Kortingen lTJ Jm Pret in de jeugdvakantieweek shop voor bijna nop! tot 60°/c Seizoensopening Kristal NEFIT-DEALER CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. ARKING SALE UW DROOMHUIS! bij Intratuin intratuin bel: 0180-631206 Zevenhuizen Theater Swanla kiest de aanval De slachtoffers van Nederlands-lndië Fabelachtig Koornmolengat Schipperen en schuiven bij de brandweer Naar het strand met de zomerweek 0180-332222 JBUTT! mmmi Hengelsport Spanning stijgt in zomercompetitie KWF zoekt collectanten Vraagprijs 214.000, Verzetstraat 75 te Nieuwerkerk aan den IJssel Fraai afgewerkte tussenwoning met nieuwe kozijnen met dubbele beglazing en kunststof gevelbekleding. Naast waterpret voor de kinderen was er ook plezier voor de viervoeters. Door Marlonneke Willemsen Nieuwerkerk aan den IJssel - Kinde ren in Nieuwerkerk hoefden zich in de laatste week van de zomervakan tie niet te vervelen: van maandag 9 tot en met vrijdag 13 augustus organiseerde Stichting Jeugdwerk Zuidpias de Jeugdvakantieweek. Elke dag werden er verschillende activiteiten georganiseerd, zoals een ridderfestijn, waterspelletjes, een speurtocht en testten honden en hun baasjes hun relatie. De week werd vrijdagavond afgesloten in zwembad Het Polderbad met een spetterende zwemdisco. De vakantieweek stond zowel op maandag als op donderdag in het teken van ridders en prinsessen. Op maandagochtend was er een ridder festijn met een echte hobbelpaar denrace en donderdag konden de kinderen eerst spelen in het kaste lendorp in speeltuin de IJsselkids en later was er prinsessendans en rid- dermuziek in de muziekschool. Daarnaast waren er veel activiteiten met water, zoals het waterspektakel bij de scouting en de afsluitende zwemdisco in het polderbad. De brandweer had op woensdag twee spuiten neergelegd op het voet balveldje bij De Bron, waarmee de kinderen pret mochten maken. Het werd een echt waterballet met veel natte kinderen en ouders. Lees verder op pagina 21 opruiming P Kom naar de parkeerplaats verkoop voor nog meer nopruiming! OP=OP Intratuin Pijnacker Rijskade la. Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192. Donderdag en vrijdag koopavond. www.intratuin.nl Nesselande - Om de wijkbewoners een indruk te geven van het nieuwe seizoensaanbod van activiteiten in De Kristal, organiseert Stichting Buurtwerk Alexander voor vrijdag 10 september 'Happy Hours'. Belangstellenden kunnen deze dag van 16.00 tot 19.00 uur een voor proefje krijgen van wat er in dit centrum allemaal op stapel staat het komende seizoen. De jonge be zoekers kunnen zich vermaken in het kinderatelier en de ouderen kunnen aanschuiven bij de high tea of voor proeven van de tappa's, welke later in het seizoen tijdens een workshop gemaakt kunnen worden. Voorts staat er een schilderworkshop op het programma, alsmede een wii- toernooi en een wijn- en/of limo quiz. Het evenement vindt plaats in het Nesscafé in De Kristal. Iedere be zoeker maakt deze middag kans op het winnen van een prijs. Voor meer informatie: www.de-kristal.nl =,HART HOLLAND Pagina 15 Pagina 23 www.vdpanne.nl Moordrecht - Jan Brouwer, de kampioen van HSV van vorig jaar, deed afgelopen weekend goede zaken door te winnen in de Leidsche Vliet bij Leidschen- dam. Hij ving bijna zeven kilo gram vis, in een vooraf gezien moeilijken technisch water om in te vissen. In totaal visten 23 vissers mee in de 13e van de in totaal 17 wedstrijden in de zomercompetitie. Het is in alle drie de korpsen nog spannend wie er met de eindoverwinning aan de haal gaat. In het a-korps werd Jan Brou wer eerste met 6933 gram, op de tweede plaats gevolgd door Ron Hofland met 4476 gram; derde werd Cees van den Heu vel met 2188 gram. Jan van der Schee won in het b-korps met 3001 gram, tweede werd Hans Speulman met 2364 gram en op de derde plaats eindigde Peter Kuster met 1912 gram. Henk Jan Boer werd winnaar in het c-korps met 4119 gram, tweede werd Erik Schensema met 2442 gram en op de derde plaats eindigde Dennis Holt- huizen met 835 gram. Vol gende week komen de vissers in actie bij de Oude Rijn bij Zwammerdam. Zevenhuizen - KWF Kankerbe strijding is op zoek naar vrij willigers die in de week van maandag 6 tot en met zater dag 11 september in de ge meente, met name in de wijk Swanla, willen collecteren voor dit goede doel. Voor meer informatie en aan melden: 0180-638094 of 0180-634431.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1