Zuidpias X X X X X Het laatste nieuws als eerst op www.hartvanholland-online.nl Sleutels kwijt? gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 11 AUGUSTUS 2010 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Bekendmaking Nota Bijzondere Bijstand op het Kerkepad in Zevenhuizen is een sleutelbos gevonden. Voor meer informatie bel 0180-632289 Tankstation Zevenhuizen: onbemand dieset en benzine tanken gedurende 24 uur per dag, de shop wordt op werkdagen gestoten en zat tijdens het weekend beperkt geopend zijn, aftevering van LPG en het wassen van auto's atteen tijdens de openingstijden van de shop, het ptaatsen van een betaatauto- maat, montage, van een temperatuurgevoetig etement in de afteverzuiten en een centraal geplaatste noodknop die bij een calamiteit de installatie automatisch uitschakelt op het perceel Swanlaweg 1, 2761 BC Zevenhuizen. Deze melding en het besluit erop kunt u van 12 augustus tot en met 22 september 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag [grif fierecht) betalen. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, tel. (0180) 330 300. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www. milieudienstmiddenholland.nl. dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met mevr. C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180)330 487. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "De Bonk Zevenhuizen" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het oprichten van een berging op het adres De Bonk 51, 2761 EG te Zevenhuizen, (B L/2010/116) Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 11 augustus 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze[n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzefn) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) met toepassing van artikel 3.6, lid 1, onderdeel c van de Wet ruimtelijke orde ning ontheffing van de bestemmingsplan nen "Tweemanspolder en polder De Wilde Veenen" en "Zuidpias Noord" alsmede om een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een [spoorlonderdoor- gang aan de Swanlaweg te Zevenhuizen, [BR/2010/064). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 11 augustus 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer C.C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180) 330 489. met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en een reguliere bouwvergun ning te verlenen voor het plaatsen van een garage op het adres Dorpsstraat 7, 2761 AC te Zevenhuizen, [BR/2010/056). Het ontwerpbesluit en de relevante stuk ken liggen vanaf 11 augustus 2010 gedu rende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W. Jopp, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180) 330 487. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Tweemanspolder en Polder de Wilde Veenen" en een lichte bouw vergunning te verlenen voor het vernieuwen van een tuinhuis en het plaatsen van een carport op het adres Noordeinde 61, 2761 BR te Zevenhuizen, [BL/2010/129). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 11 augustus 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W. Jopp, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180) 330 487. Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Eendragtspolder" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het tijdelijk plaatsen van een mantel- zorgwoonunit op het adres Wilgenlaan 2, 2761 TM te Zevenhuizen, [BR/2010/060). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 11 augustus 2010 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelingezienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer C.C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180) 330 489. GEMEENTE ZUIDPLAS Het college van burgemeester en wethouders deelt mee dat: zij de Nota Bijzondere Bijstand 2010 heeft vastgesteld. Deze Nota geeft aan hoe de gemeente omgaat met de verstrekking van bijzondere bijstand. De Nota Bijzondere Bijstand treedt met terugwerkende kracht per 1 januari 2010 inwerking en ligt ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De Nota Bijzondere Bijstand is ook te raadplegen op de website van de gemeente. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift ervan verkrijgen. Voor vragen kunt u contact opnemen met de afdeling Werk en Inkomen, tel. [0180) 330 300.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6