Sootjevisch in eerste en laatste uitzending van Stenders' Eetvermaak deHaij van derWende advocate n Tienerweek Dierencentrale Ongeval op snelweg A20 Spreekuur PGZ Plalfofli Geliflfidieopleii Z» idplas Thuis in de regio. HART VAN HOLLAND REGIO 4 AUGUSTUS 2010 3 Hilversum/Zevenhuizen - Zoals ook tijdens de eerste uitzending van het van de serenade. De uitzending is lunchprogramma 'Stenders'Eetvermaak'op 8 mei2007, verzorgde viswijven- terug te luisteren via www.3fm.nl/ koor Sootjevisch op donderdag 29 juli, tijdens de laatste uitzending van het nieu ws/detaïl/346395/Cirkel-rond- programma van dj Rob Stenders van radio 3FM, een optreden. voor-Stenders-Eetvermaak. Na eerst het lied 'Lang geleden' ge- Dance het afscheidslied 'Vaarwel Voor meer informatie: zongen te hebben, zongen de da- Rob Stenders, waar ga jij nu heen', www.sootjevisch.nl. mes ook nog samen met rockband Stenders, tot tranen geroerd, genoot Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 *10x 010-2204499 Rob Stenders wordt omringd door de dames van Sootjevisch. (foto: Huig Speksnijder) Nieuwerkerk aan den IJssel - Sa men bbq-en, sporten en 'chillen met diepgang'. En vooral veel lol maken. Dat kan vandaag, woensdag 4 augustus, donder dag 5 en vrijdag 6 augustus tij dens de Tienerweek. Tieners in de leeftijd van tien tot veertien jaar zijn deze dagen vanaf 16.30 uur welkom in de tent in het Es- separk. Menukaart Voor vandaag staan rond 17.30 uur Italiaanse gerechten op het menu, op donderdag worden er oer-Hollandse pannenkoeken gebakken en op vrijdag wordt de Tienerweek afgesloten met. een barbecue. Tijdens het eten wordt je uitgedaagd om na te denken over het thema 'Stel je voor...l Vermist Kater, zwart, witte snuit, voeten, buik en wit op heupen, zwarte vlek onder kin, Enterij Boskoop. Kater, rood, witte borst, buik, poten en snuit, rood vlekje naast neus, is gechipt, Henegouwerweg Waddinx- veen. Kater, zwart, wit op bef en buik, slank, Westringdijk Moordrecht. Poes, pers, grijs, Korenstraat Zeven huizen. Kater, cypers, witte borst en voeten, halsband rood koker, Babsloot Boskoop. Kater, rood, met vel wit, kitten, Tweemanspolder Zevenhuizen. Kater, rood, wit onder kin, halsband rood koker, Grutto Zevenhuizen. Gevonden Poes, zwart, witte hals, kousen en streep op neus, Tesselschadelaan Waddinxveen. Kat, grijs effen, witte voeten, borst, kin en staartpunt, kalige vacht, ma ger, Burg. Klinkhamerweg Zevenhui zen. Kater, rood, met witte aftekeningen, Zaaipad Zevenhuizen. Poes, zwart, witte borst, poten en snuit door over neus, zwarte vlek op voorpoot, Zuidkade Boskoop. Kater, zwart, zonder wit, Deppakweg Boskoop. Kat, cypers, zonder wit, licht van Jdeur, geringde staart, blauwe ogen, Weideplantsöen Zevenhuizen. Reu, golden retriever, halsband bruin, Hoofdweg Nieuwerkerk. Kater, zwart, wit vlekje op borst, Ereprijsveld Nieuwerkerk. Konijn, wit, blind aan éen oog, Papa- verveld Waddinxveen. Konijn, wit-bruin gevlekt, Papaver- veld Waddinxveen. Cavia, zwart-bruin, witte tenen ach ter, langharig, Jan Dorrekenskade Waddinxveen. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Zuidpias - Het CO-alarm van een kinderdagverblijf aan de Beatrixstraat in Moordecht ging af op woensdag 28 juli. De post Moordrecht werd gealarmeerd. Ter plaatse gekomen waren alle kinderen uit het gebouw, zodat er gemeten kon worden. Er bleek geen CO vrijgekomen te zijn. Aan de Vierde Tochtweg in Moor drecht werd dreigde donderdag 29 juli een paard te verdrinken. De post Moordrecht kon dat voorko men; het paard werd snel op het droge geholpen. Vanwege het warme weer ont stond zaterdag 31 juli broei in twee bergen houtsnippers aan de Akkerweg in Moerkapelle. De korpsleden van post Zevenhuizen hebben de bergen uit elkaar ge trokken waardoor de temperatuur daalde en het gevaar geweken was. Sportief Na het eten, rond 18.30 uur, is het tijd om in actie te komen. Vanavond kan dat tijdens de Zeskamp, op donderdag tijdens het 'Levend Bingoën en op vrij dag tijdens een speurtocht, waarbij de kans op een nat pak groot is. Na afloop, rond 20.30 uur, kan er geehilled worden. Vooraf aan melden is niet nodig en er zijn geen kosten aan verbonden. Voor meer informatie: www.tienerweek.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de snelweg A20, ter hoogte van het Cortland-aquaduct, ontstond dins dag 27 juli een aanrijding, waarbij vijf voertuigen betrokken raakten. Op het moment van de aanrijding regende het flink en er lag modder op de rechter rijstrook. De rijbaan in de richting Rotterdam werd afgeslo ten. Bergingsvoertuigen hebben de be trokken auto's weggevoerd. Nadat het wegdek gereinigd was, werd de snelweg weer vrijgegeven. (foto: Wilgo Hogenbirk) Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Platform Gehandicapten Zuidpias (PGZ) houdt donderdag 5 augustus spreekuur in dorpshuis de Batavier van 14.30 tot 15.30 uur voor mensen meteen beperking of een chronische ziekte. Tijdens deze middag kan men met elkaar ervaringen uitwisselen, maar ook informatie vragen over de Wmo. Enkele bestuursleden van het PGZ zullen aanwezig zijn om vragen te beantwoorden of te vertellen over het platform. De ouderenadviseur is eveneens aanwezig.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 3