: dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur koopavonden: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur op andere tijden kunt u op afspraak terecht. Moordrecht - Nachtrust op maat en slapen in eigen stijl. Daarvoor bent u bij beddenspecialist Global Bedden Matrassen Kasten in Moordrecht aan het juiste adres. Global Bedden is een familiebedrijf waar de meubels volgens de wensen van de klant op ambachtelijke wijze gemaakt worden. In de loop der jaren heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot specialist in het maken van matras sen voor mensen met rugklachten. Bart Hofman Meer informatie is verkrijgbaar via www.slapenineigenstijl.nl of www.globalbedding.nl. Matras op maat De keuze voor een bepaald type slaapsysteem is afhankelijk van veel factoren: lichaamsbouw, slaaphouding en eventuele gezondheidsklachten. Voor mensen met reumatische en/of gewrichtsklachten is het van belang dat de matras drukverla- gend is. Bij mensen met onder rugklachten speelt de specifieke hardheid een rol en zijslapers kiezen vaak zachter. De afgelopen jaren hebben mensen met allerlei klachten bij Global Bedden Matrassen aangeklopt. Dat geldt ook voor mensen met overge wicht. Een matras, volledig op maat ontworpen, is all-in al verkrijgbaar 750,-. De complete slaapkamer "Mijn vader werkt al 28 jaar in deze branche," vertelt adviseur Bart Hofman. "Hij is begonnen met het maken van matrassen op maat aan de hand van individuele gezondheidsprofielen." Sinds zijn zonen Bart en Rutger er bij zijn gekomen, is dat uitgebreid naar complete slaapkamerinterieurs, inloopkasten en schuifwandkas- ten. Bart: "Ook zien we dat twijfelaarbedden weer volop in de belangstelling staan." Slapen in eigen stijl Zelfs de verzorgingsbedden zijn prachtig om te zien. Deze zijn niet van andere bedden te onderscheiden en worden volledig in de eigen stijl van de klant ontworpen. Bart: "Het bijzondere is dat we alles in eigen hand houden: het advies, inmeten, productie en montage. Als klant vind je dat weer terug in het eindproduct. Indien gewenst brengen we voor een juist advies een bezoek aan huis." Showroom en productie In de showroom in Moordrecht staan allerlei bedden en boxsprings fraai opgesteld. Er is alle ruimte voor het proefliggen en ook kunt u een kijkje nemen in het atelier en bij de productie. "De keuze is uniek en als u zeker wilt zijn van kwaliteit en prachtige bedden en kasten, dan is een bezoek aan ons bedrijf echt de moeite waard," benadrukt Bart. Als klant wordt men betrokken bij de samenstelling van uw ideale bed. Op deze manier is het een voordeel voor klanten dat ze er zeker van zijn, dat het nieuwe bed duurzaam is, aan hun specifieke wensen voldoet en uitstekend zal bevallen." Gunstige prijzen De werkwijze van dit bijzondere bedrijf levert ook nog een direct prijsvoordeel op. "Het voordeel ten opzichte van merkbedden is bij ons al snel 20 tot 40 procent, daarbij voeren we de oude bedden of matrassen als service af', zegt Bart. "Klanten waarderen hoe we werken en bevelen ons aan bij familie en vrienden." Haal- en brengservice "In overleg wordt u dan door onze medewerker gehaald en gebracht. Vooral oudere mensen weten dit te waarderen," zegt Bart. "Je hoeft iemand anders niet lastig te vallen is een veel gehoorde reactie". Kasten op maat Maatwerk voert bij Global de boventoon. Dat geldt ook voor kasten op maat. "Na een eerste kennismaking komen wij eerst bij de klant thuis inmeten. Daar na visualiseren wij in een teken programma de dan bekende wensen en ideeën. Deze werk wijze geeft vooraf een duidelijk inzicht in het eindproduct." Bart: "We hebben als motto "de teke ning wijzigen is een kleine moei te, de kast wijzigen een grote." Om tot een overtuigend resultaat te komen geven we een passend advies in stijl en kleur." Global heeft een uitgebreide collectie schuifdeur-, draaideur- en inloopkasten. Allerlei combinaties zijn mogelijk met een oneindig aantal kleuren en dessins. Ook het interieur van de kasten wordt op maat gemaakt en is in meer dan twintig kleuren verkrijgbaar. Dus ook in kasten: uw eigen stijl op maat! Global Bedden Matrassen Kasten Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht man Rutger Hofman Voordelen van een bed op maat verzorgingsbed twijfelaar houten bed

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 16