r makelaardij JL van 't hof ■_van 't hof na 0182-6180; www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN Peppelhorst 42 Vraagprijs 174.500,- k.k. Noteer alvast in uw agenda ZATERDAG 21 AUGUSTUS 10:00-12:00 UUR OPEN HUIS BIJ DE MODELWONING GRAANAKKER 113 Tevens kunt u diverse andere woningen bekijken in deze wijk, variërend in vraagprijs 200.000,- k.k. - 209.500,- k.k., type en ligging. MOERKAPELLE Heuvelhof 15 Vraagprijs 429.000,- k.k. makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar v makelaardij HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 11 AUGUSTUS 2010 De afgelopen periode door ons verkocht: Waddinxveen: Acaciastraat 61 De Akker 111 Prinses Beatrixlaan 19 Brugweg 98 Elzenhorst 109 Groensvoorde 76 leplaan 119 Kuyperhoeve 51 Molenring 143 Mozartlaan 18 Roemer Visscherstraat 19 Schuberthof 12 Boskoop: Biezen 166 Galerij 94 J.W. de Ruyterstraat 3 WADDINXVEEN Jan Dorrekenskade West 6A Vraagprijs 295.000,- k.k. ■„van't hof Voor meer informatie zie www.funda.nl of onze eigen site www.hof-makelaardij.nl. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Verzorgd 4-kamer hoekappartement Bijdrage VvE 149,65 p.m. (incl. voorschot stookkosten en kabelabonnement) Winkels, openbaar vervoer, NS-station en Gouwebos op loopafstand In kleinschalig appartementencomplex op de le etage gelegen keurig 4 kamer appartement met ruim balkon (W) en berging. Bwjr. 1964, gebruiksoppervlakte wonen 79 m2 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, spachtelputz wanden en vaste-/meterkast; Toiletruimte (2007) met hangend toilet en mechanische ven tilatie; Vergrote badkamer (2007) v.v. ligbad met spatscherm, wastafelmeubel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer met laminaatvloer; 1 Slaap-/hobbykamer met boiler (huur), wasmachine- en drogeraansluiting; 1 Slaapkamer met grenen vloerdelen, kast, rolluik en balkon; Keuken met lami naatvloer, balkon, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine (2009) en combimagnetron; Fraaie lichte woonkamer met laminaatvloer, spachtelputz wanden, balkon en zonwering aan de buitenzijde. Bijz.: Dit keurig verzorgde appartement is zo te betrekken en verder geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. NV M Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer In appartementencomplex op de 3e (bovenste) verdieping gelegen 3-kamer appartement met berging v.v. elektra. Het complex is v.v. entree met intercom. Bwjr. 1963, gebruiksopp. wonen 65 m2 (incl. loggia) en inhoud 220 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met lami naatvloer, spachtelputz wanden, kast en meterkast; Toilet ruimte met hangend toilet en mech. ventilatie; Keuken met balkon en rechte opstelling met div. apparatuur; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafelmeubel, vloerverw., designradiatoren en mech. ventilatie; Woon kamer met laminaatvloer, spachtelputz wanden en toog naar hobby/slaapkamer v.v. laminaatvloer, spachtelputz, schuifwandkast met e.v.-eombiketel, aansl. wasapparatuur; 1 Slaapkamer met balkon (0), laminaatvloer en spachtelputz wanden. Bijz.: In 2004 vernieuwd c.q. aangebracht: Keuken, badkamer, toilet, c.v.-combiketel (inel. leidingen/radiatoren), groepenkast (inel. bedrading/ schakelmateriaal), laminaat vloer en het spachtelputz. Verzorgd 2-kamer appartement (voorheen 3 kamers) Bijdrage VvE 51,50 p.m. Winkels,.openbaar vervoer en wekelijkse markt op loopafstand Op de 3e (bovenste) etage gelegen goed onderhouden 2 (voorheen 3) kamer appartement met berging, 2 balkons en gezamenlijke tuin. Het complex heefteen entree met intercom. Bwjr. 1960, gebruiksoppervlakte wonen 64 m2, gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 en inhoud 200 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met laminaat, kast en meterkast; Toiletruimte (2009) met hangcloset; 1 Slaapkamer met vaste kast en openslaande deuren naar het balkon; Doorzonwoonkamer met laminaatvloer, 2 vaste kasten en moederhaard t.b.v. verwarming. Keuken met plavuizenvloer, huurgeiser, afzuigkap, gaskookplaat, vaatwasmachine en balkon (W); Vergrote badkamer (2009) v.v. douchehoek, wastafel met meubel, wasmachine- en drogeraansluiting. Bijz.: Kunststof kozijnen met dubbel glas. De oplevering is in overleg. Uitgebouwde 7-kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Grotendeels dubbele beglazing, muur- en dakisolatie Ruim en goed onderhouden herenhuis met inpandige garage, voortuin met P-plaatsen en achtertuin met hard houten terras, gazon, berging en achterom. Bwjr. 1979, 257 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 180 m2, gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte (garage) 16 m2 en inhoud 684 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast;Toilet ruimte met hangend toilet en font.; U-vormige open keuken met.div. app.; Eetkamer; Bijkeuken met aansl. wasapp.; In pandige garage met houten kanteldeur en loopdeur; Uitge bouwde woonkamer met gashaard, vide en schuifpui; Beg. grond v.v. plavuizenvloer met vloerverw. 1e Verd.: Overloop; Werkkamer met vide; 3 Slaapkamers, w.v. 1 met balkon; Badkamer (2009) met whirlpool met spatscherm, dubbele wastafelmeubel, designradiator en bidet; 2e Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafelmeubel en designradiator; Toiletruimte met hangend toilet. 2e Verd.: Overloop met cv-combiketel en unit m.v.; 2 Slaapkamers met bergruimte, w.v. 1 kamer met dakvenster. 3-kamer appartement met grotendeels dubbel glas Bijdrage VvE 54,78 p.m. Winkels, openbaar vervoer en NS station op loopafstand Goed onderhouden eengezinswoning met maar liefst 6 slaapkamers en een zeer grote dakkapel. Verzorgde en fraa aangelegde voor- en achtertuin met vijver en achterom. Vrijstaande stenen berging met extra groepenkast v.v. puntdak (met vliering) en veranda. Bwjr. 1975,125 m2 eigen grond, inhoud 373 m3 en gebruiksoppervlakte wonen van 112 m2 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met meterkast en kast; Toiletruimte met hangcloset en fon teintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast; U-vormige open keuken met granieten werkblad, close-in boiler en inbouwapp. Beg. grond met plavuizenvloer. le Verd.: Over loop met kast; 3 Slaapkamers; Badkamer met douchehoek, hangcloset, wastafelmeubèl, designradiator, wasmachine- aansl. en mechanische ventilatie. 2e Verd.: Overloop met cv-eombiketel, dakvenster, bergruimte en bergvliering; 3 Slaapkamers, w.v. 2 met dakkapel, 1 met dakvenster en 1 met airco. Gehele verdieping met laminaatvloer. Bijz.: Muur-, vloer- en dakisolatie. Verzorgd 3-kamer appartement (voorheen 4 kamers) Bijdrage VvE 165,-- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Blokverwarming 7-Kamer eengezinswoning Kunststof kozijnen met dubbel glas en rolluiken In een rustige en kindvriendelijke woonomgeving gelegen Op de 6e woonlaag van een verzorgd appartementencomplex gelegen, in 2003 compleet verbouwd, appartement met berging en schitterend uitzicht over Waddinxveen en de polders. Afgesloten entree met intercominstallatie en liftinstallatie. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2, gebouwgebonden buitenruimte 12 m2 (balkon) en inhoud 280 m3. Ind.: Entree met kast en meterkast; Hal met laminaatvloer; Woonka mer 26 m2) met spachtelputz wanden, laminaat en balkon (W); Open keuken met bar en luxe opstelling v.v. inbouwapp., extra werkblad met aansl. wasapp. en kastenwand met koelkast, vriezer en combimagnetron; Toiletruimte met hangend closet en fonteintje; Vergrote badkamer met douchecabine, infra- roodsauna, wastafel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer met laminaatvloer en vaste schuifwandkast met boiler; 1 Ruime slaapkamer v.v. airco. Bijz.: Geheel dubbel glas. De .wanden van dit appartement zijn gestuukt of v.v. glasvliesbehang. De oplevering is in overleg. 4-kamer eengezinswoning Op steenworp afstand van het centrum "Oude Dorp" Volledig geïsoleerd en hardhouten kozijnen B Voormalige drive-in woning met inpandige garage, welke is verbouwd tot berging, waarbij het voorste deel bij de keuken is getrokken. De stalen kanteldeur met loopdeur is nog aan- H wezig. Parkeerplaats op eigen terrein. Achtertuin met terras en veranda. Bwjr. 2001,118 m2 eigen grond, gebruiksop- H pervlakte wonen 109 m2, overige inpandige ruimte 6 m2 en inhoud 397 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met meterkast, trapopgang en berging; Toilet met fonteintje; L-vormige, open woonkeuken (2008) met inbouwapp.; Woonkamer met vide, c.v.-combiketelkast en openslaande deuren. Beg. grond v.v. leistenen vloer met vloerverw. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voormalige woonkamer) met laminaatvloer en vaste kasten. Veel licht inval, vrij uitzicht en bijz. indeling door glazen achterpui en vide. Balkon. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers. Badkamer met ligbad, closet, wastafel en wasmachineaansl. Gehele verdieping v.v. laminaatvloer.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 20