Gezellig winkelen Bij 111 Emma van der Spek naar Hippiade John Stofberg wint groot concours Lessen Oss be Fit van start Goede vangst in Lage Bergsche Bos Zomerfeest bij Kwartelnest HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 11 AUGUSTUS 2010 9 Duivensport Gymnastiek Hengelsport Rondleiding Koornmolengat Opbrengst flessenactie ZONDAG" 15 AUGUSTUS Zevenhuizen - "Ouders vroegen waarom er niet een winkel, zoals Bengel, voor hen was, dus ben ik op het idee gekomen om een kledingwinkel voor volwas senen te openen." Angelique Kuiper begint op 14 augustus aan een nieuw avontuur; dan opent ze de deuren van haar tweede winkel, 'Bij 111'. Sinds tweeënhalf jaar is ze de eigenaar van kinderkledingwinkel Bengel, maar ze merkte dat er.behoefte was aan een soortgelijke winkel voor volwassenen. Toen het pand aan de Dorpsstraat 111b vrijkwam, zag ze daarin de ideale mogelijkheid. Door Marlonneke Willemsen Het idee was er al een tijdje, maar toen het pand van Outfit aan de Dorpsstraat 111b vrij kwam, werd Bij 111 voor Kuiper werkelijkheid. "Bij Bengel lopen de grote maten altijd het beste en ouders vragen ook regelmatig: 'Ze zijn uit de kin derkleding gegroeid, wat nu?' Ik merkte dus dat er veel behoefte is aan een winkel met casual kleding voor pubers, maar ook volwassenen. Ik had gehoord dat de eigenaar van Outfit dacht aan stoppen, dus heb ik daar eens een balletje opgegooid en gevraagd of ze dan aan mij wilden denken en dat hebben ze gedaan." Met Bij 111 wil Kuiper zich richten op casual kleding voor dames en he ren van alle leeftijden. "Middelbare scholieren kunnen bij ons terecht, maar mijn vader moet er ook nog kunnen slagen. We hebben verschil lende soorten casual kleding, van stoer tot netjes van bekende mer ken, zoals G-Star, J.C. Rags, Scotch Et Soda en Maison Scotch, Dept De nim en Petrol. We beginnen nu met de najaar/wintercollectie en tijdens het seizoen komt er nog van alles bij." Kuiper vindt het een leuke uitdaging om, naast Bengel, weer een nieuwe winkel op te zetten. Ze verwacht dat dit in het begin best hectisch zal worden. "We zijn al een aantal we ken hard bezig met de verbouwing en je moet ook heel veel regelen op het gebied van inkoop en admini stratie. Met twee winkels verwacht ik hier meer tijd aan te moeten besteden, dus heb ik twee nieuwe Moerkapelle - Emma van der Spek en haar pony Rakker hebben zich zaterdag 7 augustus geselecteerd voor de Hippiade 2010. Zij deden dat door eerste te worden bij de Zuid hollandse regio kampioenschappen in Oude Tonge in de klasse L, ca- l/Vinst voor Emma en Rakker. tegorie AB. Namens de regio wordt Emma van der Spek afgevaardigd om de regio te vertegenwoordigen op het nationale outdoorkampioen- schap voor de wedstrijdsport op het KNHS-centrum in Ermelo op 28 au gustus 2010. Zevenhuizen - Dit weekend deed postduivenvereniging de Stormvlie- gers mee met een jonge duivencon- cours vanuit Creil op een afstand van 337 km. Donderdagavond wer den er 416 duiven ingekorfd voor dit concours. Samen met 21461 duiven van afdeling 5 Zuid-Holland werden ze zaterdagmorgen om 7.00 our losgelaten. De snelste duif van Zuid-Holland west was een duif van John Stofberg. Zijn duif had, door de zuidwestenwind, een snelheid collega's aangenomen, zodat er al tijd iemand in de winkels aanwezig is. Maar ik wil zelf nog wel zoveel mogelijk in de winkels staan, om te zien wat er gebeurt en klanten te helpen. Dat is echt mijn ding." Op 14 augustus vanaf 10.00 uur is iedereen welkom om een kijkje te nemen Bij 111. Tijdens deze feeste lijke opening is ervoor iedereen wat lekkers en kunnen klanten profite ren van 10% korting op de gehele collectie. Klanten van Bij 111 en Bengel kun nen een stempelkaart krijgen, waar mee ze bij beide winkels kunnen sparen voor een cadeaubon van 25 euro. Er zijn sinds kort ook ca deaubonnen van Bengel en Bij 111 verkrijgbaar. Voor meer informatie: www.bij111.nl. Zevenhuizen - Het begin van het schooljaar vormt tevens de start van de lessen van gymnastiekvereniging Oss be Fit. Het lesrooster heeft en kele wijzigingen ondergaan. De se- lectiegroep traint op donderdag van 17.30 tot 19.30 uur en de Working Class komt hierna in actie van 20.00 tot 21.30 uur. De baltieklessen op de vrijdag vervallen. Vanaf maandag 16 augustus kunnen nieuwe leden zich voor de diverse lessen inschrijven. De eerste twee lessen zijn gratis. Zevenhuizen/Moerkapelle - De tweede onderlinge wedstrijd van Hengelver- eniging Zevenhuizen-Moerkapelle werd gevist in het Lage Bergsche Bos. De negen deelnemers van de vereniging vingen in totaal 66.240 gram vis, een zeer goede vangst. Eerste werd Wim Berkelaar met 21.480 gram. Tweede werd Keimpe Bos met 13.920 gram en derde werd Adriaan van Erk met 11.160 gram; 4. John van Elswijk 8.760 gram, 5. Jan de Zwart 5.760 gram, 6. Rien Huis man 4.020 gram, 7. Jacques Visser 1.140 gram. Twee deelnemers vingen niets. De volgende wedstrijd wordt,- samen met Waddinxveen, gevist in de Am- stel Drecht. Vertrek om 6.00 uur gehaald van 107 km.p/u. De plaat selijke regenbuien hadden de duiven nog behoorlijk uit elkaar gehaald. De laatste prijsduif was hierdoor pas een uur later thuis. Uitslag:1 -6-15-18-19 John Stof berg; 3-14 Nico Koppenaal; 4-12 Cees Nobel; 5 Johan Breedijk; 7-9- 24 Cor Zweere; 8-13-21-22 Maar ten Strijdhorst; 11-29-23 Leen van Wensem; 16 familie Nell; 17 Richard van Ommeren; 25 Rita Mizzi. Zevenhuizen - Kinderdagverblijf het Kwartelnest, gevestigd aan de Bur gemeester Klinkhamerweg 84B, or ganiseert voor zaterdag 11 septem ber een zomerfeest. Voor kinderen in de leeftijd van één tot dertien jaar en hun ouders of verzorgers worden deze dag van Zevenhuizen - Gidsen van Na- tuur- en Vogelwacht Rotta hou den in het zomerseizoen we kelijks een rondleiding door en om het Koornmolengat, een oud veengebiedje met veel planten en vogels. De gidsen begeleiden de deel nemers aan de wandeling en vertellen over de geschiedenis van, en de flora en fauna in het gebied. Aanmelden is niet nodig, deel name is gratis. Er wordt elke vrijdag om 19.00 uur gestart bij de bankjes net voor eetcafé de Roerdomp. De wandeling duurt ongeveer twee uur. De laatste wandeling is op vrijdag 3 september. Voor meer informatie: 06-41043562. Moerkapelle - Een aantal jon geren heeft zaterdag 26 juni voor de vijfde achtereenvol gende keer statiegeldflessen ingezameld. De flessen zijn inmiddels bij de diverse supermarkten ingele verd. Inclusief een aantal giften bedraagt de totale opbrengst van de actie 824,85 euro. Het geld is bestemd ter ondersteu ning van de familie Van der Lee, die in Thailand missiewerk verricht. Voor december staat wederom een inzameling van statiegeldflessen op het pro gramma. De thuisfrontcommis sie van de familie Van der Lee dankt gevers en inzamelaars vr hun medewerking. W vanaf de parkeerplaats van La Ba- raque. Ouderencompetitie De 14e wedstrijd in de Ouderencom petitie werd gevist in de Rotte bij de Roerdomp. De acht deelnemers had den met 12.710 gram vis een matige vangst. Wim Berkelaar werd eer ste met 2.550 gram, op de tweede plaats gevolgd door Jan van Dongen met 2.650 gram. Derde werd Jan de Zwart met 1.850 gram. 10.00 tot 13.00 uur diverse activi teiten georganiseerd, zoals een cir cusspeelplaats van circus Rotjeknor, een visspel en een blikgooispel. Voor de volwassenen is er onder meer een klei-activiteiten een beamerpresen- tatie over het ontwikkelingsgericht werken. Zevenhuizen Dorpskerk 10.00 uur ds. C. Haas noot en 19.00 uur ds. G.J. van Beek. Kapel Oud Verlaat 10.00 uur ds. C. Haasnoot en 9.30 uur ds. E. Bouman. Ger.kerk 9.30 uur 9.30 uur dra. K.W. Broos. Vrijz. Kerk Zev. 10.30 uur dr. E.H. Cossee. R.K. Gem. Moe./Zev. geen dienst Moerkapelle Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. Harinck. Herst. Herv. Gem. 11.00 uur kand. Joh. Fekkes en 18.30 uur ds. IJ.R. Bijl. Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. van Doorn en 18.30 uur ds. J.C. Klein.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 9